ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Gazdarica:
Osnova borbe nije grubost, nego moc...!
A, um caruje, snaga klade valja!

Malo pre me kritikujes za strebere = umni ljudi, a sad ti tu nesto kao um caruje.

Mislis, um caruje, snaga DEVOJKE valja!

Pazi foru:

Lika sto je pametniji vise vremena trosi na ono "kako prici devojci, sta joj reci, itd".
Dok onaj jaci nezalazi u detalje on nasrne kao bik pa kud puklo da puklo.

Posle izvesnog vremena i ovaj pametni pridje devojci, muva je, ona se topi, kad eto ti onog magarca i zapreti mu da ce ga polomiti ako joj jos jednom pridje.

Sta um tad govori pametnom verbalcu ;) nego da se hvata magle :(!

Gost118

Elita
Poruka
22.412
ace:
Malo pre me kritikujes za strebere = umni ljudi, a sad ti tu nesto kao um caruje.

Mislis, um caruje, snaga DEVOJKE valja!

Pazi foru:

Lika sto je pametniji vise vremena trosi na ono "kako prici devojci, sta joj reci, itd".
Dok onaj jaci nezalazi u detalje on nasrne kao bik pa kud puklo da puklo.

Posle izvesnog vremena i ovaj pametni pridje devojci, muva je, ona se topi, kad eto ti onog magarca i zapreti mu da ce ga polomiti ako joj jos jednom pridje.

Sta um tad govori pametnom verbalcu ;) nego da se hvata magle :(!
O boze... :roll:
Kakve veze um ima sa strebanjem, zaboga milog?
I, kakve veze strebanje ima sa muvanjem?
Lose su ti postavke, od vrha do dna...
Zato i ne vidis sumu, od stabla...

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
Pa, evo, ja bas volim grubijane...kad mi onako grubim, hrapavim, muskim glasom sapne na uvo "e, poludecu zbog tebe, pa cu te jednog dana pojesti", pa onda pocne da me gricka grubo po guzi..e, ne smem dalje :), a jos kad mi grubo upakuje poklon (ne ume jadnicak, zbog grubih muskih ruku), pa mi ga onako ne-nezno uruci, e onda sam finito :)

blondi

Domaćin
Poruka
4.969
Gryphon:
O.K
Necu da ponavljam ono sto su drugi rekli, ali i ja sam cuo od dve meni bliske osobe da su ovo trpele izvesno vreme zato sto su ga volele.
ja to gledam malo drugacije voleti nekoga zato sto je grub nije isto kao i trepeti nekoga zato sto ga volis... bar iz slucajeva koje ja poznajem nisu te devojke zavolele te tipove zbog grubosti kao prvenstveni sarm na koji su pale vec se to izrodilo vremenom pa nisu imale snage da odu pod izgovorom "volim ga" - labilnost, nemoc, strah a ponekad i mazohizam ih teraju da istraju u tome kao i zastarela mislenost koja odobrava grubosti u braku pred razvodom :?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Gazdarica:
O boze... :roll:
Kakve veze um ima sa strebanjem, zaboga milog?
I, kakve veze strebanje ima sa muvanjem?
Lose su ti postavke, od vrha do dna...
Zato i ne vidis sumu, od stabla...

Mozda bi :roll:, kada bi se moglo crtati, shvatila da ta tvoja teorija ne pije vodu.
Nije da sam pobornik ove coban varijante (na snagu), naprotiv, ali moras priznati da vecina devojaka vole macole (grubijane) umesto naratora (verbalaca).

A sto se tice izraza "streber", njega sam koristio kao sinonim za umne ljude (verbalce - ljude koji poseduju odlicnu tehniku izrazavanja ili ti muvanja).

Uuuuuuuuuuuuuuuf, jos kad bi se moglo crtati ;) !

Shiwa

Zainteresovan član
Poruka
304
Psihologue:
to je ok..mene zanimaju one shto vole...zashto vole?

