ZASTO ZENE VARAJU?

aj sad ti razmisli sta sam ja htela da kazem.
i nema razloga da budes tako ofanzivan.

da ogavnije mi je kad neko ide i na sav glas prica kao ima dve/tri/koliko god zena istovremeno...ili ti kaze uzgred,e znas kao ja imam zenu/devojku.

been there done that,nikad nista odvratnije nisam imala priliku da dozivim.

a od sad cu ko najveci paceri da pitam izvini a jel imas zenu/devojku...posto jelte nije svakome pretpostavka da nece da se petlja sa drugima ako ima stalnu vezu...od sada sa idiotima samo surovo i niski udarci...apsolutno nema odvratnijeg ponizenja od cinjenice da neko tebe koristi kao jednu od stolica i to bez blama i kao instrument koji ce jos nekome da naudi.

i da,naravno da mozete da sakrijete samo kad hocete,nemoj mi te price.

Ej komšinice ove tri tvoje rečenice čitam tri puta ne bih li zaključio šta me pitaš i koji će vam **** taj engleski šta to je inn ko da čitam Tolstoja ****** treba mi pola sata da pročitam stranu. Nemam ženu imam devojku i nije mi pretpostavka da neće da se petlja sa drugima jer ako ja pretpostavim a meni nije pretpostavka onda ću imati stalnu vezu a idioti će ostati surovi dok ne budem koristio jednu od stolica bez blama.
PS: jesi li zadovoljna
 
Ej komšinice ove tri tvoje rečenice čitam tri puta ne bih li zaključio šta me pitaš i koji će vam **** taj engleski šta to je inn ko da čitam Tolstoja ****** treba mi pola sata da pročitam stranu. Nemam ženu imam devojku i nije mi pretpostavka da neće da se petlja sa drugima jer ako ja pretpostavim a meni nije pretpostavka onda ću imati stalnu vezu a idioti će ostati surovi dok ne budem koristio jednu od stolica bez blama.
PS: jesi li zadovoljna
ne nisam zadovoljna a ti si drkadzija i to prilicno tupavi.
hvala za info dovidjenja prijatno.
 
ne nisam zadovoljna a ti si drkadzija i to prilicno tupavi.
hvala za info dovidjenja prijatno.

Eto zašto žene varaju, nema ko da ih prosvetli, ovo sam već razumeo.

PS: ovo da sam drkadžija potpuno si u pravu, a ovo tupavi, hvala na komplimentu, žene se uvek plaše dubine (vrti im se u glavi) naročito dubine pameti jednog muškarca. Sa ovim tupavi dala si mi na značaju za ženski svet (sad će samo kolenca da im drhte i da rade ovo :):):) kad me sretnu)

PSS: ybt meni je ben_adam za manje dao "karton", danas ističe, hihihi
 
Osnovno kod prevare je ne priznati, niti se ispovediti ..Jer to niko ne moze prihvatiti, posebno prevarena strana i pošast dolazi nakon priznanja.Mislim da se zena o svojoj prevari ne treba ni najbliskijim osobama poveravati ..zasto? jednostavno zato sto prevaru vecina dozivljava kao ponizenje i ne mogu je pravdati..tj..osobu koja ucini prevaru..osudjuju bez da uvazavaju i jedan njen razlog za istu..licno ..nikada ne bih priznala ..nikada..pa i da me nadje u in flagranti..rekla bih da sam se spotakla slucajno i da valjda veruje vise meni nego svojim ocima.:).ovo sam malo karikirala. kao šatro, vickasto je .:-?.ali poenta je u nepriznavanju prevare..

Upravo tako! Ono što NEKO ne zna, nije se ni dogodilo. Ono što NIKO ne zna, majke mi se nikadada nije dogodilo!
I mnogo su mi smešne ove samouverene autobiografske pričice na temu, "kad je dobro dofatiš, onda ona ne traži drugog"... super si ti lik, bravo! Ali, nije prevara samo fizička. Znači, oprostićeš devojci/ženi ako sa nekim mesecima razmenjuje nežnosti, voli ga, kida se, masturbira kada misli na njega... ali joj još nije penetrirao! Onda je ona poštena. I implicira verna jer je ti dobro, je l... A ne pada ti na pamet da se koitus još nije dogodio samo i jedino zato što lik još nije skupio pare za avuo kartu jer su se nahvatali na četu. Opcija 1. Dakle, ne palamudimo o tome ko koga i kako. Prevara ume da bude sticaj okolnosti. Prevara je i usputni pogled na NEKOGA ko je samo zastao u kolima pored vaših i vi ste OSETILI neku hemiju i danima posle mislili na njega/nju... a živite u srećnom braku. Prevara je najčešće iluzija, doživljena ili ne. Otuda, zaista, postoji SAMO jedan dobar savet: i ako se dogodi - ne priznajte je ukoliko vam je stalo da sačuvate staru vezu. (poruka za Kučku: ne pijem ništa i odmah zdravo zborim, a : ) a Vojina i ako bih prevarila bilo bi to samo sa nikolas Kejdžom i nikada ne bih priznala, ni jednom ni drugom!)
 

Back
Top