Zatrovana i loša hrana kao metod trovanja i uništavanja populacije od strane NWO mračnjaka

Poruka
23.708
Mada je ovo nasa svakodnevnica...stavio sam je na Zavere da se ne bi modovi razgibavali nedeljom...

Neka uvod u pricu bude ovo javno obracanje poljoprivrednika u Hrvatskoj koje cu staviti u narednom postu...

Dakle lik otvoreno spominje svima poznatu, ali od medija precutanu, javnu tajnu, o uvozu starog (i po 30-40 godina) smrznutog mesa iz Juzne Amerike, mahom Argentine i Brazila, te o uvozi ko zna da li i kancerogenog žita iz Ukrajine...preko luka što pomorskih na Jadranu...što za žito rečnih luka na Dunavu...

Pretpostavljam da znacajan deo toga dođe i do Srbije...izmedjuostalog...gde je takođe ciljano od strane sluga NWO sekte uništeno i stočarstvo i poljoprivreda...

Šta sve kao sirovinu koriste tzv "naši" proizvođači...to sam Bog zna...

Evo npr
Da li je iko oko pogona Zlatiborca na Zaltiboru...ikada video bar jedno stado...?!

Ja u poslednje vreme kao jedino mi ukusu iole kvalitetno kupujem od priozvođača "Kosmajske" i ponešto od Carnexa i Topole...

...

Pretpostavljam da ima i Youtube video posto je bilo javno obracanje medijima:

https://www.facebook.com/share/v/BzR7EEExPsVd4EW4/?mibextid=aF4ZvY

( @Jugoslav Čvarak cuj sta kaze o Plenkovicu...)

...
  • Brazilske svinje zamrznute 1978
  • Svinjska njuška nije utičnica za struju
  • Posebna napomena da brodovi pristaju u riječnim lukama, a ne aerodromima
  • Deklaratorna izjava ljubavi prema svinjama pogotovo taj jedan dan u godini 🐖🔪🥓🥩 :rotf:
  • crna mast u kotlu 👻💀
:mrgreen:

Jao pusti te seljake, to je svim mastima premazano, povuku bespovratne poticaje i onda na prosvjed dođu u Mercedesima.
Ajd' ti svako malo kupuj novi auto da te vidim.

Evo uzmi npr. našeg Vuksija (@Cro_čvarak ), mene nazvao parajlijom zbog toga što vozim Suzuki stariji od 10 godina :rotf: , a on ima zemlje da nahrani cijeli Split.
Onda @Тихи , za kojeg mi je @Rayela rekla da se tu na forumu hvalio kako mu super ide i da je sav cupkao od sreće kada je dizao pare koje je bespovratno dobio od Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa, a danas na forumu nema žešćeg kritičara od njega, naravno, nakon što mu je država omogućila da pazari mehanizaciju vrijednu milijun eura.
U narodu se to kaže - sito, pa obijesno!

😡🐈

Evo uzmi npr. našeg Vuksija (@Cro_čvarak ), mene nazvao parajlijom zbog toga što vozim Suzuki stariji od 10 godina :rotf: , a on ima zemlje da nahrani cijeli Split.
Onda @Тихи , za kojeg mi je @Rayela rekla da se tu na forumu hvalio kako mu super ide i da je sav cupkao od sreće kada je dizao pare koje je bespovratno dobio od Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa, a danas na forumu nema žešćeg kritičara od njega, naravno, nakon što mu je država omogućila da pazari mehanizaciju vrijednu milijun eura.

😡🐈

Znao sam da je Vuksi tj @Cro_čvarak kapitalista...a šatro kao promovise kao komunizam...🤔

...

Mada je ovo nasa svakodnevnica...stavio sam je na Zavere da se ne bi modovi razgibavali nedeljom...

Neka uvod u pricu bude ovo javno obracanje poljoprivrednika u Hrvatskoj koje cu staviti u narednom postu...

Dakle lik otvoreno spominje svima poznatu, ali od medija precutanu, javnu tajnu, o uvozu starog (i po 30-40 godina) smrznutog mesa iz Juzne Amerike, mahom Argentine i Brazila, te o uvozi ko zna da li i kancerogenog žita iz Ukrajine...preko luka što pomorskih na Jadranu...što za žito rečnih luka na Dunavu...

Pretpostavljam da znacajan deo toga dođe i do Srbije...izmedjuostalog...gde je takođe ciljano od strane sluga NWO sekte uništeno i stočarstvo i poljoprivreda...

Šta sve kao sirovinu koriste tzv "naši" proizvođači...to sam Bog zna...

Evo npr
Da li je iko oko pogona Zlatiborca na Zaltiboru...ikada video bar jedno stado...?!

Ja u poslednje vreme kao jedino mi ukusu iole kvalitetno kupujem od priozvođača "Kosmajske" i ponešto od Carnexa i Topole...

...
Jes eno zlatiborca na ibarskoj sve okolo pasnjaci

😡🐈
Ne širi laži, imam svega 2000m2 zemlje, i to još upola sa sestrom.

Ne širi laži, imam svega 2000m2 zemlje, i to još upola sa sestrom.
Ppppffffttt, kao da to nije puno.
Osim toga, ti si za mene prvi pisao da sam bogatun.

😡 🐈

Pa nisam ja zaslužan za to što HDZ Predsjednika Vlade Republike Hrvatske, Gospodina Premijera Andreja Plenkovića, tako dobro obavlja posao, da smo svi u suficitu.
Sve i da hoćeš, plaću ne možeš potrošiti.

Poslednja izmena:
Ppppffffttt, kao da to nije puno.
Osim toga, ti si za mene prvi pisao da sam bogatun.

😡 🐈

Pa nisam ja zaslužan za to što HDZ Predsjednika Vlade Republike Hrvatske, Gospodina Premijera Andreja Plenkovića, tako dobro obavlja posao, da smo svi u suficitu.
Sve i da hoćeš, plaću ne možeš potrošiti.
🤣🤣🤣 Ok, ako ne ideš u kino, restoran, noćne izlaske, nigdje ne putuješ, živiš u nasleđenoj nekretnini i nosiš istu odjeću par godina, onda bi mogao i ne potrošiti plaću😊 U vezi toga ko je bogatun, kukao si o svom siromaštvo, kad ono išao si u Madjarsku jer su tamo ovlašteni povoljniji, tj i a di tada automobil u garatnom roku. Ja sam kani uzeo novu Daciu Sandero jer s mojim primanjima i ne mogu nešto skuplje. Doduše i Suzuki ne ispravan izbor jer je i to narodni automobil

Back