Quantcast

Zatvaranje na Jesen? Novi Soj?

markons82

Elita
Poruka
16.441
Ako cemo posle potopa, onda su bili tri brata sa svoje tri zene koje nisu bile u rodbinskoj vezi. Nesto kao danas sto y-dna vodi do jednog muskarca ali dna/dnk ne vodi do jedne zene. Pre potopa je sve krenulo od dvoje ljudi sto nije tajna. Ti ne odgovaras na moje pitanje... po tvojoj verziji istorije isto tako je moralo krenuti sve od dvoje ili pravis pretpostavku da je celo krdo mutiralo i razvilo identicne polne organe pre nego sto se pocelo razmnozavati 😁😁😁
Genetske promene ne moraju biti velike tj ne mora da znaci da nece moci da dodje do potomstva....

markons82

Elita
Poruka
16.441
Мислим да је њега најбоље ставити на игноре.
Доказано више пута да је лажов и примитивац који шири пропаганду.
Одговарати њему је само давање пажње њему а он тога није достојан.
Из ничега ништа и не очекујте.
Лето је, време за одмор а под тим одмором подразумевам и одмор од полусвета.
Игноре је закон!
Slobodno me stavi, obozavam kada argumentima pokopam ljude kao sto si ti pa onda po ni da vredjaju, kenjaju, lazu I onda kao ignore... Pateticno....

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.470
To sto si ti po godinama blize grobu ne znaci da si I mentalno dovoljno stasao. Tako da tesko da cu da se o racam nekome sa Vi ko to nije zasluzio...
Jedino se ti blamiras, da ti. Reci mi koliko ljudi imaju isti DNK sa majmunia, mackama, psima, kravama... Hajde brzo pogledaj I objasni mi zasto je tako. Al ne kao I za rebro sto si objasnio onako lupio za medalju. A jedino ko je ovde majmun mozes zakljucio kada pogledas u ogledalo.
Kad budes jednom nogom u grobu seti se sta si ovde lupetao o bogu. Da imas mozga cutao bi, ne bi se razmetao i bahatio svojim neznanjem i nevasitanjem.

KninGrad

Domaćin
Poruka
4.154
Genetske promene ne moraju biti velike tj ne mora da znaci da nece moci da dodje do potomstva....
Ne pricamo ovde o ljudima vec prvim zivotinjama ili kako zelis da ih nazoves (precima ljudi) koje su razvile polne organe i sve ostalo sto je potrebno da bi se razmnozavale kao ljudi danas... zamisli samo koliko je mutacija tu moralo nastati da bi se doslo do musko/zensko od samo razmnozavanja koje je kao bilo na pocetku po vasem verovanju. Koliko si imao zenki i muzijaka koji su krenuli da se razmnozavaju? Celo krdo 😁😁😁

Black_star

Poznat
Moderator
Poruka
9.165
Zamolicu vas da na ovoj temi ne mesate babe i zabe. Ovo je tema o covid virusu i jesenjoj opasnosti. Pisite o tome.
Teoloske i kreacionisticke rasprave nastavite na za to odgovarajucim temama. Sada cu ih ostaviti jer ste se u promilima drzali naslovne tematike.
Ipak, diskusija vam brzo i nekontrolisano prelazi u cisto trolovanje kome ovde na ovoj temi nema mesta. Govorim za ubuduce. Hvala unapred.

Vani01

Početnik
Poruka
6
Iskrenio nisam doktor ali volim da setam po darkwebu :D
Mislim da je ovo sve jedna borba dobrog i zla. Ili nas je jednostavno previse pa su predlozili da nas malo ociste ali ne brinite ljudi balkanci smo lagano cemo preziveti sve sto se manje ljudi vakcinise to bolje! Ne znam da li sad krsim ikakva pravila ali to zelim svima na ovom forumu da se jednostavno ne vakcinisu jer je to jedna velika prevara kako to da ljudi koji su vakcinisani mogu da umru znaci da si im samo promenio gene sta ? Ili ce mozda dobiti neke jebene bolestine za par godina. Pravite svoje izvore hrane za svoje porodice i prezivecete ovaj pakao a za uzvrat cete dobiti raj ! Ovo je sve jedno iskusenje !

Vani01

Početnik
Poruka
6
Voleo bih da vas opet pelcuje kao marvu da se smejem koliko ste sitni ljudi.

Nisam vakcinisan i niko od mojih nije vakcinisan hvala bogu.

I ne nosim masku nigde nisam je nosio i necu je nositi.
Brate iskreno ko hoce hoce ko nece ne mora ali vazno je boriti se protiv media i pricati ljudima da to ne rade jer ako se 90 posto ljudi vakcinise i ti i tvoja porodica i ja cemo biti kao jevreji u drugom svetskom ratu kapiras?

Baad_Boy

Poznat
Poruka
9.043
Brate iskreno ko hoce hoce ko nece ne mora ali vazno je boriti se protiv media i pricati ljudima da to ne rade jer ako se 90 posto ljudi vakcinise i ti i tvoja porodica i ja cemo biti kao jevreji u drugom svetskom ratu kapiras?
Niko normalan se nije vakcinisao.

Evo moji drugari ljudine, niko od njih ne razmislja o vakcinaciji. Vakcinisu se ovi kojima je stalo do 3000 din od vucica i ovi koji su popustili pred strahovladom i maltretiranjem. I sada samo izmisljaju nove viruse, nove vakcine, stare vakcine nisu za nove viruse. Pa kad ih izbuse 120 puta sa kojekakvim umrtvljenim virusima i krilima slepih miseva u prahu - koje nazivaju vakcinama... pa kad jedno jutro osvanu na plafonu viseci sa lustera naglavacke kao drakula bice kasno.

Narod je sa pravom besan, ali ipak nije dovoljno besan da povesa ceo krizni stab i vrh vlasti koji ucestvuju u ovoj prevari.

DarkMoon

Domaćin
Poruka
4.203
Niko normalan se nije vakcinisao.

Evo moji drugari ljudine, niko od njih ne razmislja o vakcinaciji. Vakcinisu se ovi kojima je stalo do 3000 din od vucica i ovi koji su popustili pred strahovladom i maltretiranjem. I sada samo izmisljaju nove viruse, nove vakcine, stare vakcine nisu za nove viruse. Pa kad ih izbuse 120 puta sa kojekakvim umrtvljenim virusima i krilima slepih miseva u prahu - koje nazivaju vakcinama... pa kad jedno jutro osvanu na plafonu viseci sa lustera naglavacke kao drakula bice kasno.

Narod je sa pravom besan, ali ipak nije dovoljno besan da povesa ceo krizni stab i vrh vlasti koji ucestvuju u ovoj prevari.
Vakcinisu se misevi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.