ZASTO...

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
vama, drage moje, smeta kad druga zena kaze nesto lepo o sebi? Tipa, dobro sam gradjena, imam lepa stopala, imam lepu kosu, nokte itd? Ne razumem. Mislim, sta vam smeta sto neko dobro misli o sebi?
Mene vise iritira kad zena sebe ne postuje, pa i da je najruznija na svetu. :razz:
 
Ne smeta mi nego mi malo ide na živce kad je neko sam sebi tema - a ako je još uz to i jedina tema :roll:
Neću to da slušam, stvarno - šta me zabole :D

Brbljanje o sebi nema nikakve veze s poštovanjem sebe - ima ako si Ruška Jakić
 
ha..des divlja.. a sto tebi smeta sto meni meta..eto, meni meta..neukusno mi je..vidi, ja sam od jutros dobila hrpu komplimenata..jbg, kad je pun mesec zracim sexualnom energijom:lol: :lol: :lol: :lol: ali, sta koga boli za to?:roll:

jbt, treba drugi da nas hvale, a ne sami sebe da hvalimo..cak i kad je tema dobra, kao sto je tema koju je blis postavila, u osnovi dobra, kad je pocnes sa-al sam divna, al sam krasna..:roll: jbg, ni ne cuje se nista drugo...
osim toga, vecina zena muku muci sa raznim stvarima..sa kilama, sa dlakama, sa strijama...i onda se nadje neka pametnica koja izadje sa-ja sam savrsena, a zivim na cokoladicama, ne vezbam, dlake mi ne rastu, a usne su mi prirodno rumene:lol: :lol: :lol: :lol:
pa ok, super...idi negde plesi, molim te:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
super je kad covek ima dobro misljenje o sebi...ali, nije lepo ici okolo i samoreklamirati se...smara, i deluje neukusno:roll:
 
divlja u srcu:
E, a umalo da zaboravim, kod muskaraca vam hvalisanje, mnoogo manje smeta, cak se na to lozite? :-D

potpuno pogresno..zenam jos i oprostim, one su brbljivice..moze da bude cak i smpaticno..muskarac koji pocne da se samoreklamira, bilo svojim fizickim izgledom, ili ne daj boze imovnim stanje, ili vrhunac uzasa, svojim ljubavnickim sposobnostima:mad: :mad: :mad: , e takav dasa je apsolutno pao u mojim ocima za sva vremena...ja volim skromne..ili, makar toliko pametne da ne kazu sta misle o sebi:lol: :lol: :lol: :lol:
 
SINDI:
ha..des divlja.. a sto tebi smeta sto meni meta..eto, meni meta..neukusno mi je..vidi, ja sam od jutros dobila hrpu komplimenata..jbg, kad je pun mesec zracim sexualnom energijom:lol: :lol: :lol: :lol: ali, sta koga boli za to?:roll:

jbt, treba drugi da nas hvale, a ne sami sebe da hvalimo..cak i kad je tema dobra, kao sto je tema koju je blis postavila, u osnovi dobra, kad je pocnes sa-al sam divna, al sam krasna..:roll: jbg, ni ne cuje se nista drugo...
osim toga, vecina zena muku muci sa raznim stvarima..sa kilama, sa dlakama, sa strijama...i onda se nadje neka pametnica koja izadje sa-ja sam savrsena, a zivim na cokoladicama, ne vezbam, dlake mi ne rastu, a usne su mi prirodno rumene:lol: :lol: :lol: :lol:
pa ok, super...idi negde plesi, molim te:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
super je kad covek ima dobro misljenje o sebi...ali, nije lepo ici okolo i samoreklamirati se...smara, i deluje neukusno:roll:

