Zavesti udatu zenu..

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Na koji nacin ...?
Kako aktivirati senzor koji pali zelenu sijalicu..?
Vecina uvek iz prve kaze ne..?koji strah vlada medju forumasicama..zele ..zelele bi..ali....??:andjeo:
Koliki je njihov strah da se opuste u sekundarnu vezu,,?
Kroz koje provere moramo proci da bi nasa tajna veza imala pozitivan start..?

Prvenstvo imaju lepse polovine,,


ajde,,,,,,da cujem :ceka:
 
Poslednja izmena:
:heart:
Ja sam ti strucnjakinja za muskarce, ali cu pokusati da pomognem i sa zenama. Zene u srbiji su ti neke odvazne polu-domacice. One ulaze u vezu da bi bile vamp, face, neke onako kako one zamisljaju super zene iz filmova. Dakle, treba da je pripremis da se oseti kao da je vazna. Pored toga, komplimenti, ali nemoj da joj odmah odvalis neki najbolji, jer su oprezne, pa ne padaju tako lako, dakle, moras da pocnes postepeno od nekih manjih komplimenata, na primer: O, nova frizura!, zatim: Bas ti lepo stoji ova frizura?, neku garderobu, neki detalj. A treba da zavrsis sa: Kako si dobra, nijedna nije bila kao ti. Ali taj zavrsetak treba da ocekujes mnogo, mnogo kasnije. Pozoves je na pice, ali bas da bude neobavezno i da je pitas za muziku ili tako neke stvari koje voli. Ona ce ti verovatno pljsunuti neki Parni valjak ili Plavi orkestar, to se ona palila kada je bila tinejdjerka. A ti se pripremi, pa se upoznaj sa tom njanjavom diskografijom. Dakle, ako hoces neku normalnu, moraces malo da je opustis, a ako hoces neku opajdaru, nece morati da postavljas pitanja ovde. I zapamti, moras da imas lepe manire. Kada izlazite, ti joj otvaras vrata, kada narucujete saznaj sta hoce, pa ti naruci i za nju i za tebe. Ti placas, ali ako ona hoce da plati, pokusaj da kazes da si ti djentlmen i da zelis da se ona oseca kao nesto psoebno. :heart:
 
:heart:
Ako spomene muza onda hoce da ti pokaze kako je ona tvrda roba, ali ne obracaj paznju na to. Samo moras postepeno da je muvas. Ako kaze da je udata, moze biti da stvarno ne zeli avanturu, mada dace ti ona to na drugi nacin. Ipak, ti kazi da ti deluje interesantno, ali naravno, moras da pricas sa njom ranije. Ne moze da ti bude zanimljiva, samo zato sto je MILF. ;) I ako spomene decu, ma, koliko ona bila dosadna, ti se kezi i hvali njihove uspehe, jer ce pomisliti da je cenis, ali ti samo pitaj nesto kada ona spomene, a nemoj ti da pokreces. Jos nesto, nemoj slucajno da kazes da je cerka kao majka. Kada ona nesto uporedi nju i cerku, ti se samo nasmesi i reci: "Lepo!" ili tako nesto slicno glupo.:heart:

- - - - - - - - - -

Moras je navesti da ti se otvori da se uspostavi odnos povjerenja a najbolji nacin je da ti napravis prvi korak u tom pravcu, poslije toga sve ide kao podmazano.

:heart:
Vidis da mu crtam.:heart:
 
Dali zena koja je u drustvu muza uvek tiha i odmerena..
vec kad je on odsutan..totalno drugcija..
nikako to da shvatim..
zeza se..posmatra te..odmerava..
sve sto ne radi u njegovom prisustvu..
znaci li to da ? :rumenko:

njena potajna zelja da se spojimo...?

:heart:
Ma, ne mora to da znaci. Ovde zene vide nesto u filmu, pa pomisle da su Seron Stoun. Ako je zinteresovana, dace ti jasan znak.:heart:
 
ja ih voim
g062bx5.gif.pagespeed.ce.af3TPgJx_v.gif

jer su nevaljaleeeee
naughty.gif.pagespeed.ce.pzKQC_On7s.gif

volim sam osecaj kad je nesto krisom..
zabranjeno nam je...mi smo ...ipak smo odvojili 2 sata za nas dvoje...
tih 2 sata..mi znamo sta zelimo..dajemo maksimalno sebe ...
rastajemo se toplim zagrljajem koji je probracen jakim nagonom da ponovimo isto...
smile1.gif.pagespeed.ce.WRJf6nrjAw.gif
 
:)
valjda znaš da je najlakše smuvati povrijeđenu ženu...nađeš se u blizini pun razumijevanja....i tako to :lol:
samo pažljivo posmatraj i osluškuj :)
nemogu to ;)
onda ispada da zelim iskoristiti necije srce..
Ja ne zelim iskoristiti njeno srce..jer je povredjeno i radi iz osvete..:)
Trebalo bi da oseti zelju da se sehamo..jer zeli samo da se seksamo...i svako srecan svojoj kucici :lol:
 
a sto bi zavodio udatu zenu ? po nepisanom pravilo to svi treba da biju take funjare sto se muvaju oko tudjih zena.
ehh gane...
nista ne kapiras...
napisao sam..
jer joj zabranjeno ..one se daju posebno...
Na samu pomisao da ce je muz odalamiti ako je provali ona ce iskoristiti svaki sekund mnogo bolje nego slobodna devojcica..
Volim ih jel znaju sta zele pre svega ;)
 
Na koji nacin ...?
Kako aktivirati senzor koji pali zelenu sijalicu..?
Vecina uvek iz prve kaze ne..?koji strah vlada medju forumasicama..zele ..zelele bi..ali....??:andjeo:
Koliki je njihov strah da se opuste u sekundarnu vezu,,?
Kroz koje provere moramo proci da bi nasa tajna veza imala pozitivan start..?

Prvenstvo imaju lepse polovine,,


ajde,,,,,,da cujem :ceka:
Zašto dfaješ prednost "lepšoj polovini?"
Iskustva muškarca su u tome izrazitija. Znaju kako mogu udatu ženu osvojiti. Ali kod žena mora uvek da postoji doza privlačnosti dotičnog osvajača. Inače nema šanse nikad. Pogotovu ne seljačkim nasrtanjem
 

Back
Top