Zavera eRepublik

eRepublic. Pa igra se lepo primila jer je gomila frustrirane omladine mogla da živi svoj san o velikoj Srbiji. Makar u virtuelnom svetu. No, sve za veka pa i to dosadi ljudima. Ipak su Heroes of Might and Magic 3 neprevaziđeni. :D Dobro uz Alpha Centauri možda.... :D

ma čim je pala Slavonija smorili smo se... :lol:
šalu na stranu, nije igrica dosadila, nego su kreatori izmenili ceo koncept igre i oterali na hiljade igrača koji nisu bili spremni da daju po par stotina evrića mesečno da bi mogli da napreduju u igri... e to je prava zavera protiv nas jadnih Srba... :lol:
btw... homm IV je bolji... :P
 
ma čim je pala Slavonija smorili smo se... :lol:
šalu na stranu, nije igrica dosadila, nego su kreatori izmenili ceo koncept igre i oterali na hiljade igrača koji nisu bili spremni da daju po par stotina evrića mesečno da bi mogli da napreduju u igri... e to je prava zavera protiv nas jadnih Srba... :lol:
btw... homm IV je bolji... :P

da to je zavera, promeniti koncepciju igre jer su ludi Srbi svaki put uspeli da zahebu igru i sve zamisli admina :D
 
ja sam tek od četvorke krenula da igram, zato mi petica(kao i trojka), uopšte nije zanimljiva... :lol:
četvorku igram i dan danas i sreća što ima još uvek onih koji prave mape za nju, pa ne može da mi dosadi... :D

ja napravim random map (sa armageddon's blade ekspanzijom za 3) i to onu XXL sa gomilom protivnika. Zadnji put sam naštancao 15000 kostura i 4000 Ličeva. S toliko vojske bi sam pokorio ceo eRepublic svet :D
 
da to je zavera, promeniti koncepciju igre jer su ludi Srbi svaki put uspeli da zahebu igru i sve zamisli admina :D

pa realno, jesmo ih uvek zayebali... ne znam koliko ti je poznata priča da je v2 trebalo da krene negde na jesen, valjda oktobar, novembar... i krene po eSvetu priča da hoćemo da napadnemo Hrvatsku, ali taj put baš za ozbiljno... i odjednom se najavljuje v2 za avgust... uprpile se komšije, pa brže bolje da se pokrene v2 sa onom pauzom u ratovanju... :lol:
i opet smo ih zeznuli, Slavonija je ipak pala u V1... :mrgreen:

ja napravim random map (sa armageddon's blade ekspanzijom za 3) i to onu XXL sa gomilom protivnika. Zadnji put sam naštancao 15000 kostura i 4000 Ličeva. S toliko vojske bi sam pokorio ceo eRepublic svet :D

džaba ti to meni pričaš... razumem se samo u IV... :lol: čak sam i peticu slabo igrala, čim sam videla na šta liči, odustala sam... :(
 
hahaha kako povezuješ svaka ti čast :D
ali... nije ti loša logika ali neverujem zašto bi onda admin napravio ovo sranje od v2 ili v1,5 kako već... udaljio je mnoge Srbe od erepa :D
pozz
 
hahaha kako povezuješ svaka ti čast :D
ali... nije ti loša logika ali neverujem zašto bi onda admin napravio ovo sranje od v2 ili v1,5 kako već... udaljio je mnoge Srbe od erepa :D
pozz

da bi uzeo pare.Ispraznili im se džepovi pa rešili da malo napune.


Nisam očekivao ovoliku popularnost teme,s obzirom na početak ovo je veliki uspeh,preti da pređe na treću stranicu :)
 
Vecu glupost nisam cuo!!! Igru sam igrao kada se pojavila i oduzimala jer 10-20min na dan, nikako sate!!! A jos veca glupost je to kada nekog ubede da je glupa igra kriva sto se deca goje i razlog zasto im misici slabe!!! Pazi koja je to nebuloza!!! Pa sta je pnda sa 40% Americkih teenagera koji provode godine uz PS3, Xbox i ostale gluposti!!! Pa ko moze jos u to da poveruje!!!! Al stvarno???

P.S. Jedina browser igra koja je ZAHTEVALA 100% posvecenosti je Ogame!!!! Kada si mogao da u par sec izgubis ono sto si mesecima gradio!! Erepublik, smesno!!!
 
Vecu glupost nisam cuo!!! Igru sam igrao kada se pojavila i oduzimala jer 10-20min na dan, nikako sate!!! A jos veca glupost je to kada nekog ubede da je glupa igra kriva sto se deca goje i razlog zasto im misici slabe!!! Pazi koja je to nebuloza!!! Pa sta je pnda sa 40% Americkih teenagera koji provode godine uz PS3, Xbox i ostale gluposti!!! Pa ko moze jos u to da poveruje!!!! Al stvarno???

P.S. Jedina browser igra koja je ZAHTEVALA 100% posvecenosti je Ogame!!!! Kada si mogao da u par sec izgubis ono sto si mesecima gradio!! Erepublik, smesno!!!
Potpisujem ovo. Definitivno kada sam igrao ogame jedno, mesec dva (ima tome dve godine), dosao sam do mesta lidera akademije jednog od najjacih saveza, i to je toliko vremena oduzimalo da sam jednostavno morao da prekinem.

homm IV, e a ja ga baš ne volim. Međutim 5ca je već nešto sasvim drugačije.... :D
Cetvorka je sjebala serijal. Bar po meni.
 
Izvinjavam se na off topicu ;)

eRepublic. Pa igra se lepo primila jer je gomila frustrirane omladine mogla da živi svoj san o velikoj Srbiji. Makar u virtuelnom svetu. No, sve za veka pa i to dosadi ljudima. Ipak su Heroes of Might and Magic 3 neprevaziđeni. :D Dobro uz Alpha Centauri možda.... :D

Heroes of might and magic III. NEPREVAZIDJENO. POTPISUJEM :worth::worth::rtfm:

Godine i godine igranja jedne te iste verzije, mislim da poznajem bolje igru od samih kreatora :)

CETVORKA nema veze s' vezom.
Ne znam ;el neko probao u dvoje (HOT SEAT), u stvari ne znam da li uspete da nadjete jos jednu budalu kao sto ja imam dvojicu takvih, koji ce da sede 3h pored vas i exploruje mapu (naravno u alkoholisanom stanju). :lol:
 

Back
Top