Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Zašto se u Srbiji niko ne buni na opšte stanje ekonomske propasti, i svake vrste propasti institucija sistema ?
Velika je količina kukavica u Srbiji svuda oko nas, i ravnomerno je rasporedjena posvuda.
Imamo nevidjene kukavice u vlasti, imamo notorne kukavice opoziciji, i oni su kukavce po interesnom osnovu.
Medjutim, mene zanima otkud toliko izbezumljenih, neaktivnih, ubogih, neorganizovanih kukavica medj' običan svet koji grca, trpi u sebi kuva, a ništa ne preduzima da se izbavi iz ekonomske, moralne kataklizme.
Trenutno u Srbiji vlada politički sistem " gladnih ovaca", one od gladi su čak zaboravile da bleje, a kad ne bleje gazda misli da su site, jer ćute.
Osećam da će šišanje pred naredne izbore biti najdramatičnije, jer će gro ovaca da se otima šišanju, a vlastima nikada nije potrebnije dobro runo i više vune no što će im biti potrebno za pola godine i nešto
Velika je količina kukavica u Srbiji svuda oko nas, i ravnomerno je rasporedjena posvuda.
Imamo nevidjene kukavice u vlasti, imamo notorne kukavice opoziciji, i oni su kukavce po interesnom osnovu.
Medjutim, mene zanima otkud toliko izbezumljenih, neaktivnih, ubogih, neorganizovanih kukavica medj' običan svet koji grca, trpi u sebi kuva, a ništa ne preduzima da se izbavi iz ekonomske, moralne kataklizme.
Trenutno u Srbiji vlada politički sistem " gladnih ovaca", one od gladi su čak zaboravile da bleje, a kad ne bleje gazda misli da su site, jer ćute.
Osećam da će šišanje pred naredne izbore biti najdramatičnije, jer će gro ovaca da se otima šišanju, a vlastima nikada nije potrebnije dobro runo i više vune no što će im biti potrebno za pola godine i nešto

