ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

Petar_Pan:
Zasto pravite disjunkciju ili pametni ili jaki - koji od njih...
Zar nije + i jedno i drugo. Cinjenica je da se gleda i pamet i snaga.

A bas sam se zapitao: Kako to nastane grubijan... niko nije rodjenjem takav. I vidis Blondi je dala delimican odgovor... neke devojke ih same teraju na to... Svi smo 100 puta culi price iz zenskih usta kako one ne vole mlakonje i neke filozofe... vec ljude od akcije, koji jasno i CVRSTO znaju sta hoce... I onda dobijemo tipa koji se i postavi u tu ulogu... Jos ako mu to u pocetku pozitivno prodje... tad je jos i nahranjen... i ide dalje tim pravcem...
...pa josh pogreshno razume da chvrsto na nogama stajati znachi zauzeti bokserski gard.
 
blondi:
ko sto rekoh meni takvi grubijani ne pale niti me zanimaju, ali poznajem bezbroj zena kojima je u ponos lik koji je nejveci frajer u drustvu, cak ih same podticu na grubosti kako bi ispale voljene i zasticene... i ko sto rekoh verujem da vecina njih ne ocekuje takvo ponasanje tih istih tipova prema njima ali granica samokontrole kod takvih ljudi je veoma zabrisana zato se im ta "snaga" u koju se zaljube vecinom odbije ko buerang u glavu - tada neke mozda i shvate da muskost nije jednaka grubosti... :?

slazem se ali i shta da im radish kada dobar deo razmislja ,ponasha se pa i zaljubljuje kroz svoje komplekse...
 
ja cak ni kad sam bila klinka nisam volela grubijane iako su uvek mnogo vise oni obletali oko mene. jednostavno su dominantniji. ovi nezniji nisu tako napadni a zene vole da se bori za njih. ti grubijani jednostavno deluju zenama jako i sigurno i oni cesto umeju da klece na kolenima pred zenom dok ih ne zavoli, a onda da pocnu da ih prebijaju.
 
bojna:
ja cak ni kad sam bila klinka nisam volela grubijane iako su uvek mnogo vise oni obletali oko mene. jednostavno su dominantniji. ovi nezniji nisu tako napadni a zene vole da se bori za njih. ti grubijani jednostavno deluju zenama jako i sigurno i oni cesto umeju da klece na kolenima pred zenom dok ih ne zavoli, a onda da pocnu da ih prebijaju.


Ide tebi ta filozofija. :lol:
 
bojna:
ja cak ni kad sam bila klinka nisam volela grubijane iako su uvek mnogo vise oni obletali oko mene. jednostavno su dominantniji. ovi nezniji nisu tako napadni a zene vole da se bori za njih. ti grubijani jednostavno deluju zenama jako i sigurno i oni cesto umeju da klece na kolenima pred zenom dok ih ne zavoli, a onda da pocnu da ih prebijaju.



Ja hwala bogu s takwima nisam imala problema......a i ne padam na slatkorjeciwe koji wole da laprdaju swasta i wole klecati pred zenama
 
Petar_Pan:
Zasto pravite disjunkciju ili pametni ili jaki - koji od njih...
Zar nije + i jedno i drugo. Cinjenica je da se gleda i pamet i snaga.

A bas sam se zapitao: Kako to nastane grubijan... niko nije rodjenjem takav. I vidis Blondi je dala delimican odgovor... neke devojke ih same teraju na to... Svi smo 100 puta culi price iz zenskih usta kako one ne vole mlakonje i neke filozofe... vec ljude od akcije, koji jasno i CVRSTO znaju sta hoce... I onda dobijemo tipa koji se i postavi u tu ulogu... Jos ako mu to u pocetku pozitivno prodje... tad je jos i nahranjen... i ide dalje tim pravcem...
Ako je neko jak, ne znaci i da je grub... Onome ko ima i um, ne treba grubost da bi istakao snagu...
 
Naopako, pa nisu svi feminizirani ili "seka -Perse" :-D Ima jos normalnih muskaraca, sa velikim M :-D, koji su nezni, romanticni, imaju stila,a opet su muskarcine...Ne treba generalizovati da zene vole grubijane...bas, naprotiv ! Ja tako mislim, a verujem i vecina zena! Pozdrav ! :-D
 
Psihologue:
Drugim rechima obozavash batine...Ili si neravnopravna...
Pa po nick-u, rekao bih da si je ubo.
c008.gif
 

Back
Top