Zauzete ili same...koje su privlacnije???

VesticaBG:
Zasto nas uvek vise tipova startuje kada smo zauzete, a kada smo same nigde nikoga...

E ovo je moja situacija...
Sada kada sam tako usamljena nikako da sretnem nekoga da razbije moju monotoniju.
Kada sam bila zauzeta, nisam mogla da se odbranim...

Mozda su srecno zauzete devojke samouverene i zadovoljne pa zrace pozitivnom energijom, a same deluju nezadovoljno...

A valjda i te same moraju nekad da nadju deckica, mislim, i ove zauzete su nekad bile same...

???
Ima u tome necega naravno...Poneke znaju da pokazu i koliko su ocajnicki same pa se namecu a da toga nisu ni svesne...Mada mislim da kadgod sam sama zaista delujem kao "ne prilazi ujedam" valjda jer sam povredjena...E kad to prodje i dopustim nekom da mi se udvara znam da i zbog jedne Sms poruke idem ulicom kao da sam zena od gradonacelnika...I onda prosto takvim zadovoljstvom privlacim...Ne kaze se dzabe u jednoj knjizi..."Izadjite na ulicu nasmejani svi ce se zaljubiti u vas"
 
aj, zene, sta ste me odmah napale:D

nisam rekla da izgledam ko kauboj..samo se ponasam tako:lol: :lol: :lol: :lol:

a sto se muza tice..formalno, ja sam njega zamolila da se iseli...sustinski, on je mene ostavio davno pre toga..dugo sam slusala kakao ne valjam-kao zena, kao majka..kako sam dosadna, aljkava..kako sam nula, po svim pitanjima..vise od godinu dana...onda sam odlucila da taka nevaljala bolje da budem sama..da vise nikog ne ugrozavam i ne smaram

i ajd i ja da generalizujem jednom..moje kompletno islustvo sa muskarcima, rezultiralo je jednim zakljuckom-bez obzira koliko truda, energije, ljubavi, zivota u nesto ulagala, to nikad nije bilo dovoljno da me neko prihvati takvu, kakva jesam...citav zivot se izvinjavam zbog necega, jbg...e, vise necem..nikome..jel ne valjam?ok, neka svi lepo budu srecni i zadovoljni u tom musko-zenskom cirkusu, ja cu da gajim decu i cvece:mrgreen:

do daljnjeg8-)
 
one4me:
Ebote, Sindi, ti ko da si bila udata za mog muza. Samo, ja sam to gajila koju godinu vise. Sad mi bas prija to sto sam sama. Decu gajim cele godine, a cvece cu da pocnem na prolece. Kad ozeleni dvoriste.

heheheheh..ma gajila sam ja to 12 god..ali poslednja je bila paklena...

a bili smo stvarno srecni nekad...jbt..i sve otislo u pm:roll:

sad mi kaze da cu sigurno propasti:roll:

u stvari , takve mi stvari kaze, kakve ja ne bih mogla ni da smislim...posle se stidim, zbog njega:-(
 
SINDI:
u stvari , takve mi stvari kaze, kakve ja ne bih mogla ni da smislim...posle se stidim, zbog njega:-(
sada sam se i ja rastužila, mada to naravno nije bitno
ali podsetilo me na neke situacije iz mog privatnog života
Niko ne može tako da razočara kao osobe sa kojima toliko mnogo delimo. Puno sam razmišljala o mogućim motivima za takve stvari i došla sam do jednog zaključka. Bliske osobe sa kojima sam doživela nešto slično, postoje neka pravila u tim situacijama, došlo je do određenog stepena poistovećenosti ... dokle god smo bili tu, jedno pored drugog, tesno vezani istim ograničenjima stvari su radile kako treba. Čim bih iskočila i prevladala neku prepreku skupo su mi to naplatili. Kao da sam ih izdala time što sam uspela tamo gde oni nisu ili tamo gde su očekivali od mene da ne uspem.
Valjda upravo iz ljubavi i želje da zauvek ostanemo u tom skoro simbiotičkom odnosu.
 
Nama je sad ok. 10 godina smo bili zajedno. Poslednje dve su bile katastrofalne. Sad kad nas vide zajedno (a cesto smo zajedno) pitaju sto smo uopste razilazili. E da sam znala, ranije bih ja to. Lepo se druzimo sa sve decom, pricamo kako nikad nismo, izlazimo jedno drugom u susret za mnoge stvari. Nekako smo se precutno sporaumeli da ne pricamo ko je kome sta i kad uradio ili rekao. Bi sta bi, ajmo dalje.
 
one4me:
Nama je sad ok. 10 godina smo bili zajedno. Poslednje dve su bile katastrofalne. Sad kad nas vide zajedno (a cesto smo zajedno) pitaju sto smo uopste razilazili. E da sam znala, ranije bih ja to. Lepo se druzimo sa sve decom, pricamo kako nikad nismo, izlazimo jedno drugom u susret za mnoge stvari. Nekako smo se precutno sporaumeli da ne pricamo ko je kome sta i kad uradio ili rekao. Bi sta bi, ajmo dalje.


Kakve ovo veze ima sa temom????
 
VesticaBG:
Zasto nas uvek vise tipova startuje kada smo zauzete, a kada smo same nigde nikoga...
Mozda su srecno zauzete devojke samouverene i zadovoljne pa zrace pozitivnom energijom, a same deluju nezadovoljno...

E vidis to se i ja uvek pitam...mozda je i tacno sto si rekla da zauzete devojke deluju zadovoljno i samouvereno,...pa i kod frajera je slicna situacija ,...barem samnom...
Ja kad vidim tipa sa devojkom koji mi se pre nije svidjao dok nije imao davojku...Odelpim za njim...sta da kazem....zene ;)
 
VesticaBG:
Zasto nas uvek vise tipova startuje kada smo zauzete, a kada smo same nigde nikoga...

E ovo je moja situacija...
Sada kada sam tako usamljena nikako da sretnem nekoga da razbije moju monotoniju.
Kada sam bila zauzeta, nisam mogla da se odbranim...

Mozda su srecno zauzete devojke samouverene i zadovoljne pa zrace pozitivnom energijom, a same deluju nezadovoljno...

A valjda i te same moraju nekad da nadju deckica, mislim, i ove zauzete su nekad bile same...

???
Znas zasto?Zato sto kada si sama vise paznje obracas na to koliko ti se nenabacuju a kad si zauzeta nije ti bitno jer imas sta ti treba.
 
VesticaBG:
Zasto nas uvek vise tipova startuje kada smo zauzete, a kada smo same nigde nikoga...

E ovo je moja situacija...
Sada kada sam tako usamljena nikako da sretnem nekoga da razbije moju monotoniju.
Kada sam bila zauzeta, nisam mogla da se odbranim...

Mozda su srecno zauzete devojke samouverene i zadovoljne pa zrace pozitivnom energijom, a same deluju nezadovoljno...

A valjda i te same moraju nekad da nadju deckica, mislim, i ove zauzete su nekad bile same...

???
Posmatraj to iz drugog ugla. Razmišljaj kako je lijepo biti slobodan i solo... sve dok ne naiđe prava prilika koja će te zainteresovati.
 

Back
Top