Зато се српском народу згадио ДС и ДОС

DSS je odbacila evrointegracije a to je u zemljama Balkana doslovno jeres. Zato partije poput SRS, DSS, Dveri ne mogu u vladu. Onda od takvih nastaje hibrid poput SNS, SPS ili ostaju večna opozicija - DSS, SRS, Dveri, Zavetnica i slični.
Sudbonosna je 2008.godina. NATO je već tada uslovio dalji nastavak evrointegracija priznanjem Kosova.
DSS je odabrao Kosovo. DS dalje evrointegracija, pod sloganom i EU i Kosovo.
Dva bloka gde je ovaj prvi izgubio. Nije neophodno da podsećam kakav su stav imali radikali, SNS i SPS. Ti ljudi nemaju stav, sem ako nije reč o njihovoj fotelji, krađi i lažnim patriotizmom slanje nevinih u smrt.
Sve ovo je bilo jako transparentno.
Sve ovo je genijalno Đinđić zaključio u svom poslednjem intervju, datom banjalučkoj televiziji. Raskrinkao licemerje i prave namere Zapada u potpunosti. Praktično je DSS jedini nastavljač njegove politike u vezi Kosova.
On se mislio boriti za Kosovo. Svim sredstvima.

Poslednja izmena:
DSS je odbacila evrointegracije a to je u zemljama Balkana doslovno jeres. Zato partije poput SRS, DSS, Dveri ne mogu u vladu. Onda od takvih nastaje hibrid poput SNS, SPS ili ostaju večna opozicija - DSS, SRS, Dveri, Zavetnica i slični.
Kada da se očekuju dotične?

E531F767-56DA-4099-A203-F4FB7A01D390.jpeg

Sudbonosna je 2008.godina. NATO je već tada uslovio dalji nastavak evrointegracija priznanjem Kosova.
Dva bloka gde je ovaj prvi izgubio. Nije neophodno da podsećam kakav su stav imali radikali, SNS i SPS. Ti ljudi nemaju stav, sem ako nije reč o njihovoj fotelji, krađi i lažnim patriotizmom slanje nevinih u smrt.
Sve ovo je genijalno Đinđić zaključio u svom poslednjem intervju, datom banjalučkoj televiziji. Raskrinkao licemerje i prave namere Zapada u potpunosti. Praktično je DSS jedini nastavljač njegove politike u vezi Kosova.
NATO je već tada uslovio dalji nastavak evrointegracija priznanjem Kosova.
Svaka godina mu dođe sudbonosna, zanimljivo. Možeš nekako da dokumentuješ ovo? Gde bi smo mogi to da pročitamo a da nije u pitanju tvoja lična interpretacija?

,

Evo, sačekaj me samo pet minuta pa ću da ti odgovorim na postavljena pitanja i besmislene spinove.
I naravno, sve što nije u skladu sa tvojim ličnim narativom je “besmisleno” i “spin”. Molim neki originalni dokument NATO, sve ostalo su interpretacije i forsiranje nečijih (ličnih?) interesa.

Svaka godina mu dođe sudbonosna, zanimljivo. Možeš nekako da dokumentuješ ovo? Gde bi smo mogi to da pročitamo a da nije u pitanju tvoja lična interpretacija?
Ima to logike, i možda bolje verovati nekoj logici,.. ali ja ne volim stil - govora mržnje.
Niti je to Đinđić "genijalno" zaključio..
Verovao Zapadu, pa se razočarao - to je moja logika a argumenata pro et kontra ima,.. i svakakvih.
https://forum.krstarica.com/threads/zato-se-srpskom-narodu-zgadio-ds-i-dos.983873/post-47803647

Ima to logike, i možda bolje verovati nekoj logici,.. ali ja ne volim stil - govora mržnje.
Verovao Zapadu, pa se razočarao - to je moja logika a argumenata pro et kontra ima,.. i svakakvih.
https://forum.krstarica.com/threads/zato-se-srpskom-narodu-zgadio-ds-i-dos.983873/post-47803647
Nema tu verovanja i neverovanja: svaki dogovor u politici je isključivo pitanje odnosa snaga, a Tadić Nejaki se oslanjao na upravo taj Zapad da ne izgubi vlast.

I da li bi smo mogli da vidimo gde je tu govor mržnje? Pišem ovako oštro jer vršim pritisak na one koji se nadaju da dođu na vlast, na one koji su je zaposeli (uglavnom) zahvaljujući potpunoj nesposobnosti i apsolutnoj slabosti one prethodne nemam načina da utičem. Njima jako prija sadašnje stanje i ukoliko nemaš neku ozbiljnu državu na raspolaganju da je upotrebiš kao argument ne uzimaju te u obzir.

@Straks92 @Q. in perpetuum hibernum

Nema tu verovanja i neverovanja: svaki dogovor u politoci je isključivo pitanje odnosa snaga, a Tadić Nejaki se oslanjao na upravo taj Zapad da ne izgubi vlast.
Daa, tu se slažem,.. DS nije imao veličinu koja bi mogla da zameni Đinđića,.. daleko je prepodobni Tadić ili Živković,..
Zanimljivo da je Đinđić za kratko vreme, ipak ostavio istorijski otisak,.. a zanimljivo mi je kako bi se kasnije ponašao i šta bi sa njim bilo kada bi i narod shvatio da ga je Zapad "izdao".

I da li bi smo mogli da vidimo gde je tu govor mržnje? Pišem ovako oštro jer vršim pritisak na one koji se nadaju da dođu na vlast, na one koji su je zaposeli (uglavnom) zahvaljujući potpunoj nesposobnosti i apsolutnoj slabosti one prethodne nemam načina da utičem. Njima jako prija sadašnje stanje i ukoliko nemaš neku ozbiljnu državu na raspolaganju da je upotrebiš kao argument ne uzimaju te u obzir.

@Straks92 @Q. in perpetuum hibernum
Naravno :D
boldovano

Како је Тадић попљувао геноцид над србима што су хрвати починили и рекао да му не пада напамет да тужи геноцидну Хрватску за геноцид над Србима:

http://www.srpskilist.net/saopštenja-vlade-rsk/saopštenje-21

Ajde, sad i ti pišeš svašta. Kakva crna tužba Hrvatske, to ne postoji uopšte ni kao teoretska mogućnost...

Back