Зато је покојни председник затварао Б92!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Још када је покојни председник знао да је Б92 страна шпијунска агенција а ми му нисмо веровали.

Policija privela trojicu zbog lepljenja umrlica za B92
Policijski službenici u Lazarevcu priveli su danas u službene prostorije trojicu osumnjičenih da su lepili plakate na kojima su odštampane umrlice za medijsku kuću B92 i njene zaposlene, kao i da su ih fizički napali i naneli telesne povrede.


Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje privedeni su Dušan Šuka, Aleksandar Radovanović i Nikola Bjeković, svi rođeni 1988. godine, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Policija nije precizirala da li su osumnjičeni uhapšeni, odnosno da li će im biti određeno zadržavanje od 48 sati, ili će biti proceusirani u redovnom krivicnom postupku, odbranom sa slobode.

U saopštenju se napominje da je policija postupala po zahtevu za prikupljanje potrebnih obaveštenja Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu i izvršila pretres na više lokacija na području opštine Lazarevac.

U toku je dalji rad na utvrđivanju identiteta drugih lica i rasvetljavanju tog događaja, napominje policija.

Извор тањуг

Ухапсили људе због плаката ,свашта !
Диктатури нема краја
 
Милошевић је нас упозоравао за многе ствари...ми му нисмо веровали...ето данас они који су палили скупштину и телевизију и крали из њих испадоше хероји захваљујући б92....Тобож рушили су "диктарора" па што успут не би украли неко уметничко дело вредно пар хиљада евра...знали су они да обаћане милијареде из ЕУ доћи у Србију неће никад!!
 
Vozac Dragana Tomica borac za srpsko patriotsko pravo da srpske 'patriote' mogu da pljackaju i pustose drzavnu svojinu, a zla B92 je neprijatelj jer javno zigose takve bitange:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Pljackanje i pustosenje drzavne svojine su zuta olos i ,, Otpor ,, ( americka paravojna i teroristicka organizacija koju i ovom prilikom prijavljujem nadleznim organima Ruske Federacije ) razvili do savrsenstva , tako da je tvoj komentar totalna besmislica . A koliko se iz teksta moze zakljuciti ovi okrivljeni uopste nisu pljackali drzavnu imaovinu ... a cak nisu opljackali ni B 92 .... a nisu ga ni opustosili ... :(

Pravda za nevino zatocene !!!

p.s. Samo govedo nije znalo da je B 92 lazljivo i izdajnicko spijunsko gnezdo ... :cool:
 
Pljackanje i pustosenje drzavne svojine su zuta olos i ,, Otpor ,, ( americka paravojna i teroristicka organizacija koju i ovom prilikom prijavljujem nadleznim organima Ruske Federacije ) razvili do savrsenstva , tako da je tvoj komentar totalna besmislica . A koliko se iz teksta moze zakljuciti ovi okrivljeni uopste nisu pljackali drzavnu imaovinu ... a cak nisu opljackali ni B 92 .... a nisu ga ni opustosili ... :(

Pravda za nevino zatocene !!!

p.s. Samo govedo nije znalo da je B 92 lazljivo i izdajnicko spijunsko gnezdo ... :cool:

Pu, znao sam da si drukara:sad2::sad2::sad2:

Ovi okrivljenji su organizovani od strane bivseg vozaca Dragana Tomica, koji je krao i pustosio drzavnu imovinu. Sta tu ima nejasno?:think::think::think::think:
 
И да полиција преиспита откуд то да су новинари Б92 били на месту убиства Ђинђића. Ко им је јавио тајминг.

Javila im Kostunicina macka, sa njom su uvek bili u dobrim odnosima, ona je proevropski nastrojena, gazda joj slucajno zapevao ispod tusa
 
Pu, znao sam da si drukara:sad2::sad2::sad2:

Ovi okrivljenji su organizovani od strane bivseg vozaca Dragana Tomica, koji je krao i pustosio drzavnu imovinu. Sta tu ima nejasno?:think::think::think::think:

1. MA TO SE NA VREME KANDIDUJEM KOD RUSA ZA MESTO BUDUCEG TUZIOCA ZA ZLOCINE PROTIV USTAVNOG UREDJENJA SRBIJE I RUSIJE I PODRIVANJA DRZAVNOG PORETKA BUDUCE ZAJEDNICKE DRZAVE ...

2. NIJE MI JASNO KOJE OKRIVLJENE ORGANIZOVAO - TOMIC ( JEL TAJ UOPSTE ZIV ) , ILI NEKI NJEGOV VOZAC .... I KAKVE VEZE VOZAC IMA SA PLJACKOM DRZAVNE IMOVINE U ,,JUGOPETROLU ,, , KAD SVI ZNAMO DA JE TU NAJVISE PROFITIRAO VUK DRASKOVIC - APANAZE ZA SETNJE PO KISI ...

VOZAC JE CASNO ZANIMANJE - NE MOZE SVAKO BITI MINISTAR KO DINKIC ...
 
Још када је покојни председник знао да је Б92 страна шпијунска агенција а ми му нисмо веровали.

Policija privela trojicu zbog lepljenja umrlica za B92
Policijski službenici u Lazarevcu priveli su danas u službene prostorije trojicu osumnjičenih da su lepili plakate na kojima su odštampane umrlice za medijsku kuću B92 i njene zaposlene, kao i da su ih fizički napali i naneli telesne povrede.


Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje privedeni su Dušan Šuka, Aleksandar Radovanović i Nikola Bjeković, svi rođeni 1988. godine, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Policija nije precizirala da li su osumnjičeni uhapšeni, odnosno da li će im biti određeno zadržavanje od 48 sati, ili će biti proceusirani u redovnom krivicnom postupku, odbranom sa slobode.

U saopštenju se napominje da je policija postupala po zahtevu za prikupljanje potrebnih obaveštenja Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu i izvršila pretres na više lokacija na području opštine Lazarevac.

U toku je dalji rad na utvrđivanju identiteta drugih lica i rasvetljavanju tog događaja, napominje policija.

Извор тањуг

Ухапсили људе због плаката ,свашта !
Диктатури нема краја
Ја право да ти кажем, ни немам Б92 меморисан у својој соби (као ни хрватску ХТВ). Некако се не уклапа у моје пронационално и Хришћанско опредељење.
 
Vozac Dragana Tomica borac za srpsko patriotsko pravo da srpske 'patriote' mogu da pljackaju i pustose drzavnu svojinu, a zla B92 je neprijatelj jer javno zigose takve bitange:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ma da,Sloba je zabranjivao B92 jer su oni progonili neposhtene.

Koliki retard trebas biti da bi posle svega poverovao u to.

Ali dok je dijabola ti ces i pokusavati.
 
Да је неко лепио плакате са, рецимо, умрлицом Коштунице или Т.Николића то би био онда био перформанс- овако је то кривично дело.
Толико о праву на слободу говора и мишљења у њиховој Банана Републици Србијици..
 
Mogu samo da zamislim sta bi hrvati ili siptari uradili sa B92 recimo u Zagrebu ili Pristini, prema tome, tisina i kraj price.
Мислим да је хрватски национализам убједљиво најјачи од свих балканских национализама. Врло често тај национализам кокетира и са нацизмом.
 
Мислим да је хрватски национализам убједљиво најјачи од свих балканских национализама. Врло често тај национализам кокетира и са нацизмом.

...a znas kako njih boli Q sta o njima misle drugi, a pogotovu Srbi... ;) ... oni su sebi najprisniji i svaka im cast na tome ...
 

Back
Top