Quantcast

zašto žene vole dinu merlina?

Poruka
18.843
Volim njegovu muziku,njegove pesme zato sto mi svaka druga izmami takvu silu emocija koje bi najradije progutala zakopala,a on ih tako kao zlatnom niti izvuce napolje pa ih razbaca svuda po sobi,i ostavi me smireniju i spokojniju..uz njega placem kada se najmanje nadam,uz njega mi dan dobro pocinje,i zavrsi se..digne me i spusti,i samo on to moze..

Nena 72

Aktivan član
Poruka
1.247
Volim njegovu muziku,njegove pesme zato sto mi svaka druga izmami takvu silu emocija koje bi najradije progutala zakopala,a on ih tako kao zlatnom niti izvuce napolje pa ih razbaca svuda po sobi,i ostavi me smireniju i spokojniju..uz njega placem kada se najmanje nadam,uz njega mi dan dobro pocinje,i zavrsi se..digne me i spusti,i samo on to moze..

Kao da si svaku rec iz moje glave izvukla....ne vole zene Dina kao muskarca i pojavu...vec svaki njegov stih kojim pokazuje emocije...sto je naj vaznije ne stidi se da ih iskaze u svojim stihovima...i ja ga obozavam zbog toga...ali njegove pesme ne moze svako da razume pa su i logicni neki besmisleni komentari na ovu temu.

gost 223698

Domaćin
Poruka
4.748
Kao da si svaku rec iz moje glave izvukla....ne vole zene Dina kao muskarca i pojavu...vec svaki njegov stih kojim pokazuje emocije...sto je naj vaznije ne stidi se da ih iskaze u svojim stihovima...i ja ga obozavam zbog toga...ali njegove pesme ne moze svako da razume pa su i logicni neki besmisleni komentari na ovu temu.

Džoni Štulić, ili Milan Mladenović je za Dinu Merlina pojam muzičara i pesnika. Dino Merlin je prosečan. To svako, ko imalo poznaje muziku zna, nego ljudi vole da se zakače za nešto što liči na dubinu.

Uzmite pa slušajte malo Azru, pa ako to shvatite, možete doći ovde da prosipate pamet. Dino Merlin ima proste i lako razumljive stihove u većini slučajeva, mada ponekad i zablista, ne kažem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.