Neke zene koje se inace osjecaju superiorno opcenito u ziwotu naspram swega wole se nekad osjecati inferiornije mada to ne zele pokazati pa prakticiraju to tako da traze kroz sex...........neka wrsta potlacenosti,kada skoro pa dopustaju partneru da se iziwljawa na njima

blondi

Domaćin
Poruka
4.969
ace:
Nije da sam pobornik ove coban varijante (na snagu), naprotiv, ali moras priznati da vecina devojaka vole macole (grubijane) umesto naratora (verbalaca).
moram te demantirati - vecina zena voli muskarce koji deluju mocno ali spram drugih ljudi dal iz osecaja sigurnosti ili hvalisanja svojom muskarcinom, a veoma malo je takvih koje zele ili vole grubosti prema njima samima - onaj mali procenat je usmeren mazohisticki i zato im to odgovara...

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Psihologue:
Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu...Obracam se shirokom audoitorijumu preko 20 godina..

Ovo je osnovna tema, ali mi smo je malo iskrivili, to je upravo to sto gazdarica nece da prizna.
A ja sam naveo samo jedan najbanalnijiiiiiii primer kad devojka voli grubost i prema njoj samoj.

I eto ti njene filozofijeeeeee :D!

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
blondi:
izvinjavam se ukoliko sam bila nerazumljiva - znaci lik koji vizuelno ili verbalno izgleda mocan, grub iznapolja - a to pokazuje svojim ponasanjem i odnosu prema drugima a ne prema njima samima...

Pa to i jesteeeeeeee GRUBOST a ne moc, gazdariceeeeeeeeeeeee :P.
Voli maca da ima konjinu pored sebe koji se izivljava nad drugim ali ne prema njoj samoj, ma nemoj molim te, a kad joj se vrati saka u glavu onda je kasno ;)!

A vecina ih je takva!

A da li se seljak obraca fizicki ili verbalno, grubost je grubost.

blondi

Domaćin
Poruka
4.969
ko sto rekoh meni takvi grubijani ne pale niti me zanimaju, ali poznajem bezbroj zena kojima je u ponos lik koji je nejveci frajer u drustvu, cak ih same podticu na grubosti kako bi ispale voljene i zasticene... i ko sto rekoh verujem da vecina njih ne ocekuje takvo ponasanje tih istih tipova prema njima ali granica samokontrole kod takvih ljudi je veoma zabrisana zato se im ta "snaga" u koju se zaljube vecinom odbije ko buerang u glavu - tada neke mozda i shvate da muskost nije jednaka grubosti... :?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
blondi:
ko sto rekoh meni takvi grubijani ne pale niti me zanimaju, ali poznajem bezbroj zena kojima je u ponos lik koji je nejveci frajer u drustvu, cak ih same podticu na grubosti kako bi ispale voljene i zasticene... i ko sto rekoh verujem da vecina njih ne ocekuje takvo ponasanje tih istih tipova prema njima ali granica samokontrole kod takvih ljudi je veoma zabrisana zato se im ta "snaga" u koju se zaljube vecinom odbije ko buerang u glavu - tada neke mozda i shvate da muskost nije jednaka grubosti... :?

:) Cool!

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Gazdarica:
Osnova borbe nije grubost, nego moc...!
A, um caruje, snaga klade valja!
Zasto pravite disjunkciju ili pametni ili jaki - koji od njih...
Zar nije + i jedno i drugo. Cinjenica je da se gleda i pamet i snaga.

A bas sam se zapitao: Kako to nastane grubijan... niko nije rodjenjem takav. I vidis Blondi je dala delimican odgovor... neke devojke ih same teraju na to... Svi smo 100 puta culi price iz zenskih usta kako one ne vole mlakonje i neke filozofe... vec ljude od akcije, koji jasno i CVRSTO znaju sta hoce... I onda dobijemo tipa koji se i postavi u tu ulogu... Jos ako mu to u pocetku pozitivno prodje... tad je jos i nahranjen... i ide dalje tim pravcem...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.