Zasto zuta Brankica Stankovic ne napravi Insajder o lopovlucima Tadica i Dinkica?

Voleo bih u Insajderu da vidim nesto o Tomici. Ili Dulicu. Ili Krstic-Saper imperiji. Djilasu. Zatim o familiji Trivan. Dinkicu. Dacicu. Cedinim sveukupnim prihodima. O vezama vlasti i Delte (Milka incl). O stranim ambasadorima i vlasti. O trosenju budzeta. O listi putovanja... O, kako bi se to rado gledalo. Ovako, tema mi deluje nebitna, cak i pomalo stedljiva, nekako i sa elementima obracuna samo sa jednim delom Srbije i marginalnom grupom. Ne, dragi moji, ili do kraja ili nista.
(Fan Insajdera, 28. januar 2011 18:27)

to neces gledati prijatelju. brankica je zutara . zutara pokvarena.
:ok::ok::ok:

Ajd ne lupetaj.

I skloni te sličice.
Slikovno pismo izbačeno je iz upotrebe još pre 4000-5000 godina, mada mi je sasvim jasno zašto su takozvane demokrate najzatucaniji i najnepismeniji deo Srbije pa ti delimično mogu i progledati kroz prste.

Slušaj druškane, taj čova je Ajnštajn za tebe, a kad si već hteo da se napraviš pametan (što, činjenica, nisi) mogao si da skokneš do vikipedije i naučiš nešto o sopstvenoj civilizaciji, daklem, slikovno pismo se koristilo i mnogo posle tih 5000 godina (kada je izmišljeno). Ovo, naravno uopšte i nije bitno, ali ne mogu da podnesem radikalska trabunjanja o njihovom sveznanju i navodnoj intelektualnoj uzvišenosti, get daun !

Еј мој друже није јој то задатак

Devojko, dal' bi ti bila ljubazna da mi pojasniš koji joj je zadatak, blaćenje staljinističke revolucije i skrivanje od javnosti filantropski rad drugova Staljina i Slobe?! :roll:

Brankica je prozivala apsolutno sve od SRSa do LDPa, a jedino zatucani mozgovi mogu u njenom radu da vide propagandu DSa, pa da je po njihovom ona verovatno nikada nebi ni postojala, ali znamo šta patriote muči, Brankica nam dira Sv Koštunicu Mlohavog i jadnog, malog Sv Šešelja Prvouhapšenog, koji čitavu civilizaciju hebe svojom (iz)vanzemaljskom inteligencijom ! :dash::dash::dash::dash:

S

Brankica je prozivala apsolutno sve od SRSa do LDPa, a jedino zatucani mozgovi mogu u njenom radu da vide propagandu DSa, pa da je po njihovom ona verovatno nikada nebi ni postojala, ali znamo šta patriote muči, Brankica nam dira Sv Koštunicu Mlohavog i jadnog, malog Sv Šešelja Prvouhapšenog, koji čitavu civilizaciju hebe svojom (iz)vanzemaljskom inteligencijom ! :dash::dash::dash::dash:

:cepanje:

Evo, emisija u Kolubari u kojoj su spomenute stranke:
DSS (opozicija)
DS (vlast)
SPS (vlast)
JS (vlast)

Pozvani su da govore direktori Kolubare koje su postavile vlade Zorana Djindjica, Vojislava Kostunice i Mirka Cvetkovica
Nisu se odazvali svi, fali jedan iz vremena Vojislava Kostunice.

Jos neki ljudi iz kompanije se nisu odazvali, debeo spisak njih, sve iz DSS.

:per: :per: :per: :per: :per:

DSS (opozicija)
DS (vlast)
SPS (vlast)
JS (vlast)

Pozvani su da govore direktori Kolubare koje su postavile vlade Zorana Djindjica, Vojislava Kostunice i Mirka Cvetkovica

Sta mislit, dali posle vecerasnje emisije insajdera, treba povecati cenu struje? Pa vidite da im je opao priliv para u privatne dzepove.

DSS (opozicija)
DS (vlast)
SPS (vlast)
JS (vlast)

Ako je samo 10% navoda iz večerašnjeg "Insajdera" tačno, DSS je najveća lopovska
organizacija u istoriji Srbije.

Sve stranke su prljave i korumpirane, ali ovo što su radili kadrovi DSS-a prevazilazi
sve lopovluke do sada.

Ako je samo 10% navoda iz večerašnjeg "Insajdera" tačno, DSS je najveća lopovska
organizacija u istoriji Srbije.

Sve stranke su prljave i korumpirane, ali ovo što su radili kadrovi DSS-a prevazilazi
sve lopovluke do sada.
nemoj tako kolega,dok je kosovo krvavilo i dalje krvari,ti se interesujes za neko kraduckanje u kolubari.ko sme da vas pogleda u oci:cool:

luka beograd,tc usce,brankica ima muda do kolena,sledeca tema joj je tomin kredit u intesa banci za skroman stan od 400 tisuca ojra:cool:
Не тролуј, Тома нема везе са темом...а мислим да је Динкићев нови стан интересантнији...и скупљи...о Ђелићевој вили да не говорим, као ни о вили Тадићевог другара Додика !

Не тролуј, Тома нема везе са темом...а мислим да је Динкићев нови стан интересантнији...и скупљи...о Ђелићевој вили да не говорим, као ни о вили Тадићевог другара Додика !

lepo je rekao jednom bata stojkovic-mala je ovo zemlja koliki su ovi(toma i vucko)izdajnici

Dosadan si i sa Tomom i Vuckom...tema je U92, Brankica, Tadic i Dinkic...i zasto prve dve pobrojane grupe, ne prozivaju druge dve grupe...
I tema nema veze sa izdajom, vec sa parama, trolu DSovski.

ako je tema o parama,tu mora da se pomene koliko su toma i vucko dobili na racunima u svajcarskoj za razbijanje srs,kad pogledas sve je tema, i ne znam sto me povezujes sa ds,kad glasam za cedu praska

ako je tema o parama,tu mora da se pomene koliko su toma i vucko dobili na racunima u svajcarskoj za razbijanje srs,kad pogledas sve je tema, i ne znam sto me povezujes sa ds,kad glasam za cedu praska
СРС је разбила саму себе, а ти спамујеш и браниш жуте миљенике...а то да си ЛДПовац ти је само маска да неометано можеш да браниш ДС...смањи са СНС јер их помињеш и кад треба и кад не треба .
Иначе, не знам ког врага их мени стално спомињеш...мени је као економска и политичка десница, најближи Образ.

Back