Zatreskani u nju, a ona nece ni da cuje za vas....

Gost
Sick_Girl,

hvala na lepom savetu. Sve je to jako tesko... Nije fora u tome da poradim na sebi, stvar je zakomlikovana sto je moj pristup od starta bio takav da je ona pretpostavljala da joj se svidjam...cak sam joj nekliko puta indirektno to i stavljao do znanja.

Tu je i bila graska.

Devojke treba pustiti da vas dobro upoznaju, pa tek onda vaditi osecanja na videlo...sto je mene u ovom slucaju kostalo jedne, ali zaista za mene, prave devojke!!! :cry:

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
Anonymous:
Sick_Girl,

hvala na lepom savetu. Sve je to jako tesko... Nije fora u tome da poradim na sebi, stvar je zakomlikovana sto je moj pristup od starta bio takav da je ona pretpostavljala da joj se svidjam...cak sam joj nekliko puta indirektno to i stavljao do znanja.

Tu je i bila graska.

Devojke treba pustiti da vas dobro upoznaju, pa tek onda vaditi osecanja na videlo...sto je mene u ovom slucaju kostalo jedne, ali zaista za mene, prave devojke!!! :cry:

ja ne kapiram ljude koji odustaju posle prvog pokusaja. lik u koga sam zaljubljena zadnjih godinu dana je bio drug tipa sa kojim sam bila u dugoj vezi. pre nego sto sam se smuvala sa tim drugim tipom ja sam jedno vece sedela sa likom u koga sam zaljubljena /ovaj prvi :)) / i muvali smo se /samo sto je on tada bio u vezi sa jednom devojkom pa je zbog nje puklo/... proslo je 5 godina sreli smo se na jednoj zurci /doduse bio je tu i moj bivsi decko :)) / i opet su sevnule varnice medju nama. nismo trenutno u vezi sto ne znaci da necemo biti.

kez na sunce i nemoj da tako lako klones duhom...

MAGIJA POSTOJI!!!

Gost
ja mislim da si bio nestrpljiv i zbog toga napravio gresku, mozda fatalnu,nisi joj trebao otkriti svoja osecanja a da nisi pre toga u njoj probudio ista,ovo je licno iskustvo. Ako mislis da je ona bas ta,bori se za nju do kraja zivota jer, ako je ona stvarno prava, toliko ces i misliti na nju. I jos nesto, ne treba da menjas sebe, ako te zavoli jednog dana treba da voli tebe onakav kakav si ti zaista a na neku pretstavu o tebi

Gost
Anonymous:
ja mislim da si bio nestrpljiv i zbog toga napravio gresku, mozda fatalnu,nisi joj trebao otkriti svoja osecanja a da nisi pre toga u njoj probudio ista,ovo je licno iskustvo. Ako mislis da je ona bas ta,bori se za nju do kraja zivota jer, ako je ona stvarno prava, toliko ces i misliti na nju. I jos nesto, ne treba da menjas sebe, ako te zavoli jednog dana treba da voli tebe onakav kakav si ti zaista a na neku pretstavu o tebi

Hvala ti na podrsci!!!
Vise ni sam ne znam kako da se ponasam. Da li sam napravio fatalnu gresku, i kako je najbolje mogu ispraviti?
Kako da se ponasam kada je sledeci put sretnem? Da li da glumim prijatelja? necu li tako otici jako daleko i rizikovati da zauvek ostanemo u tom odnosu???

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.