Zašto ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Zašto se u Srbiji niko ne buni na opšte stanje ekonomske propasti, i svake vrste propasti institucija sistema ?

Velika je količina kukavica u Srbiji svuda oko nas, i ravnomerno je rasporedjena posvuda.
Imamo nevidjene kukavice u vlasti, imamo notorne kukavice opoziciji, i oni su kukavce po interesnom osnovu.
Medjutim, mene zanima otkud toliko izbezumljenih, neaktivnih, ubogih, neorganizovanih kukavica medj' običan svet koji grca, trpi u sebi kuva, a ništa ne preduzima da se izbavi iz ekonomske, moralne kataklizme.
Trenutno u Srbiji vlada politički sistem " gladnih ovaca", one od gladi su čak zaboravile da bleje, a kad ne bleje gazda misli da su site, jer ćute.
Osećam da će šišanje pred naredne izbore biti najdramatičnije, jer će gro ovaca da se otima šišanju, a vlastima nikada nije potrebnije dobro runo i više vune no što će im biti potrebno za pola godine i nešto
 
Zašto se u Srbiji niko ne buni na opšte stanje ekonomske propasti, i svake vrste propasti institucija sistema ?

Velika je količina kukavica u Srbiji svuda oko nas, i ravnomerno je rasporedjena posvuda.
Imamo nevidjene kukavice u vlasti, imamo notorne kukavice opoziciji, i oni su kukavce po interesnom osnovu.
Medjutim, mene zanima otkud toliko izbezumljenih, neaktivnih, ubogih, neorganizovanih kukavica medj' običan svet koji grca, trpi u sebi kuva, a ništa ne preduzima da se izbavi iz ekonomske, moralne kataklizme.
Trenutno u Srbiji vlada politički sistem " gladnih ovaca", one od gladi su čak zaboravile da bleje, a kad ne bleje gazda misli da su site, jer ćute.
Osećam da će šišanje pred naredne izbore biti najdramatičnije, jer će gro ovaca da se otima šišanju, a vlastima nikada nije potrebnije dobro runo i više vune no što će im biti potrebno za pola godine i nešto

Jednom i s tobom da se složim po pitanju politike. To ni meni nije jasno. Još sam ja ispadao budala što sam išao na nekoliko poslednjih mitinga.
 
Rek'o sam ja davno.
U Srbiji je narodu odlicno i njima treba Boris Tadic i DS.
Da im je lose, skidali bi ga k'o Slobu, ocigledno je situacija jos uvek dobra.

Ne može tako !
Na "O-ruk".
Kada se silom ruši vlast,to je revolucija !
U ovom narodu ima još energije.
Itekako...
Ali,fali vođa.
Bez vođe narod je rulja,
koja "slepački" nastupa.
Raskrvari trotoare,a ne uradi ništa.
Tu treba neki Karađorđe i Džo bagerista....
Ili,makar Velja Ilić.
Ondašnji.
Današnji je neupotrebljiv.
 
samo da dodam da me takvo ponasanje cudi najvise kod mlaadih ljudi, studenata i sl. oni ne bi trebalo jos da gube zelju za zivotom i nadu za bolje, u svim drzavama su mladi pokretaci promena, ali ne kod nas, da li nisu dovoljno osvesceni, nije ih briga ili nesto trece...
 
samo da dodam da me takvo ponasanje cudi najvise kod mlaadih ljudi, studenata i sl. oni ne bi trebalo jos da gube zelju za zivotom i nadu za bolje, u svim drzavama su mladi pokretaci promena, ali ne kod nas, da li nisu dovoljno osvesceni, nije ih briga ili nesto trece...

Boli ih Q dobro im.
Studiraju do 35te, zive s'kevom i caletom do 40te, imaju svoju sobicu, ali zato letovanje u Turskoj, Beograd, splavovi, Exit i Guca.....mogu tako vecno..... ;)
 

Back
Top