Zasto Vucic dovodi Albance u Srbiju?

Uh što volem vas takve.
Uspešni ste u nekim svojim tajnim biznisima, zemaljska kugla vam je mala koliko dobro zarađujete, politika vas ne zanima...

A onda dođete ovde na forum Politika da se proseVavate sa tim koliko ste uspešni, a da pritom nikada ništa smisleno ne kažete.
Idi, brate, koristi to svoje vreme svrsishodnije. Vreme je novac, a ti ga ovde uludo trošiš. Pritom (Treba li da te podsetim?), politika te uopšte ne zanima.

Meni izgleda da ti ne voliš ni samog sebe o drugima da ne pričamo.
 
....ne znam što je tu loše...znači austrijanci su glupi što su dopustili da stotine tisuće srba živi i radi u austriji...i još nešto...ti tađžiki govore ruski,pišu ruski i razmišljaju ruski i borili su se za tu rusiju stotinama godina od carstva do sovjeta...a srbi su ubijali austrijance i austrijanci njih...međusobno se protjerujući ,pljačkajući i ubijajući i opet taj helmut prima balkanca u svoj dom...nisu rusi glupi već austrijanci...a ukrajinci...ukrajinci rade kod poljaka kao robovi a vole se koliko i srbi i hrvati.
Ne znas sta je tu lose?

Albanija ima teritorijalne pretenzije na delove Srbije, Grcke, Makedonije i Crne Gore. Crnu Goru masovno naseljavaju, Ulcinj je vec njihov grad.

Srbiji su uzeli Kosovo, proterali vecinu Srba i ne vidis nista lose sto im se omogucava nesmetan ulazak u Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Autorska tema:
Cemu potreba Vucica za otvaranjem granica za Albance i albanske proizvode?
Neki lobi mora da postoji iza ove odluke koja nije donesena u skupstini.
Kako je moguce nesto ovako potpisati bez javne rasprave?
Predsednikk nema ta ovlascenja po ustavu.
Po meni, paid by for mya, _norge_ srban, situacija je jasna kao teorema, tu od te federacije samo uda i ima. U pitanju je skoro poocanje platnog sistema, i nemogucnost vracanja dugova. Platezna sposobnost Srbije je na nivou zapadnih bum-ova, koji imaju u busnim dzepovima samo kupon za Mek.

U toj situaciji, Vuqler je resio da legne na rudu Briselu. I da ponjupa nekako tih 1.2 meleardi OJRa za tu i takvu "predivnu" stvar, da bi sebi obezbedio vladavinu do 2024. i da bi se sendvicarenje nastavilo... Uspesno, kako tata iz Brisela kaze.

A "kako tata kaze" iz Brisela, Cica Briselski Glisa, nije NIMALO naivan, niti lood. On zna znanje, i zna da ce te melearde biti pokradene!

E sad, eremita, TOLO, ROLO, ROLOva devojka Natalija Bekvalac (salim se, Rostova) i njihovi drugarcici ce da vam pricaju kako je njihov Shutz Neonazi Staffel (SNS) jako uspesan, Buducnost Srbije... Bla bla bla, tralala...

Kada tikva pukne (a mora da pukne, posto, jelte, Srbi NIJEDAN projekat takve vrste nisu odradili do kraja), ISTI TI ce da vam ispiraju mozak kako nas Zapad mrzi, kako su Srbi zrtve srbomrzacke propagande, i taj i takav rad...

A oni se nafatirali, nakrali, odradili za sebe posao... A iza njih, ostala pravi kataklizma, BOICTIHY duznicko ropstvo, ludilo razorene privrede u Srbiji, imigranata, ne zna im se broj (minimum pola miliona)...

Ali vi, gospodo Srbi, cete i dalje verovati da je Zapad NEMILOSRDAN prema vama, jerbo je to sve svetska zavera, i te melearde su slagali, dali vam sipak...

Pa verujte, ali JA i TAKVI kao ja cemo vam ZABRANITI fasizam. Da se ne menjaju teze, i da se ta manipulacija slomi, na kome? Pa na vama, koji ste i prouzrokovali i odobrili ta ogromna sranja! :kpozdrav:
 
Размишљала сам о томе и питам се да ли би неко био задовољан да је у Албанији била четворака Заев,Ђукановић ,Харадинај и Рама ..

трговина и размена робе ако се ради у сопствену корист је и те како добра ..

То што се ради је мека моћ ,дипломатијом до решења .поента је Албанце призвати на нашу страну
 
Размишљала сам о томе и питам се да ли би неко био задовољан да је у Албанији била четворака Заев,Ђукановић ,Харадинај и Рама ..

трговина и размена робе ако се ради у сопствену корист је и те како добра ..

То што се ради је мека моћ ,дипломатијом до решења .поента је Албанце призвати на нашу страну
Hahaha, da su ovo Tadić i Đilas uradili sad bi ih proklela ko Vjerica Radeta. Pošto je Vučić to je božji potez.
 
трговина и размена робе ако се ради у сопствену корист је и те како добра ..
Zamisli, vi, Nacional Komjunisti, uclanjenjem u parazitirajucu eSeNeSeS stranku trazite da se obogatite. Kao nesto pripadate, jelte, pokretu za bolje Sutra, i ta i takva prevara.

Pa to ce da mozete sutra, ili malo sutra.

sipak-png.626944
 
av misli da je ovo zaebancioja kojom ce da maze oci kao da nesto radi... ako odredjenim potpisima dozvoli ovakve stavri kao sto je doda uradio u srpskoj, moze se zaista desiti da siptari koji su jako dobro organizovani kada krenu da lovom zaposedaju teritoriju, srbija zaista bude max do nisa...
 
Ali vi, gospodo Srbi, cete i dalje verovati da je Zapad NEMILOSRDAN prema vama, jerbo je to sve svetska zavera, i te melearde su slagali, dali vam sipak...

Pa verujte, ali JA i TAKVI kao ja cemo vam ZABRANITI fasizam. Da se ne menjaju teze, i da se ta manipulacija slomi, na kome? Pa na vama, koji ste i prouzrokovali i odobrili ta ogromna sranja! :kpozdrav:
Zapad je izvrsio kopnenu i vazdusnu ofanzivu na Srbiju 1999, bombardovao i ubijao civile osiromasenim uranijumom. Ne, nije, to je teorija zavere. Ili jeste, kazu neki da je bilo toga, ali uranijum nije stetan. Kako bese... ne, nisu bombardovali.
 

Back
Top