Quantcast

Zatvori

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556
E nisam znala gde da postavim temu... a kontam da muškarci o ovome više znaju ( ne znam kojom logikom, ne pitajte me...:lol:)
Znači jel ima silovanja u našim zatvorima?
Neki trol me zainteresovao za ovu temu...:)

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.496
U svim zatvorima na svetu ima silovanja!
Nije valjda ?
Ma,ko bi rek'o ?
A,baš neki fini narod leži tu.

Nego,nešto mi naum pade....

Da li su najveći sin naroda i narodnosti,a i njegov čauš
Moša Jevrejin, primili "pušku" na crvenom univerzitetu ?
U Lepoglavi i Sr.Mitrovici....
Mora da jesu ! 100 %.
Nekako mi je sin uvrtao prdolinom....

Sagrailo

Zainteresovan član
Poruka
140
E nisam znala gde da postavim temu... a kontam da muškarci o ovome više znaju ( ne znam kojom logikom, ne pitajte me...:lol:)
Znači jel ima silovanja u našim zatvorima?
Neki trol me zainteresovao za ovu temu...:)
Previše ste pod uticajem Američkih filmova. U zatvor možete dospeti zbog bilo čega, ali ne dao vi Bog da ste dospeli zbog silovanja, nasilja u porodici. Tu se negde kotiraju i ******. Toga nije bilo u vreme dok sam boravio na Titovom univerzitetu.

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556
Previše ste pod uticajem Američkih filmova. U zatvor možete dospeti zbog bilo čega, ali ne dao vi Bog da ste dospeli zbog silovanja, nasilja u porodici. Tu se negde kotiraju i ******. Toga nije bilo u vreme dok sam boravio na Titovom univerzitetu.
Pazi... pričaju ljudi... stariji... ja ne znam, a oduvek mi je to bilo malo apsurdno. Mada jedan dečko mi je rekao da prvo najebu pedofili i silovatelji, pa onda politički zatvorenici.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.837
Koliko je meni poznato iz nekih priča ex-robijaša,ovde se silovanje koristi skoro isključivo kao interna kazna među zatvorenicima. Pedofili i silovatelji imaju "prednost" zbog čega se najčešće drže u izolaciji. Inače u našim zatvorima su dozvoljene bračne posete pa nema toliko "tenzije" među zatvorenicima. U svakom slučaju ni blizu američkim zatvorskim običajima koji se ovde prikazuju u filmovima.

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
pa slabo, moze se reci komotno i ne, imash fazon dva pedera/pedofila na 100 normalnih ljudi i sa njima se niko ne druzi i mogu samo batine da dobiju.

tako neshto... u principu one fore sapun tushevi nishta od toga zivot nije americhki film :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.