Zasto Vučić krije sadržaj pritisaka zapada na Srbiju u zadnjih 30 dana?

Када почупаш 10,000 паразита из структуре, прекидају се сви претходни односи, споразуми, уговори, меморандуми разумевања и започиње нова ера односа.

Поново се успостављају односи.

Читај мало историју међ.односа, тешко ми је да прескачем по 3 поглавља у 5 различитих предмета !

Обећавам да ћу прочитати, само ми дај конкретан одговор, сутра имаш власт, долазе европске крвопије са уценом, санкције Русији или ћемо санкционисати Србију. Шта радиш. Да ли им и даље рецитујеш стихове и објашњаваш политичку теорију. Дај ми конкретно твој став на конкретно изнет проблем који није нереалан, већ је питање времена када ће нам тако нешто бити предочено. Изјасни се једном, немој да глумиш Коштуницу, да га догађаји мимоилазе док са прозора Председништва гледа сове како се паре.
 
Обећавам да ћу прочитати, само ми дај конкретан одговор, сутра имаш власт, долазе европске крвопије са уценом, санкције Русији или ћемо санкционисати Србију. Шта радиш. Да ли им и даље рецитујеш стихове и објашњаваш политичку теорију. Дај ми конкретно твој став на конкретно изнет проблем који није нереалан, већ је питање времена када ће нам тако нешто бити предочено. Изјасни се једном, немој да глумиш Коштуницу, да га догађаји мимоилазе док са прозора Председништва гледа сове како се паре.

Аман човече неће доћи, ако мењаш уређење, облик владавине и остало, јер тек треба да се успостављају нови односи !!!

Нема на шта да дођу - нису још успостављени нови дипломатски односи, нова еика, нов морал, нова структура, нова номенклатура, ново, ново... !!!

- -
Како да ти објасним, као када си инсталирао 100 апликација које су почеле да се сударају са регистрима и пукне оперативни систем. Треба поново све инсталирати !

Ја не знам како да ти аналогијом објасним?
 
Обећавам да ћу прочитати, само ми дај конкретан одговор, сутра имаш власт, долазе европске крвопије са уценом, санкције Русији или ћемо санкционисати Србију. Шта радиш. Да ли им и даље рецитујеш стихове и објашњаваш политичку теорију. Дај ми конкретно твој став на конкретно изнет проблем који није нереалан, већ је питање времена када ће нам тако нешто бити предочено. Изјасни се једном, немој да глумиш Коштуницу, да га догађаји мимоилазе док са прозора Председништва гледа сове како се паре.
Tako ti je kad budali das da vodi drzavu a hoce da bude pametan.Jel Srbija neutralna,kazu da jeste pa zasto se ne drzite neutralnosti.Zar nije bilo pametno da se kaze zalimo zbog sukoba nasa dva bratska naroda pomoci cemo Ukrajini materijalno Rusiji necemo uvoditi sankcije a osudjujemo svako mesanje sa strane i dolivanje benzina na vatru.
 
Аман човече неће доћи, ако мењаш уређење, облик владавине и остало, јер тек треба да се успостављају нови односи !!!

Нема на шта да дођу - нису још успостављени нови дипломатски односи, нова еика, нов морал, нова структура, нова номенклатура, ново, ново... !!!

- -
Како да ти објасним, као када си инсталирао 100 апликација које су почеле да се сударају са регистрима и пукне оперативни систем.

Ја не знам како да ти аналогијом објасним?

Ок, видим да је превелики залогај за тебе да се изјасниш око једног конкретног питања, да ли би прихватио да уведеш Русији санкције под претњом да ће нама увести санкције. Нећу те даље малтретирати.

Идемо са нечим лакшим, када изађеш на улицу, а сија сунце, да ли ћеш комшији којег сретнер рећи:

1. Добар дан
2. Здраво
3. Рецитоваћеш му "Почетак буне против дахија"
4. Објаснићеш му политичку теорију, међународне односе
5. Само ћеш проћи без поздрава.

Можеш изабрати више опција.
 
Ок, видим да је превелики залогај за тебе да се изјасниш око једног конкретног питања, да ли би прихватио да уведеш Русији санкције под претњом да ће нама увести санкције. Нећу те даље малтретирати.

Идемо са нечим лакшим, када изађеш на улицу, а сија сунце, да ли ћеш комшији којег сретнер рећи:

1. Добар дан
2. Здраво
3. Рецитоваћеш му "Почетак буне против дахија"
4. Објаснићеш му политичку теорију, међународне односе
5. Само ћеш проћи без поздрава.

Можеш изабрати више опција.

Знаш ли ти шта је ресетовање односа ?

Погрешно постављаш задатак.
 
Знаш ли ти шта је ресетовање односа ?

Погрешно постављаш задатак.
Хајде овако, постави сам себи задатак, како би желео неко нешто да те пита, а онда ми дај макар неки одговор који није у домену тешке филозофије.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Хајде овако, постави сам себи задатак, како би желео неко нешто да те пита, а онда ми дај макар неки одговор који није у домену тешке филозофије.

Ја ти кажем да се ја питам, цело друштво и цела држава би била ресетована и преинсталирана.

Не би нико ни долазио у новом уређењу да ме нешто пита годинама, јер би претходни споразуми били неважећи, а ДКП би функционисао само технички ! Дипломатија би се тек успостављала на попуно новим односима, наравно велике силе би желел да задрже старе неморалне односе према Србији, али то би било немогуће у прочишћеним околностима.
 
