ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

Psihologue:
Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu...Obracam se shirokom audoitorijumu preko 20 godina..

zanimljivo....nik je neshto kao pshiho i tako to....i kao neke priche na temu pameti i poimanja i tako toga...."jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu"....mislim shta je ovo?....kako to mislish nije cilj?...nije tvoj cilj?....trebao si lepo da napishesh ....naslov "ko sam i shta otju
"...."ja sam nezhan i muzhevan momak...imam preko 20god...zhelim devojq sa kojom tju imati normalnu vezu s razumevanjem i zreloshtju"....jel to neshto prikriveno?....jesam li dobro ovo skonto?....psihologija je super....no hvala na preporukama...(sad ja kontam ti si probo da zbarish klinq na grubost pa sad kao delish preporuke...shto nas dovodi u josh jednu nedoumicu...al mrzi me vishe)
 
Samantha Jouns:
Interesantno kako su sve do sada bile dobre devojcice,..dok ja nisam otkrila o kojoj GRUBOSTI je rec ovde,....CcCCcc
Drago mi je sto ima mnogih kao ja...sad znam da nije problem u meni ,...:mrgeen:
Prava i kljucna rec je STRAST!!!
Kad te spopadne neka divljacka zelja, neki filing stisnuti zgrabiti... ma pojesti...
Uzavrli hormoni, ubrzano disanje i neopisiva zelja...

Mladje padaju na "bazicne instinkte"... a starije vec vise koriste i mozak...
 
Psihologue:
Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu...Obracam se shirokom audoitorijumu preko 20 godina..

Типичам амерички филм Ц продукције - он је кримос и излази из затвора - она га наравно верно чека после свега што је урадио.

Реалност у Србији - фини момци су присиљени да постану хијене - не постоји избор...
 

Back
Top