DellBoy-011
Elita
- Poruka
- 22.568
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
DellBoy-011:isfrustrirani, neostvareni i nepismeni likovi najviše divljaju na podforumu politika?

DellBoy-011:isfrustrirani, neostvareni i nepismeni likovi najviše divljaju na podforumu politika?
Zar ne mogu lepo i kulturno da zovu Fokus radio i tamo da objasne celom svetu svoje probleme i svoje vidjenje svih svetskih dešavanja?
Za samo 40 din po minuti![]()
Korner zastavica:A ovo prvo,pa znas da su se polupismeni i nepismeni,isfrustrirani i njima slicni uvek i svuda najvise gurali.
DellBoy-011:Ooo megadeth2, nepismeni čoveče![]()
pa kako da se ti prvi nadješ na ovoj temi da komentarišeš![]()
Interesantno.

megadeth2:"nepismeni" ja buahahaha to mi kaze imbecil koji ne ume da sastavi dve recenice bez pomoci mame
Ma cuj dodjoh na brzaka ali cu isto tako morati i da odem previse bazdite obojica, neznam na sta vise na beli luk ili prostakluk, vazno je da je luk u pitanju ho ho![]()
![]()
![]()
![]()
![]()