Zauzete ili same...koje su privlacnije???

VesticaBG

Zainteresovan član
Poruka
265
Zasto nas uvek vise tipova startuje kada smo zauzete, a kada smo same nigde nikoga...

E ovo je moja situacija...
Sada kada sam tako usamljena nikako da sretnem nekoga da razbije moju monotoniju.
Kada sam bila zauzeta, nisam mogla da se odbranim...

Mozda su srecno zauzete devojke samouverene i zadovoljne pa zrace pozitivnom energijom, a same deluju nezadovoljno...

A valjda i te same moraju nekad da nadju deckica, mislim, i ove zauzete su nekad bile same...

???
 
Nikad nisam startovao zauzete, ni ne posmislim... Druga stvar je kad smo oboje zauzeti, pa se smuvamo :lol: I najbolje je kad nas upoznaju ondašnji partneri 8-) Moj ortak samo zauzete ribe staruje, nikada ali nikada nije prišao devojci koja nema momka "Nemaš dačka? Aj pali" , čovek fenomen
Ne znam, mislim da nisi u pravu što se tiće konstatacije da su sve zauzete srećnije od onih slobodnih, mada postoji tu jedna bitna stavka - ribe koje su nedavno raskinule su očajne i dave sa pričom o bivšem momku, a to odbija.
 
privlacni smo, i sexipilni, i sve to, kad smo srecni i zadovoljni...e sad, jbg, obicno smo srecni i zadovoljni kad smo u vezi:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

unutrasnji mir i zadovoljstvo sobom zrace..ne mogu se isfabrikovati i odglumiti...a covek koji zraci je neodoljiv, bez obzira na godine, fizicki izgled ili status:wink:
 
pa da -- zauzeta u svakom slučaju deluje nezainteresovano što probudi maštu kod muškaraca ,,, zauzeta je otvorenija i slobodnija jer nema nameru da se dokazuje ,,, i kod mene je tako --- kada me je ranije hvatao talas "sama ko panj" tako je i bilo i trajalo ,,, sada mi je žao što nisam umela da iskoristim i zapečatim TO --- sama ,,,
 
ma kad ti kazem...gledam u asfalt i smeskam se...
a kad sam slobodna gledam ih oci kad se sretnemo na ulici
sad mi je nekako neprijatno kad mi se udvaraju.jeste da ja volim flert(tu potrebu ispunjavam iskljucivo na forumu gde nema opasnosti) ali uzivo vise ni ne znam sta da odgovorim,pocrvenim ili strogo pogledam...to je tako od kad sam s muzem(i kad sam bila u nekim vezama vrednim paznje)
 
Čovek bi prvo trebalo da nauči da živi sam sa sobom i da ne razmišlja o partneru kao o sredstvu za ubijanje monotonije.
... Ne znam, verovatno nisam u pravu i verovatno opet romantizujem stvari :lol: ali ja ne posmatram te prilaze tipova kao potencijalne veze ili flert varijante - već ih posmatram kao osobe, pojedinačne, drugačije, svoje. I nekako znam da njihovo postavljanje prema meni zavisi od ,,signala'' koje šaljem u tom trenutku.
Ako si sama i syebana si što si sama jer nemaš nekog tipa pored sebe, verovatno deluješ previše monotono, utučeno, bolešljivo... Deluješ blago rečeno očajno - pa to većini ljudi nije interesantno.
Ako si zadovoljna svojom vezom pa se ona reflektuje na tvoje ponašanje i izgled... koliko si puta čula samo ono kako neka osoba ,,zrači pozitivno'' onda je valjda normalno što ljudi takve osobe žele u svom okruženju.
Valjda je jedino pravo rešenje da prvo prihvatiš sebe sa svim svojim manama i osobinama i naučiš da uživaš u sebi ne zavisno od toga da li si sa nekim :wink:
 
@hani-odgovor za ono hodanje spustene glave:D

jao znam taj osecaj..kad dignes glavu tako nakezen i sretnes neciji pogled..uh, sto je neprijatno..imam osecaj da mi na celu pise:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

al u principu me boli uvo8-)

a ja inace ne flertujem..nekako sam matora za to...zezam se,to da, ali ono treptanje farovi i to..bljak:-?
 
Nisam ni ja, :) i mislim da zenstvenost tu nema bas mnogo uticaja. Kao ni to da li sam u vezi ili ne. Naprosto, jednog dana sam ok, vesela, puna energije, zracim, flertujem, ocijukam (obozavam da se igram sa momcima u susednim kolima na semaforu ili kad je guzva u gradu), a vec sledeceg dana mogu da budem prazna i nikakava i grozna sama sebi. Ne vidim nikog i nista, odradim dan i begam na spavanje.
Mada, kad sam zaljubljena onako zestoko, onda mi to zaista pise na celu. Al tad i ne prilaze. Kapiraju valjda da ih ne vidim.
 
Sindi UOPŠTE nije kao kauboj:idea: :-D Sindi, zašto lažeš ljude:razz:

E, a mene niko nije stratovao od kad sam udata:razz: ... Možda zato što sam trudna:? :lol:
Zezam se... Ima nešto u tome; bar tako svi pričaju.
Iskreno, meni se nije baš tako dešavalo; startovali su me i kad sam bila sama; jedini fazon je što mi se niko nije dopao od njih:roll: Znate ono kad kažete - lepak za budale:?
A opet, kad sam u vezi, startuju me nekako normalniji tipovi. Al' džebiga ondaK8-)

Ja bih malo da se tako smeškam u asfalt, nisam dugo:(
 

Back
Top