Zašto žene kupuju broj manje cipele?

moja zena redovno trazi broj 39 a uvek izadje sa brojem 40. Nece da prizna da joj je taban za 1 broj veci.
Zene su sklone da sve brojke o sebi umanjuju.........broj cipela, broj farmerica, broj kilograma, broj godina, broj njenih muskaraca iz proslosti..........
dok mi muskarci sve brojeve uvecavamo............duzinu djoke, nasu visinu, stanje konta, platu, broj KS nasih automobila, broj zena koje smo kresali pre a i za vreme braka, broj ispijenih flasa piva, ........................
Milune, odavno nisam pročitala ovako iskren komentar!
Alal ti ćufte...
:vzagrljaj:

kad kupujem čizme uglavnom broj veće zbog debelih čarapa
ali ako se na sandalama vidi peta mora da bude tačan broj jer veoma ružno izgleda ako ti peta viri spolja ili beži unutra
Летња обућа је нешто друго. Чизме и ципеле с пертлама купујем 40 иако улазим у 39.

Omiljena ženska tema cipele ....i kupovina
i seckanje prstiju u slučajevima opisanim ranije

IMG_3792.JPG

Mozda to rade zbog lepseg izgleda njihovog stopala.

Bio sam u prilici da vidim kada neke zene nose br.36 a neke br.40.Nezna se sta je ruznije.

Po meni idealan broj cipela za sve zene bi bio 38 .To bi trebalo da bude neki standard jer sa tim brojem zensko stopalo a samim tim i cela noga izgleda lepo i normalno.

Кога боли она ствар шта је теби нормално.

Taj ko naručuje stvari kao što su cipele preko interneta i ne zaslužuje ništa bolje nego da se zajebe.

Ne mogu da zamislim situaciju da naručim nešto tako preko interneta. Cipelu moraš da probaš. Čak i kada je odgovarajući broj, kalup stopala može da bude neodgovarajući, da ti ne leži dobro, da ti nešto smeta, da prosto shvatiš kad ih obuješ da nije to to, bez nekog objašnjenja.

Zato obuću treba uvek probati, a jedini način za to je da ih pre kupovine obuješ i prošetaš u njima.

Naravno, može to da se vrati posle, pa da se menja, pa da se cima, ali ne vidim potrebu da to radim ako ne moram, ne živim na Antarktiku pa da mi je najbliži obućar na Novom Zelandu.

Back