Zasto vucic hoce da uvali 2 000 000 vakcina za grip ?

E moj ti nema vece kazne od vas koji se vakcinisete dobrovoljno
Mene ce da vakcinisu jedino ako me uhapse pa onda da me drze trojica a da me cetvrti sprica
Peconi123 -- Ti si vec odredjen za hapsenje (jer neces dobrovoljno da se vakcinises) samo,tebe nece jedan silom da vakcinise,vec ce sva cetvorica
da ti udare podebelu vakcinu,i to tamo gde nikom drugom nece......
 
Tako je, 2 miliona vakcina protiv korone, a ovo je jedna od retkih njegovih izjava koja nije laz.
Radi se o Oksford vakcini koja ce se proizvoditi od oktobra, Evropa je rezervisala ( i platila silne
milijarde) 400 miliona vakcina pa ce biti i dva miliona za Srbiju.
al sirite dezinformacije, lepo je rekao da stize iz Kine
Председник Србије Александар Вучић изјавио је да се нада да ће Србија пре краја године имати вакцину против корона вируса, наводећи да су у току разговори са једном земљом која већ даје вакцину људима.

"RAZGOVARALI SMO O VAKCINI SA KINEZIMA I RUSIMA ...
www.blic.rs › vesti › drustvo › razgo...

1 day ago - Premijerka Ana Brnabić je rekla da su kompanije sa kojima se razgovarali iz Kine i Rusije, a da se čekaju i informacije iz SAD.
 
Deca od ove glavne kreatorke vakcine ( trojka , 21 godinu stari) prvi su vakcinisani u prvoj fazi
ispitivanja.
Jesu al za medije
I onda ces ti da kazes hm da li je pametno da se vakcinisem ili ne? Onda jedan klik i minut citanja i didjes do informacije da je navodno taj sto je pravio vakcine ujedno i prvi vakcinisan i onda ti i sto miliona drugih u toj dilemi odlucite da se vakcinisete
To je prost marketing
 
1. Prošle godine je umrlo više ljudi od običnog gripa nego ove od korona virusa.
2. Vakcine nisu testirane
TRAŽITE OVERENU I PEČATIRANU POTVRDU
DA JE VAKCINA TESTIRANA I BEZBEDNA ZA UPOTREBU.
To vam niko nemože dati.
Onda će se razotkriti:
Od obdaništa pa do staračkog doma
tražiće potvrde da ste vakcinisani
 

Back
Top