Zatvori u ruskom gradu Novosibirsk

Ovo bih pitala, logicno one koji se razumeju u Rusiju i ruske zatvore i tako to...Molim vas. Hvala Vam. <3
Obicno idu u zatvor.
Prvo istrazni pa posle ako je presudjeno u standardni ili strogi,zavisi od sudije kako resi.
Uslovi u Ruskim zatvorima su prilicno zeznuti,pogotovo ako je stranac u pitanju.A oko Novosibirska imas mnogo zatvora,tako da je nemoguce reci gde ce biti smesten.
 
Obicno idu u zatvor.
Prvo istrazni pa posle ako je presudjeno u standardni ili strogi,zavisi od sudije kako resi.
Uslovi u Ruskim zatvorima su prilicno zeznuti,pogotovo ako je stranac u pitanju.A oko Novosibirska imas mnogo zatvora,tako da je nemoguce reci gde ce biti smesten.


Ja te volim. Mnogo ti hvala. Ali kako da saznam? Mnogo si dobar.

A sto zeznuti? Kako da sazna, veoma mi je bitno...Ruski muskarac u koga sam zaljubljena je dopao u njega. Veoma mi je vazno, zaljubljena sam.
Imajte milosti. Sto se tice koliko zatvora ima tu, to bih nekako i mogla da sredim...Samo mi je bitna ta procedura, koliko traje kad ga i gde smeste? A nije stranac, Rus je. Kako si pametan, kako znas? Hvala ti puno :heart: :Heart: Mnogo si dobar. Ovo mi je veoma vazno.
 
Radim u Rusiji,prakticno zivim zadnjih 12 god tako da znam ponesto...
Zeznuti su zbog uslova,nisu bas kao u Svedskoj...A i kao i u svim zatvorima imas bande i klanove.Ako ima tamo nekog poznatog,moze i da prodje bez nekih problema...Mada,ja ako se dobro secam dok su pod istragom ne salju u klasicne zatvore,izolovani su od zatvorenika.
 

Back
Top