Zasto za vreme vladavine DOS-DSS-DS nije bilo ovoliko ucestalih i dugih protesta?

Није било оваквих протеста у време владавине ДОС-а, јер су они испуњавали све захтеве западних империјалиста, па није било потребе за таквим видом притиска.Када се Коштуница успротивио, сами ДОС-овци су се обрачунали са њим.
Ako tako pričaš u svom okruženju, da li te brine da će posle rušenja Vučića, neko da te pita zašto si to radio?
Ili misliš da Vučić nikada neće pasti?
 
Ako tako pričaš u svom okruženju, da li te brine da će posle rušenja Vučića, neko da te pita zašto si to radio?
Ili misliš da Vučić nikada neće pasti?
Ценим да су блокадери велике демократе и љубитељи слободе изражавања, па неће узети за зло што сам казивао своје мисли.
 
Ценим да су блокадери велике демократе и љубитељи слободе изражавања, па неће узети за зло што сам казивао своје мисли.
Seti se kako je prošao Dragoljub Milanović koji je samo kazivao svoje misli. I Komrakov takođe.
Vučić i njegova banda su zaslužili mnogo gore.
Kad izađeš pred unesrećeni narod koji se u masama kreće ulica i traži vas, ti se samo pozovi na demokratiju. I, sa srećom.
 
Bokan je to objasnio na Informeru, za vreme DOS, tj Kostunica i Tadica nije bilo protesta, jer su oni sve radili sta im Zapad i Vatikan kaze, i nije bilo potreba da placaju blokaderima tri obroka i dnevnice, medjutim od kada je Vucic dosao i poceo da radi u srpskom interesu, e onda je Zapad, Vatikan, Cia, Nasa...pokrenuli citavu masineriju protiv njega, zavrsio je Bokan osoba koja nikada nije slagala , akamoli ukrala...
Шта је тачно урадио за Српски интерес?
 
Da, u pravu si. Par godina kasnije, Koštunica se povukao iz politike i javnog života.
Колико сам могао да проценим, једини који се није огребао за било шта. Вози неки стари ауто, исти стан, и буквално исти као што је некада био.
 
Шта је тачно урадио за Српски интерес?
Ono sto on kaze - Podigao najveci standard jos od vremena Cara Dusana, evo sta kazu

Svi bre samo ćute I svi se samo plašeNiko bre da izađe I da javno kažeKolko bolje živimo nego što smo preZa vreme bivše vlasti one žute bagre.Dođe mi da urliknem, jako na sav glasKolko vredno radi aktuelna vlast.Porodilišta, bolnice, vrtići I školeZato ih svi poštuju, zato ih svi vole.Izgradili smo kilometre mi autoputaViše nego Nemačka skoro četri putaPohapsili sve tajkune, eno ih u tvorzaPoštuje se Ustav, poštuje se konza.Strani ambasadori ne komanduju višeŠta će da se radi, kako da se dišeIako nas napadaju razni centri moćiDa Srbiju ponižava niko neće moći
 
Ono sto on kaze - Podigao najveci standard jos od vremena Cara Dusana, evo sta kazu

Svi bre samo ćute I svi se samo plašeNiko bre da izađe I da javno kažeKolko bolje živimo nego što smo preZa vreme bivše vlasti one žute bagre.Dođe mi da urliknem, jako na sav glasKolko vredno radi aktuelna vlast.Porodilišta, bolnice, vrtići I školeZato ih svi poštuju, zato ih svi vole.Izgradili smo kilometre mi autoputaViše nego Nemačka skoro četri putaPohapsili sve tajkune, eno ih u tvorzaPoštuje se Ustav, poštuje se konza.Strani ambasadori ne komanduju višeŠta će da se radi, kako da se dišeIako nas napadaju razni centri moćiDa Srbiju ponižava niko neće moći
Стварно нема потребе, имамо и превише оних који понављају Бајке Ћациленда и Цара без одела.
 
Колико сам могао да проценим, једини који се није огребао за било шта. Вози неки стари ауто, исти стан, и буквално исти као што је некада био.
Tako nekako, on je mnogo vise upropastio nego sto se okoristio.
 
