Zauške

Mister Sparkle

Aktivan član
Poruka
1.395
S obzirom da sam vakcinisan protiv zauški kao beba ili u ranom detinjstvu, da li postoji šansa da ih dobijem? Od ponedeljka sam prehlađen, krenula je povišena temperatura, a jutros je počelo da me boli desno uvo.
 
zauške se trebaju preležati

a dosta lekara izbegava da vakciniše svoju decu čak i sa onim takozvanim "obaveznim"

sa jedne strane narkomedicinska mafija viče da se njima produžava život
sa druge strane trista oboljenja posle 40 godina života

a baška ovo sad u Srbiji vakcinisao se ili jok

Bilo kako bilo neće biti dobro ako kao mator dobiješ zauške - hitno kod lekara
 
S obzirom da sam vakcinisan protiv zauški kao beba ili u ranom detinjstvu, da li postoji šansa da ih dobijem? Od ponedeljka sam prehlađen, krenula je povišena temperatura, a jutros je počelo da me boli desno uvo.

Tu ne mora da se radi o zauškama.Ako te boli samo uvo, to je još suviše široko da bi bio siguran da se radi o zauškama.

Inače, vakcinacija se sprovodi u dva navrata, obično jedna kod beba, a druga pred polazak u školu. I ako neko primi vakcinu vrlo su male šanse da oboli od zauški kasnije.

- - - - - - - - - -
 
zauške se trebaju preležati

a dosta lekara izbegava da vakciniše svoju decu čak i sa onim takozvanim "obaveznim"

sa jedne strane narkomedicinska mafija viče da se njima produžava život
sa druge strane trista oboljenja posle 40 godina života

a baška ovo sad u Srbiji vakcinisao se ili jok

Bilo kako bilo neće biti dobro ako kao mator dobiješ zauške - hitno kod lekara

Promašio si forum, to ti je za politiku.

Samo prva rečenica ti je tačna, i to ako se već dobiju zauške.
 
S obzirom da sam vakcinisan protiv zauški kao beba ili u ranom detinjstvu, da li postoji šansa da ih dobijem? Od ponedeljka sam prehlađen, krenula je povišena temperatura, a jutros je počelo da me boli desno uvo.
Sto si bas pomislio na zauske?U tvojoj okolini ih neko ima?Ovo moze biti i upala uva...jel imas otok?Pa pazi,ne bi trebalo ako je vakcinacija uredno sprovedena,ali nikad ne reci nikad.
 

Back
Top