Zasto Vucic i predsednik Papue Nove Gvineje stalno otvaraju fabrike, puteva...a predsednici Zapadne Evrope ne otvaraju ?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
42.571
Zasto Vucic i predsednik Papue Nove Gvineje stalno otvaraju fabrike, puteva...a predsednici Zapadne Evrope ne otvaraju ?

VUČIĆ OTVORIO NOVU DEONICU MORAVSKOG KORIDORA​

https://www.novosti.rs/ekonomija/ve...aj-besplatno-14-januara-video#google_vignette
Vučić otvorio auto-put Ruma-Šabac: "Od Beograda do Loznice za sat i 10 do 15 minuta, bez putarine do kraja godine"
https://www.euronews.rs/srbija/poli...o-15-minuta-bez-putarine-do-kraja-godine/vest
OVO JE VELIKI DAN, NIKO NEĆE POBEDITI SRBIJU: Predsednik Vučić otvorio novu deonicu “Miloša Velikog”, pa jasno poručio – Ne da Srbin da mu UDARIŠ NA DRŽAVU
https://nsuzivo.rs/srbija/video-dan...nju-deonice-auto-puta-od-pakovrace-do-pozege/
Predsednik Vučić otvorio fabriku "Muehlbauer": Ovo je jedan od kamena temeljaca moderne Srbije
https://www.euronews.rs/srbija/politika/193509/predsednik-vucic-otvorio-fabriku-muehlbauer/vest
vucic.jpg

Marape opens K92 Mine’s stage 3 expansion plant​

https://www.nbc.com.pg/post/27994/marape-opens-k92-mines-stage-3-expansion-plant
png 123.jpg

Dejan Lucic ( Covek koji sve zna ! ) - Da se drzavni projekti na Zapadu predstavljaju kao rad institucija, a ne kao pojedinca, kao u Srbiji tj Vucica , koji je malte ne platio sve iz svoga dzepa !
 
Kako misliš prestigli? Kazahstan je bio ekonomski ispred Srbije još 2006. U Kazahstanu radi internet i u pustinji.
nije bio ispred Srbije 1989te.. pre nego što je na vlast došla lopovska banda koja se krila iza patroitoizma koju je smenila banda koja se krila iza demokratije da bi sada opet imali ovu bandu koja se krije iza patriotizma......svaka sledeća banda na vlasti je sve bezobzirnije pljačkala jer je videla da ovde niko ne odgovara...
 
Због кршења уставних овлашћења.

Осим у Америци и Француској, са председничким системима, председници влада су најважнији чланови извршне власти. Они могу да се договарају око свега.
У боље уређеним земљама су министри сасвим довољни.

Није дипломатски користити некога првог ранга за оно што може да направи неко трећег.

А тај наш један што мисли да је свезнајућ и свемогућ... е па није... али му се не може објаснити.
 
pre 20 godina ti da kazes ljudima da je afrika bolja od srbije oni bi se ubili od smeha
Srpski GDP po glavi stanovnika je cca 10x veći nego afrički prosek, i sa i bez AV i obraćanja javnosti 24/7. Osim ako neko ne zna bolje nego Svetska Banka…
 
nas su prestigli i Kazahstanci i Uzbekistanci i deo Afrike...mi sad možemo da se poredimo samo sa Makedonijom, Kosovom, Bosnom i Papuancima.....
Kako misliš prestigli? Kazahstan je bio ekonomski ispred Srbije još 2006. U Kazahstanu radi internet i u pustinji.
Kazahstan ima manji GDP per capita nego Srbija, bez obzira na naftu i gas.
 
Због кршења уставних овлашћења.

Осим у Америци и Француској, са председничким системима, председници влада су најважнији чланови извршне власти. Они могу да се договарају око свега.
У боље уређеним земљама су министри сасвим довољни.

Није дипломатски користити некога првог ранга за оно што може да направи неко трећег.

А тај наш један што мисли да је свезнајућ и свемогућ... е па није... али му се не може објаснити.
Kod nas ti drugi i treći ništa ne pitaju .A i s razlogom , i ne vrede da se pitaju , jer za to nije diploma referenca , već moral i sposobnost .
 
Kod nas ti drugi i treći ništa ne pitaju .A i s razlogom , i ne vrede da se pitaju , jer za to nije diploma referenca , već moral i sposobnost .
Ми ћемо бити много боље друштво када на одговарајућим местима буду они који знају шта раде.

Ипак, ми се сада понашамо као да је 1948. година. Нема Голог отока, али имамо провладине таблоиде... Можда то испуњава нечију жељу да влада, али дугорочно је сасвим јасно да не може један појединац ваљано да одлучује о свему. То није могуће.
 

Back
Top