Zašto...

Giant squid

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
296
...se JAT i dalje zove JAT?:think:
Koliko ja znam Jugoslavija više ne postoji, zašto to ne promene da bude Srpsko, 'ajde dugo su držali, kao JAT ima veliko ime i sve to, al' više nije tako...
 
Kompanija ima dobru dugogodisnju reputaciju sa tim imenom i to je jedan od razloga. Nije isto npr. koka kola i soka kola... A Jugopetrol?

Reputacija koju ima je malo preuvelicana, barem u nasim medijima.
A tesko da mozes da poredis koka-kola sa Jatom, prvo po uspehu, ne mogu da se mere, drugo, koka kola nema naziv drzave u svom imenu.
 
U slucaju gradjanskog rata, bezite avionima Jata!

....pa gdeće , prijatelju.....koliko juče su izbegli u šumadiju i pomoravlje ....nemaju gde ...niko ih neće- da znaš !
...možeš da zamisliš koće primiti: bosance, hrvate, ličane, kraišnike , slavonce, bošnjake, dinarce , makedonce, pa tek crnogorce ( sve te branioce srpštine ) ... kako izgledaju ti koji će njih ......ja ne pitam šta to košta ....
 

Back
Top