Zasto Vucic u novom sazivu skupstine za svoje poslanike postavio decu??

Poruka
4.292
Zasto je vucic u novom sazivu skupstine za svoje poslanike postavio decu od dvadesetak godina aneka od tih decurlija ima koliko sam video i manje od 20 godina. Da li je to znak sprdnje sa skusptinom i sa narodom i sa drzavom Srbijom? Po cijem nalogu je stavio decicu za poslanike? Bas zalim tu decu totalno su pogubljena, neznaju ni ko su, ni gde su, ni zasto su, ni odakle su, ni gde treba, sta treba, zasto treba, ko treba, gde , sta , kuda , kako , odakle, za sta, ....

A i cija su to deca kojih funkcionera??? da li to znaci da se poslanicko mesto sad dobija na osnovu nasledstva i porodicne neke veze? I jel su ta deca bila na izbornoj listi SNS kad su ljudi glasali? ne verujem da bi neko glasao za neko dete od 19 ili 20 godina da bude poslanik u skupstini i da ga zastupa.

Evo pa prosudite sami:

 
Децом је лако манипулисати и контролисати их. Тоталитарна власт над тим особама. Добијају новац и слушају. Сигурно су компромитовани. Мала свежина у нашој скупштини.
"Deca" i to ako su jos homoseksualnih opredeljenja ,iha...meni to jos malo lici na pedofiliju.
Ta "deca" su verovatno mogla te politicare da kompromituju pre ,nego vole "deca" da daju guzu za poveci sendvic ,besna kola ,stan u centru i tako ..
 
sprdnja sa skusptinom i sa srbijom. Vucic postavio za poslanike decicu od 20 i 18 godina kako ne bi imao problema neko da mu se supsrotstavi vec da rade sta im se kaze. mislim sta ce dete od 18 godina da nesto zna ili da ima neki stav. Cista zloupotreba dece. Treba odma zakon da niko ko je mladji od 35 godina nema prava na politicku funkciju
 
Zasto je vucic u novom sazivu skupstine za svoje poslanike postavio decu od dvadesetak godina aneka od tih decurlija ima koliko sam video i manje od 20 godina. Da li je to znak sprdnje sa skusptinom i sa narodom i sa drzavom Srbijom? Po cijem nalogu je stavio decicu za poslanike? Bas zalim tu decu totalno su pogubljena, neznaju ni ko su, ni gde su, ni zasto su, ni odakle su, ni gde treba, sta treba, zasto treba, ko treba, gde , sta , kuda , kako , odakle, za sta, ....

A i cija su to deca kojih funkcionera??? da li to znaci da se poslanicko mesto sad dobija na osnovu nasledstva i porodicne neke veze? I jel su ta deca bila na izbornoj listi SNS kad su ljudi glasali? ne verujem da bi neko glasao za neko dete od 19 ili 20 godina da bude poslanik u skupstini i da ga zastupa.

Evo pa prosudite sami:


A ni komunikologiju nisu završili da bi ih hranili poreski obveznici...
 
Po cijem nalogu je stavio decicu za poslanike?
Po nalogu CIA... :mrgreen:
Pa po svom zelji... On vise mesta prepusta mladima, to su lepsi fikusi, zdraviji, manje ce da coskare i pricaju iza ledja, mogu samo da hvale, jer im je poklonio mesto koje nezasluzuju.... Oni matori mozda traze vise prostora, slobode, sunca... Znas vec kako je sa fikusima... A nas bastovan radi sve po osecaju...
 
To su polaznici Akademije za mlade lidere :D

Inače, oduvek sam se pitao kako izgleda privatni život istaknutih naprednih botova. Kako recimo ova deca izlaze u grad, šta rade kad ih njihovi vršnjaci podjebavaju zbog stranačke pripadnosti... Šta recimo ovaj Luka Kebara kaže kad upozna neku devojku i ona prasne u smeh kad čuje kojem bogu se on moli? Mora biti da se oni druže samo sa drugim članovima, u stranačkom krugu nalaze i ljubavne partnere, izbegavaju veća okupljanja, veselja i sportske događaje jer je tamo veća mogućnost da budu javno poniženi... Nije to lak život.
 
To su polaznici Akademije za mlade lidere :D

Inače, oduvek sam se pitao kako izgleda privatni život istaknutih naprednih botova. Kako recimo ova deca izlaze u grad, šta rade kad ih njihovi vršnjaci podjebavaju zbog stranačke pripadnosti... Šta recimo ovaj Luka Kebara kaže kad upozna neku devojku i ona prasne u smeh kad čuje kojem bogu se on moli? Mora biti da se oni druže samo sa drugim članovima, u stranačkom krugu nalaze i ljubavne partnere, izbegavaju veća okupljanja, veselja i sportske događaje jer je tamo veća mogućnost da budu javno poniženi... Nije to lak život.
Možda kao Stojkov izmišljaju da su glasali za SPS
 
Zasto je vucic u novom sazivu skupstine za svoje poslanike postavio decu od dvadesetak godina aneka od tih decurlija ima koliko sam video i manje od 20 godina. Da li je to znak sprdnje sa skusptinom i sa narodom i sa drzavom Srbijom? Po cijem nalogu je stavio decicu za poslanike? Bas zalim tu decu totalno su pogubljena, neznaju ni ko su, ni gde su, ni zasto su, ni odakle su, ni gde treba, sta treba, zasto treba, ko treba, gde , sta , kuda , kako , odakle, za sta, ....

A i cija su to deca kojih funkcionera??? da li to znaci da se poslanicko mesto sad dobija na osnovu nasledstva i porodicne neke veze? I jel su ta deca bila na izbornoj listi SNS kad su ljudi glasali? ne verujem da bi neko glasao za neko dete od 19 ili 20 godina da bude poslanik u skupstini i da ga zastupa.

Evo pa prosudite sami:


Ovi su svi tvoja kategorija @daco9633
 

Back
Top