Zašto zgodne žene biraju "ružne" muškarce?

Ranija prioritetna lista je izgledala drugačije:

- Devojka je genetski unazad nekoliko kolena morala da bude apsolutno zdrava (znači bez šizofrenije u porodici, bez TBC-a, bez polnih bolesti, da bude iz jake
npr. dinarske rase...)
- devojka je morala da bude jaka, zdrava i da zna mnoga znanja... npr: kuvanje, šivenje, vezenje, štrikanje, heklanje, tkanje, morala je da bude brza, vredna, morala je da zna da radi na njivi, u bašti, da čisti kuću, kuva za celu porodicu i goste, da zna da pravi kolače, mesi... ali i da rađa... jer, ako ne rađa - džaba svo njeno znanje i trud... uz to trebalo je da je školovana, da zna da čita i piše... o sviranju na klaviru neću da govorim, to je bilo znanje devojaka iz "boljih kuća"... pa na sve to i da donese miraz...
Pa, mi ne zivimo ranije nego sada :)
Meni je bitno da je sposobna priblizno kao ja jer ako nije tako, onda nemamo o cemu da pricamo, nismo kompatibilni i osudjeno je na propast.

Vidiš u kom smeru se kreće ovo? Zgodni/lepi nisu više IN, sad su to ružni.

Samo je pitanje kada više ni obdareni neće biti IN, nego mikropeniseri.
Nije nego je ona tipicna devojka koja salje izmesane signale. To joj je i ceo video. Kao sminkam se i nije mi stalo da vam kazem, al evo da vam kazem, al u stvari sam rekla poluinformacije i ostalo je bla bla bla buy me flowerz.

Aha, znači mi koji smo malo "zgodniji" NE TRETIRAMO VAS KAKO TREBA?? dakako da vičem, jer ovo je teška neistina i laž. A još se i "ponašamo kao kreteni" :dash:
Jedina istina u ovome je u tome što "ne poklanjam(o) cvijeće svakog dana.. ako će zbog "svakodnevnog cvijeća", biti sa onim ružnim, pa srećno.. mada čisto sumnjam.
Biti zaljubljena u preterano lepog i zgodnog muškarca je kao stati u grozomoran i dug red da kupiš šta ti treba ili da ti doktor konačno posveti malo pažnje, samo ne na planu vremena i prostora, već na planu srca.
Verujte mi na reč, pošto sam imala oko za veoma lepo.
Drugo je kad veoma lep i zgodan muškarac pobrljavi pa padne na neku (nebitno kakvog izgleda) ženu za sva vremena, a drugo je kad kao devojka gledaš, gledaš, biraš, biraš, pa naletiš na nešto što je toliko lepo da omađija.
Ženski pol treba da otkrije neki eliksir koji se pije protiv padanja na prelepe muškarce!

Žene u muškarcu ne traže lepotu,zar još uvek postoji neko kome to nije jasno.Ženi treba muškarac,stabilan,inteligentan,čvrstog karaktera i da je dobrostojeći finansijski.Lepota dodje tek na neko peto,šesto mesto.
Muškarci su ti kojima je vizuelni izgled izabranice na prvom mestu pa sve posle toga.
Nemoj da ponavljam više ovo...😉

Žene u muškarcu ne traže lepotu,zar još uvek postoji neko kome to nije jasno.Ženi treba muškarac,stabilan,inteligentan,čvrstog karaktera i da je dobrostojeći finansijski.Lepota dodje tek na neko peto,šesto mesto.
Muškarci su ti kojima je vizuelni izgled izabranice na prvom mestu pa sve posle toga.
Много речи за "ружан сам".

Mene ne čudi što moraš da ponavljaš!

Bogu hvala, stigao je Onaj koji zna...

Back