Ne radi se samo o toj temi. Drugo, meni ta tema uopste nije zvucala ni kao samoreklama, niti sam stekla utisak da devojka misli da je savrsena. To su ciste projekcije. Ako neko postavi temu, kakva su vam stopala, a vi kazete da su savrsena, mislim sta onda?
Meni je sto puta gore kad je neko sujetan do yaya, a izigrava mi skromnost.:razz:
I ovo je forum, ovde se uvek vise prica o svemu, nego sto je to slucaj u RL-u. Takva mu je priroda.
 
divlja u srcu:
Ne radi se samo o toj temi. Drugo, meni ta tema uopste nije zvucala ni kao samoreklama, niti sam stekla utisak da devojka misli da je savrsena. To su ciste projekcije. Ako neko postavi temu, kakva su vam stopala, a vi kazete da su savrsena, mislim sta onda?
Meni je sto puta gore kad je neko sujetan do yaya, a izigrava mi skromnost.:razz:

tebi nije zvucala..meni jeste..i sta sad?:D
a ovo o sujeti..nemam pojma, to pitaj nekog ko je sujetan..ja nisam..a nisam ni skromna, samo ne volim hvalisavce...8-)

volim kad covek kaze-jao sto sam srecan:D e to je lepo, i samo on i zna da li jeste ili nije
ali ne volim kad covek kaze-jao sto sam lep:roll: ..a i pametaaaaannnn....:roll:
to mi je debilno..jbg...izvinte:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
divlja u srcu:
Sto, majcek, ako nisam u pravu, argumentuj, bre. Teme su za diskusiju.
Ne znam, to je moj opsti utisak. :-)

Ma ne... Nego sam u trenutku zamislila da pred sobom imam tipa koji govori - Zar ti se ne sviđaju moji noktići? Ja imam negovanu kožu, pa šta. Kako me je frizer dobro ošišao, kako sam dobro građen ebote... Kako mi dooobro stoji ova majčicaaaa :lol:
 
e samo da vam kazem, nije dobro previse hvaliti sebe, ali nije dobro ni nalaziti sebi stalno neke mane.ja to radim, ***** mi strinina nebulozna! i onda recimo neko i ne vidi taj neki nedostatak kod mene, ali ja toliko tupim da covek pocne i da uvidja. e onda to ne valja.ovako use i u svoje kljuse! kako sam danas opstenarodna! ah, krasota! pa se divis sebi kad si sam, a kada si sa drugima samo se zadovoljno smeskas i to je super.zene iz mog okruzenja su sve sklone pre pljuckanju po sebi nego nekom hvalisanju.kako god okrenes lude smo.
ne znam ni muskarce koji se hvale.ja zapravo imam sve neki fini svet oko mene.jupi!
 
Fino ume da bude laznjak, a ne mora. :-P
To se uvek vidi na kilometar.
Drugo, neki se hvale indirektno, uvijeno, meni uvek bolja varijanta otvoreno.
A ima i onih koji izigravaju skrusenost, a u sebi mrze svakoga, hoce da puknu od muke. Ebem li ga.:-)
 
divlja u srcu:
Dobro, majceki, necemo da budemo bukvalisti, majku mu imperijalisticku! :lol:
Vidis kako je Sindika, skapirala.
Npr. moze da kaze, vidi koliki mi je tuki!:razz:

Ma ne vrediiiii, mora da bude zayebantska tema na to ima trilion odgovora da se postidi - a ako tako nešto izjavi i treba da se stidi

:lol: :lol: :lol:
 
jao ma ja sam takva riba da to nije normalno.
do duše izgled me izdo ima tome par godina..
ali što ja ribam pločice u kupatilu,
kuvam do jaja, a što peglam lone na štraftu:p:p:p
jes malo glupo...
i odakle ti ideja da nas to nervira?
a maki?
ja sam doživela kamenovanje jednom prilikom kada sam se nešto samo hvalila..
ali hebiga ...
živote....:roll: lutalico
 
Joj pajamaco što ti zavidim na toj štrafti na pantalonama - ja to nemam pojma da uradim, stvarno - najstvarnije :D
Ej... sve je dobro kad je umereno, ok je da provučeš kroz razgovor nešto epo o sebi ali meni nisu takvi ljudi asocijacija na ovu temu, nego one često izblajhane qrvetine pored kojih možeš samo da se uhvatiš za glavu kad progovore.

