Zasto Vučić krije sadržaj pritisaka zapada na Srbiju u zadnjih 30 dana?

🇪🇺 🇷🇸 ЕУ очекује да Србија уведе санкције Русији за неколико дана

Петер Стано , портпарол Европске уније, каже да се Србија последњих недеља придружила неким од пређашњих одлука ЕУ, укључујући и оне које се тичу Крима, али да за разлику од Северне Македоније и Албаније, Београд још није стопроцентно усклађен са свим одлукама ЕУ, укључујући и санкције Русији.

💬 „Ми очекујемо да ће се Србија постепено ускладити са свим одлукама. Овде нису у питању економски интереси, нити је ово питање избора, овде се ради о моралним принципима. ЕУ санкције су ту да би спречиле Путина да финансира агресију против независне и суверене земље и њених народа. То је оно што покушавамо да објаснимо нашим партнерима са Западног Балкана и широм света“, каже Стано.

Стано објашњава да када ЕУ усвоји неке санкције, земље кандидати су позване да се ускладе у периоду од неколико дана или неколико недеља, а да би због озбиљности ситуације у Украјини тај период требало да буде питање дана.

👉 Најновије вести — rs.sputniknews.com
 
🇪🇺 🇷🇸 ЕУ очекује да Србија уведе санкције Русији за неколико дана

Петер Стано , портпарол Европске уније, каже да се Србија последњих недеља придружила неким од пређашњих одлука ЕУ, укључујући и оне које се тичу Крима, али да за разлику од Северне Македоније и Албаније, Београд још није стопроцентно усклађен са свим одлукама ЕУ, укључујући и санкције Русији.

💬 „Ми очекујемо да ће се Србија постепено ускладити са свим одлукама. Овде нису у питању економски интереси, нити је ово питање избора, овде се ради о моралним принципима. ЕУ санкције су ту да би спречиле Путина да финансира агресију против независне и суверене земље и њених народа. То је оно што покушавамо да објаснимо нашим партнерима са Западног Балкана и широм света“, каже Стано.

Стано објашњава да када ЕУ усвоји неке санкције, земље кандидати су позване да се ускладе у периоду од неколико дана или неколико недеља, а да би због озбиљности ситуације у Украјини тај период требало да буде питање дана.

👉 Најновије вести — rs.sputniknews.com

Bogami jeste...izbora u Srbistanu... :hahaha:
 
Ја ти говорим да се у пракси то не ради. Ало , Нема тога у Историји!!! Наведи пример и не заиебавај ме више.

Боље да си рекао да ће НАТО извршити интервенцију према споразуму СОФА који би ја као вођа Устаника и свако други одмах поништио.!!!

Ништа ти не сагледаваш, где су стварне претње!

- -
Ајде ти мало размисли о свему пар дана па да наставимо!
Нема у пракси да ти неко уведе санкције. Нема у пракси да те неко притиска под притиском санкција. Па ова тема носи у свом називу реч притисак. Ја ти не постављам питање шта би било када би астероид пао у Србију, већ шта ће се догодити ако конкретно ЕУ и САД уведу санкције. Које су нам већ не тако давно увеле. Шта ти као хипотетички вођа Србистана радиш, како реагујеш. Да ли избегаваш санкције тако што ћеш увести Русима исте, или одговараш са НЕ.

А да те подсетим, исто не тако давно, нама су Руси увели санкције, заједно са остатком света. Јер замисли, били су под притиском запада, а нису били толико јаки да се одупру.

Ја и даље не могу да верујем да ти реалне ситуације које су нам се догодиле сматраш да у политичкој пракси не постоје. А као доказ ми цитираш политичку теорију.
 
Нема у пракси да ти неко уведе ...

Не можемо тако разговарати !

Ја сам поменуо СОФУ - НАТО интервенција у Србији!

Санкције су мала беба ! Санкције у некој мери обавезно долазе након промене уређења, устанка, грађанског рата !
 
Zavisi ko je kurvi makro


Ne brini ti za on za šta nisizadužen

А како си ти тако неморална дала њему овлашћење да неморално крши сваки дан Устав!

Боље ти је да ћутиш да те неко не сврста у кур...

Нисмо Ми народ њему дали и слободу и суверенитет из својих руку у његове руке.

Ми народ му нисмо дали на управљање нашим правима на живот и правима над својином.

Робињо!
 
Не можемо тако разговарати !

Ја сам поменуо СОФУ - НАТО интервенција у Србији!

Санкције су мала беба ! Санкције у некој мери обавезно долазе након промене уређења, устанка, грађанског рата !

Изгледа да ми не живимо на истим планетама. Овде на мојој планети, Србија је трпела једне од најжешћих санкција које постоје. А гледао сам слично како се намеће и многим другим земљама, укључујући Русију, Иран, Кубу, Јемен, Сирију, да не набрајам даље. Како мислиш да ће ти неко прићи и запретити санкцијама.
 
Изгледа да ми не живимо на истим планетама. Овде на мојој планети, Србија је трпела једне од најжешћих санкција које постоје. А гледао сам слично како се намеће и многим другим земљама, укључујући Русију, Иран, Кубу, Јемен, Сирију, да не набрајам даље. Како мислиш да ће ти неко прићи и запретити санкцијама.

Увек добијаш од некога санкције, чим поништаваш претходне договоре и правиш заокрет !
 
Ceka da pobedi na izborima pa uvodi sankcije Rusiji onda moji srbijanci koje kuda.

Ima tu jos materijala, kamo srece da je tu kraj.. Sankcije Rusiji, pa priznavanje Kosova, pa smena Dodika i eliminacija Republike Srpske, pa podrska Milu Djukanovicu, pa ulazak u NATO.. Sutra Sandzak, Vojvodina.. Botovi ce da kazu, pa morao je, bio je veliki pritisak.. Sta god Vucic da uradi, koliko god da nas osramoti i da se popisa po nasoj istoriji, botovi ce reci morao je, bio je pritisak (jer on je u biti patriota, ali morao je).. Pa onda ono cuveno "a sta bi ti uradio?", kao da sam ja zadnjih 10 godina tajno potpisivao medjunarodna dokumenta, ugovore, deklaracije, ili se tajno sastajao i razgovarao sa belosvetskim vucibatinama tipa Soros ili Bler, i o cijem sadrzaju narod pojma nema..
 
B92: Vučić napustio sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost – hitni razgovori sa zemljama Kvinte FOTO

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=03&dd=22&nav_category=11&nav_id=2126793

Otisao AV na porciju vruceg pasulja, ostavio ove iz Kvinte da cekaju gladni i zedni. Tako se vodi politika, ziveo Aca Srbin!

676
 

Back
Top