ZASTO ZENE VOLE GRUBIJANE?

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
[Ako si grub vece su ti shanse kod klinki...One grubost poistovecuju sa mushkoshcu...
Preporuka od mene je da ne treba biti grub jer nije cilj zbariri klinku vec imati normalnu vezu
s razumavanjem i zreloshcu]

pa neznam ja u dusi nevolim bas puno grubijane

nisu moj tip

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
hm,ako govoris o klinkama mozda to i prodje jer nazalost jednu vrstu grubosti verujem da poistovecuju sa onim-ovo je "strasan lik" sigurno je "neko" u drustvu i sl.
Generalno gledano slozio bih se donekle sa Lucky-jem ne mesati odlucnost i mushkost sa gruboscu sasvim je ali sasvim razlichito...

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
istrazivach:
hm,ako govoris o klinkama mozda to i prodje jer nazalost jednu vrstu grubosti verujem da poistovecuju sa onim-ovo je "strasan lik" sigurno je "neko" u drustvu i sl.
Generalno gledano slozio bih se donekle sa Lucky-jem ne mesati odlucnost i mushkost sa gruboscu sasvim je ali sasvim razlichito...

A ne treba mesati ni grubost sa nasilnickim ponasanjem.
Po meni biti pomalo grub znaci biti robustan.
Pojam grubosti razlicit je za svakog ponaosob. Sto je za nekog grubo, za nekog nije. Postoje ljudi krhki kojima i blazi stisak predstavlja grubost. Nasuprot tome, postoje ljudi tzv. sirovine (npr. Aleksej :lol: ) i njima je mala doza grubosti sasvim uobicajena ;)
Ja licno, prilagodjavam se situaciji, pa ako devojka ocekuje od mene malo vise grubosti, ja joj to i priustim ;)

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Gazdarica:
To je tipican primjer jednog od modela prema kojem se ponasaju zrtve porodicnog nasilja...
Psiholozi su vrlo jasno obradili i objasnili i tu i druge vrste ponasanja, kako zrtava, tako i nasilnika...

Dobro de, ovo je bio najbanalniji primer ali bilo je i dr..
Ono kao mladji, ne secam se da, ako se dvojica potuku oko devojke, je doticna otisla sa slabijim!?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Gazdarica:
To ima veze sa moci, a ne sa gruboscu...
Ili prevedeno receno, borba moze da se vodi i na verbalnom polju...
Samo sto vecina intelektualno nije sposbna za to... ;)

Da, da! Kad si dotakla tu temu sto se tice verbalnog polja, mora da su streberi vodali najbolje ribe u skoli, u stvari najbolje ribe su trcale za njima :lol: ;) !?

Ah da i samo da dodam da su sve one bile zrtve porodicnog ili vec nekog drugog nasilja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Ma daj molim te!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.