Ја ти кажем да се ја питам, цело друштво и цела држава би била ресетована и преинсталирана.

Не би нико ни долазио у новом уређењу да ме нешто пита годинама, јер би претходни споразуми били неважећи, а ДКП би функционисао само технички ! Дипломатија би се тек успостављала на попуно новим односима, наравно велике силе би желел да задрже старе неморалне односе према Србији, али то би било немогуће у прочишћеним околностима.

Да, морам мало да те са тих филозофских висина где се тренутно налазиш мало спустим на земљу. Дакле ево ти једна сурова реалност. Србија се не налази у политичкој теорији и облацима, налази се на сред Балкана, на месту преплитања многих путева. Велике и мале силе, комшије и даље окружење, чисто боли кур.ац за твоје ресетовање и постављање неких темеља. То што ти не желиш ништа са њима не значи да они не желе нешто од тебе. Они ће ти доћи са овим захтевом било да си највећи демократа још од времена Старе Грчке, или си краљ Србије. Боли њих кур.ац за твоју унутрашњу политику. То је оно што ти недостаје да сагледаш реално ствари. Ти мислиш да је довољно да ми не желимо нешто, као да не постоје други који се питају и који итекако утичу на нас.
 
Да, морам мало да те са тих филозофских висина где се тренутно налазиш мало спустим на земљу. Дакле ево ти једна сурова реалност. Србија се не налази у политичкој теорији и облацима, налази се на сред Балкана, на месту преплитања многих путева. Велике и мале силе, комшије и даље окружење, чисто боли кур.ац за твоје ресетовање и постављање неких темеља. То што ти не желиш ништа са њима не значи да они не желе нешто од тебе. Они ће ти доћи са овим захтевом било да си највећи демократа још од времена Старе Грчке, или си краљ Србије. Боли њих кур.ац за твоју унутрашњу политику. То је оно што ти недостаје да сагледаш реално ствари. Ти мислиш да је довољно да ми не желимо нешто, као да не постоје други који се питају и који итекако утичу на нас.

Добро и шта ће да ти раде, то што смо окупирани својим устанком или грађанским ратом или изградњом новог друштва и државе ? ?
 
Добро и шта ће да ти раде, то што смо окупирани својим устанком или грађанским ратом ?

Шта ће да ти раде, јел ме зај.ебаваш. Не знам које си годиште да те питам да ли се сећаш санкција, да не идемо у крајност какво је бомбардовање. Али конкретно санкције. Шта ћеш ти као вођа здраве приче да кажеш тим хуљама када дођу то да траже од нас. То те питам све време, ти ми и даље бацаш као одговор политичку теорију.
 
Шта ће да ти раде, јел ме зај.ебаваш. Не знам које си годиште да те питам да ли се сећаш санкција, да не идемо у крајност какво је бомбардовање. Али конкретно санкције. Шта ћеш ти као вођа здраве приче да кажеш тим хуљама када дођу то да траже од нас. То те питам све време, ти ми и даље бацаш као одговор политичку теорију.

Ја ти говорим да се у пракси то не ради. Ало , Нема тога у Историји!!! Наведи пример и не заиебавај ме више.

Боље да си рекао да ће НАТО извршити интервенцију према споразуму СОФА који би ја као вођа Устаника и свако други одмах поништио.!!!

Ништа ти не сагледаваш, где су стварне претње!

- -
Ајде ти мало размисли о свему пар дана па да наставимо!
 
Не тврдим ја да дијаболик није способан.

Али та врста демонске способности нам не треба !!!

Видиш ли да си неморална.

A šta je demonska sposobnost kada si okružen hijenama?

Mnogima iz EU sviklima na pljačku zavrću se slavine i šta da radiš sa nekim ko je 2X u 30 godina bio spreman da uništi milione ljudi da bi svojoj 'nadrasi' obezbedio život viskog standarda

Umesto da rešavamo sa kimimamo posla , gde smoi šta smo ,nama su +30 godina ubacili fokus majednog čoveka koji se nekada naziva Milošević,nekada Tadić,sada Vučić, aza par godina neko drugi

Ljudi kao ti im pomažu .
 
A šta je demonska sposobnost kada si okružen hijenama?

Шлихтање свакој сили није способност, већ пузајућа дипломатија вазалство.

Што живим ако свим господарима дајем, па немам ништа.

Кукавица као ти не сме да устане и каже истину да смо тешки робови, а онај ко не говори истину тај је неморалан !
 
Шлихтање свакој сили није способност, већ пузајућа дипломатија вазалство.

Што живим ако свим господарима дајем, па немам ништа.

Кукавица као ти не сме да устане и каже истину да смо тешки робови, а онај ко не говори истину тај је неморалан !

Od kuda ti znaš da se svakome šlihta?
Možda tako izgleda za nas, a možda iza svega nema ništa

Uzgred šta bi dobio i da se ne šlihta?

Pa nismo mi bar u rangu Francuske ... i ona beše uvređena zbog AUKUS-a paekspresnopodvi rep

Glupost toliko isisjava iz ljudi koji šire stavove kao tvoji

Ja jesam da tzv javnost vrši pritisak na određene odluke ali ne način kao tvoj
 

Back
Top