,,Moj miško meni kupio ovaj sako, vidi kako mi divno stoji - ističe mi liniju, ha - on ne voli kad ja nosim miniće jer imam tako dobre noge da se pola sveta zamnom okreće. Šta ću kad sam lepa? Jel treba da se stidim :roll:''
 
Iskreno samo jednog muskarca znam (i vi ga na neki nacin poznajete) koji se nenormalno hvali svojim izgledom i pomalo pamecu. I to bas preteruje sto se tice izgleda.. "vidi plocice, vidi biceps, a a zar nije super, vidi al sam se na bucao, vidi mi lone al su dobre.. i onda mi ona riba kaze ala si ti zgodan i duhovit..." i sve to naravno kroz salu.
A lepsi pol tu i tamo, koliko u nekim momentima umeju sebe za nesto da pohvale toliko sa druge strane umeju i da pljucnu po drugom a i po sebi. Meni to ne smeta, naravno sve mora da bude umereno. Meni u zadnje vreme smeta kad neko krene da hvali nekog svog koji je nesto ekstra postigao i pri tom je prelep i najlepsi, i stalno to namece i stalno prica o tom nekom i jednostavno te udavi i naravno prica o tome i kad ga niko nista ne pita.
Jedno pitanje, nisam citala ostale teme, pa mi recite na kojoj temi se to "hvalimo" kako smo savrsene?
 
Nerviraju me osobe koje se same hvale koliko god da imaju pravo na to, volim skromne ljude koje umeju da prime kompliment, a kad bi musko reklo u mom prisustvu Vidi mi lone , u mojim ocima bi iygubio na muskosti jer to mi zvuci pederski...ako sam lose volje verovatno bih mu to i rekla...
 
Mene je post doticne (za neupucene-na temi Diskusija) podsetio na jednu moju drugaricu koja genetskin ima savrsenu kozu, svi u njenoj porodici imaju savrsen ten, a ona me ceo zivot smara pricom kako on ima dobru kozu zato sto nikada nista nije koristila (inace, popuno je ne zanima kozmetika, nikada se ne sminka, umiva se sapunom za ruke i slicno), i kako svi koji imaju neki problem sa kozom imaju ga zato sto koriste(zamisli) "kreme i ostale gluposti".
Pa ******, da nisam imala potrebe ni ja ne bih kupovala maske, isla kod kozmeticara i slicno.
Sve u svemu, ima takvih ljudi i oni imaju obicaj da uzasno smaraju, a Bliss me je podsetila na nju i zato sam reagovala.
 
I postoji hvalisanje koje je u cilju ponizavanja druge osobe, takodje. Tu se vec lece kompleksi.
Mislim, jedno je kad kazes, auuuu, potrosih 1000E, ne znam ni ja na sta, a drugo je kad pocnes drugoj osobi losijih finansijskih mogucnosti da trljas to na nos, tipa "Pa sta ja da ti radim sto si ti sirotica bez para, ja imam do yaya platu, moze mi se, bla...".
 
sto bi rekao julijan barns, moje ovogodisnje otkrice genijalnog knjizevnika! "red mudrosera, dva reda tutumraka". malogradjana svugde.s njima treba kratko.
 
Mozda nije direktno vezano za temu ali poludim od onih sto non stop kukaju kao nemaju i kako su u minusu i neznaju gde ce i niko ih ne pomaze, pa onda tras iz vedra neba ide se na more, radi se generalka na kolima i slicno. A ti isti sto mi kukaju kad ja kazem ... e idem za N.G. u Nemacku (kod buduce svekrve) a posle na Kopaonik (kod prijatelja u kucu) u sred recenice imaju komentare "aaa ima se moze se, siroko..." E onda poludim
 

Back
Top