Zato ne moze biti pomirenja.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Kad je izetbegovic bio ziv. Svedocanstva o njegovim zverstvima (posecivao je konc logore za srbe, snimao se kako se hvali kako alahova armija kolje srbe i još mnoga druga zverstva) su odbijena od haskog tribunala. Taj haski tribunal je godinama moljen od srba koji su preziveli uzase od muslimana iz bosne, hrvata i siptara da sudi zločincima. Pa mesic i tudjman sto izjavljuju da su uspeli da uniste jugoslaviju da bi stvorili hrvatsku.

Međutim to je ignorisano. Jasno je haski tribunal stavio do znanja da zverstva nad srbima se ignorise. Šta da se kaže za haski tribunal, koji je davao izjave koje se mogu definitivno svrstati kao rasisticke i lazne prema srpskom narodu. Komentari haskog tribunala, ”srbi su poceli prvi svetski rat„, ”srbi su poceli rat devedesetih„. Taj zapad nikad nije bio saveznik Srbiji. Nad ustašama nijedna bomba nije pala, a nad Srbijom su bacali bombe konstantno tokom drugog svetskog rata. Ali to za srpski narod ništa nije novo. Od zapada je uvek tretiran najgore.

Samo se setimo pre prvog i za vreme prvog i drugog svetskog rata. Pa devedesetih. Laži o masovnim silovanjima. I ta laz i dan danas stoji na human rights watch. Klanice u Sarajevu, gde su najmanje 2000 srba poklano. To haski tribunal ne interesuje. O snimcima koji su dostavljeni haskom tribunalu, gde muslimani iz bosne zverski muce srbe.

Spisak vise od 3000 srba, od kojih su vise od polovine srpski civili koji su poklani u i oko Srebrenice. To su ignorisali. I onda kažu nam neki ”srpski„ politicari da coveka koji je bio u prvim redovima, coveka koji je spasao na stotine hiljada srba od sigurne smrti. Tog coveka da predamo haskom tribunalu. Gde će im dusa. A da, oni je i nemaju kad tako nešto mogu da traže.
 
Elvin:
tako je strelo!
there can be only one...
verovatno će taj poslednji biti srbin...samo neka stane pod onu šljivu da ispuni proročanstvo....:roll:

Ti veruješ u proročanstva?

"Nema sudbine osim one koju sami stvaramo", kaže Sara Konor u TERMINATORU!


P.S. Neka proročanstva, kao na primer da će budući predsednik Srbije biti iz Koštunića,
pisao je u dokolici komediograf Duško Kovaćević, neposredno pred "promene" petooktobarske. Toliko o proročanstvima.
 
commodore:
nema pomirenja od Kosovske bitke. Sta kaze Obilic "srbinu Hamzi" pre nego sto ga poseku?
"Ja Hamza svojom krvlju crtam granicu"
- kakvu granicu kaurine?
"Izmedju mene i tebe"
nema pomirenja.

turke na kolac.

e, ocel biti skoro nekog dobrog dudukanja ili da jos ne vadim mas iz podruma?
a i koljem brava u subotu, i to veeeelikog, pa ce biti opet masti...daj da je malo bar potroshimo

inache, svi ste pozvani na chvarci a moz i da roshtiljamo
 
commodore:
nema pomirenja od Kosovske bitke. Sta kaze Obilic "srbinu Hamzi" pre nego sto ga poseku?
"Ja Hamza svojom krvlju crtam granicu"
- kakvu granicu kaurine?
"Izmedju mene i tebe"
nema pomirenja.

turke na kolac.
Амин БРАТЕ

Са Карпата глас се чује,
Брат Рус нам поручује
од Москве па до Трста
крстиће се са три прста!
 

Back
Top