aleksije radicevic
Elita
- Poruka
- 17.313
Ako tako pričaš u svom okruženju, da li te brine da će posle rušenja Vučića, neko da te pita zašto si to radio?Није било оваквих протеста у време владавине ДОС-а, јер су они испуњавали све захтеве западних империјалиста, па није било потребе за таквим видом притиска.Када се Коштуница успротивио, сами ДОС-овци су се обрачунали са њим.
Ili misliš da Vučić nikada neće pasti?
