Zasto Vucic dovodi Albance u Srbiju?

MINI ŠENGEN Evo na čiju stranu je stao Vučić u ratu Trampa i Soroša na Balkanu

Da li je takozvani Mini Šengen sporazum u interesu Srbije, kako tvrdi Aleksandar Vučić ili nekog drugog? Posle susreta premijera Makedonije Zorana Zaeva i Soroševog sina Aleksandra Soroša u Ohridu, dileme po povom pitanju više nema.

Заев се овог викенда у Охриду састао са потпредседником фондација Отвореног друштва Александром Сорошем, а летос и са његовим оцем Џорџом.
soro%C5%A1-zaev-700x393.jpg

Како преноси „Слободна Европа“ на македонском језику, а потврђује Влада у Скопљу, тема састанка је био споразум између Србије, Албаније и Северне Македоније, а Сорош јуниор је дао подршку овом пројекту о којем се нису изјаснили грађани ни једне од држава-потписница.

Другим речима, Сорош је дошао да пружи ветар у леђа споразуму који је „Вучићева идеја“ и за који званични председник Србије гребе рукама и ногама. Такође, више нема дилеме на чију се страну ставио Вучић у сокобу Доналда Трампа и Џорџа Сороша на Балкану, а о чему је недавно говорио Игор Панарин, специјални саветник Владимира Путина и отац Евроазијске уније:

– Србија и Балкан су у опасности од дестабилизације. Покретач хибридног напада, као и до сада, може бити Лондон и његов дугогодишњи агент Џорџ Сорош, родом из суседне Мађарске, у којој стално покушава да дестабилизује ситуацију. Сорош је организовао миграциону кризу пре неколико година на Балкану, када су милиони младих с Блиског истока, из Африке и Авганистана прошли преко Србије.

Постоје две америчке спољне политике: званична Доналда Трампа и незванична пробританског „клинтоновског клана” уз подршку британског агента Џорџа Сороша. Они су у фази акутне конфронтације на Балкану. Трамп је на заседању ГС УН 24. септембра позвао земље широм света да одустану од глобализма и определе се за национализам, наглашавајући да мудри лидери стављају интересе својих народа и земаља на прво место.

„Будућност не припада глобалистима, већ патриотама”, рекао је Трамп. Незаконито свргавање Трампа је крајњи циљ глобалиста – клинтониста и Сороша. Они су поставили циљ дестабилизације Балкана, а затим и целе Европе, како би се дискредитовао Трамп и његови спољнополитички приоритети, посебно стварање новог система међународних односа који ће се заснивати на узајамно корисној сарадњи међу народима и спречавању уплитања у унутрашње ствари држава. Ако се одједном на Балкану „случајно” догоди нови међуетнички сукоб, Бела кућа ће неизбежно бити увучена, а Трамп постати талац политике својих пробританских глобалистичких противника – упозорио је недавно Игор Панарин.

Сада постаје јасније због чега Вучић инсистира на погубном спорарзуму са Рамом и Заевим, али и због чега је Трамп именовао свог човека за Балкан – Ричарда Гренела, насупрот Сорошевског представника Стејт дипартмента Метјуа Палмера.

Сада је јасније и због чега Александар Вучић и Хашим Тачи нису желели сведоке током разговора са Гренелом и није тешко претпоставити да их је том приликом Трампов специјалиста „пустио низ воду“.
 
Шта су нам давали? :roll:

Ljudstvo za rat,hranu,odeću i novac.Takođe,Grčka je bila jedina država u Evropi koja je otvoreno bila na našoj strani u onoj silnoj medijskoj hharangi protiv nas.Zbog toga su par godina kasnije i bili medijski satanizovani na zapadu,gde je snimljeno mnoštvo dokumentaraca koji su pokazivali Grke kao simpatizere demona (Srba) lično.Jedan od takvih je "Unholy Alliance: Greece and Milosevic's Serbia",holandske produkcije,čini mi se.
Tada im nisu mogli oprostiti ubistvo nato oficira u sred Atine, slanje novca za račune za struju,pa čak i neke prikupljene mandarine... :D
 
Ljudstvo za rat,hranu,odeću i novac.Takođe,Grčka je bila jedina država u Evropi koja je otvoreno bila na našoj strani u onoj silnoj medijskoj hharangi protiv nas.Zbog toga su par godina kasnije i bili medijski satanizovani na zapadu,gde je snimljeno mnoštvo dokumentaraca koji su pokazivali Grke kao simpatizere demona (Srba) lično.Jedan od takvih je "Unholy Alliance: Greece and Milosevic's Serbia",holandske produkcije,čini mi se.
Tada im nisu mogli oprostiti ubistvo nato oficira u sred Atine, slanje novca za račune za struju,pa čak i neke prikupljene mandarine... :D
Ubili su nato oficira u sred Atine i to engleza. Milsim da je to bilo odmah nakon bombardovanja.
 
Autorska tema:
Cemu potreba Vucica za otvaranjem granica za Albance i albanske proizvode?
Neki lobi mora da postoji iza ove odluke koja nije donesena u skupstini.
Kako je moguce nesto ovako potpisati bez javne rasprave?
Predsednikk nema ta ovlascenja po ustavu.
PreCednik na dnevnom nivou, DRSKO I BAHATO po nekoliko puta prekrši Ustav!
 
Obecavam javno samo cu pola godine da se zadrzim na celu drzave dok ne ocistim i oslobodim institucije drzave od ove bande i posle toga se vracam na Krstaricu.

Ko tebi brani da radiš i zaradiš? Ukoliko ti je dobar proizvod,tržište je zemaljska kugla.Imaćeš pare ko pleve.Upravo je to moje iskustvo i politikom
se ne bavim.Koncentriši se samo na pare-pusti politiku.Sam Đjindjić je mislio na politiku i ona mu došla glave.Uči od drugih da te ne snadje
nešto jako slično.To ti je iskreno od mene a ti mkako hoćeš.
 
Ko tebi brani da radiš i zaradiš? Ukoliko ti je dobar proizvod,tržište je zemaljska kugla.Imaćeš pare ko pleve.Upravo je to moje iskustvo i politikom
se ne bavim.Koncentriši se samo na pare-pusti politiku.Sam Đjindjić je mislio na politiku i ona mu došla glave.Uči od drugih da te ne snadje
nešto jako slično.To ti je iskreno od mene a ti mkako hoćeš.
J*ebes pare, pare ljude kvare zivot je kad oko sebe vidis zadovoljne i srecne ljude a ne kao danas idu ulicom pricaju sami sa sobom,ne smeju se a kad im nesta kazes reze ko kerovi hoce da ujedaju.Zar je to zivot?
 
Ko tebi brani da radiš i zaradiš? Ukoliko ti je dobar proizvod,tržište je zemaljska kugla.Imaćeš pare ko pleve.Upravo je to moje iskustvo i politikom
se ne bavim.
Uh što volem vas takve.
Uspešni ste u nekim svojim tajnim biznisima, zemaljska kugla vam je mala koliko dobro zarađujete, politika vas ne zanima...

A onda dođete ovde na forum Politika da se proseVavate sa tim koliko ste uspešni, a da pritom nikada ništa smisleno ne kažete.
Idi, brate, koristi to svoje vreme svrsishodnije. Vreme je novac, a ti ga ovde uludo trošiš. Pritom (Treba li da te podsetim?), politika te uopšte ne zanima.
 

Back
Top