Колико сам могао да проценим, једини који се није огребао за било шта. Вози неки стари ауто, исти стан, и буквално исти као што је некада био.
Ni Djindjic se nije ogrebao za bilo sta dok je bio na vlasti Ups jeste za onu predratnu vilu na Dedinju.
 
Da. Ovi danas ne ispunjavaju sve zahteve zapadnih imperijalista, pa su žrtve učestalih protesta :cepanje:

Upravo i ja htedoh isto da napišem.

Uostalom na kraju krajeva zato je i formiran SNS jer Tadić koliko god bio servilan Zapadu (a bio je maksimalno) ipak što se tiče nekih stvari nije hteo ili smeo baš da ide do kraja, recimo nije hteo da potpiše Briselski sporazum (i time praktično omogući Kosovu da funkcioniše kao nezavisna država) pa je zato najuren sa vlasti i doveden SNS koji je to uradio u roku od odma i čim su došli na vlast, kao ajde lepo mi smo vas sad doveli na vlast, sad samo vi to potpišite lepo pa posle se zajebavajte, kradite, dilujte gudru, prebijajte narod, radite šta hoćete.
 
Napisah pokušaji,ne da su bili idealni,napisah uništavali Srbiju oni što su i danas u vlasti.Bar su vratili zaostale penzine,vratili zaostala dugovanja porodiljama a sve godišnja nasljednena dugovanja,podigli znatno plate.
Niti su bili idealni niti se mogu uporediti sa današnjom lopovskom klikom koja je ozakonila kriminal i korupciju a Srbiju i gradjane do guše uvukla u dugove.
Ima li ti sada smisla ili si bot sendvičar koji ponavlja kao papagaj žuti su bili gori a svi ti žuti sada u vlasti
U redu, samo da razjasnimo da ovo danaas nije nekakav diskontinuitet u vodjenju osnovnih postavki drzavne politike vec samo saltovanje na visi stepen prenosa.
 
Tako nekako, on je mnogo vise upropastio nego sto se okoristio.
Он, или они око њега?

Мржња према сопственом народу није став — то је пут у самоуништење. Доста је било подела, омаловажавања и тровања јавног простора речима које нас удаљавају једне од других. Народ који сам себе презире губи снагу, достојанство и будућност.
Критика је нормална и потребна, али мржња није критика — она руши темеље заједнице и оставља последице које сви плаћамо. Нико нема право да подстиче презир, понижавање и сукоб међу људима који деле исту земљу, исте улице и исту судбину.
Време је да се стане. Одмах. Да се прекине са говором који дели, завађа и понижава. Разлике у мишљењу не смеју бити разлог за мржњу, јер без узајамног поштовања нема ни друштва, ни напретка, ни нормалног живота.
Покажимо зрелост. Сачувајмо достојанство. Неслагање је право — мржња није.
Разлике у мишљењу? Хмм. То је више од разлике у мишљењу. Етика, част, поштење и образ. То СНС нема, а ни они што их подржавају
Рубикон је пређен одавно. Следи чистилиште.
 
Он, или они око њега?


Разлике у мишљењу? Хмм. То је више од разлике у мишљењу. Етика, част, поштење и образ. То СНС нема, а ни они што их подржавају
Рубикон је пређен одавно. Следи чистилиште.
Mržnja prema predsedniku ne rešava nijedan problem. Ona ne donosi bolje plate, ne gradi puteve, ne leči bolesne i ne stvara budućnost. Društvo napreduje kroz razgovor, argumente i odgovornost, a ne kroz uvrede i podelu među ljudima. Neslaganje je normalno u svakoj državi, ali mržnja nikada nije rešenje — ona samo produbljuje sukobe i udaljava nas od onoga što svima treba: stabilnosti, reda i međusobnog poštovanja.
 
578252565_122181309632440668_8214906484177653626_n.jpg
 
Zasto za vreme vladavine DOS-DSS-DS nije bilo ovoliko ucestalih i dugih protesta?

Niti su bili svakodnevni niti je bilo premlacivanja.

dakle?

Зато што је већина поулације већ шестога октобра видела да је смеће и ђубре остало ...

Свако неко време се одрасту нове генерације сматрају да Аугијеве штале треба чистити
 

Back
Top