Quantcast

Zasto Vucic dovodi Albance u Srbiju?

fobos11

Domaćin
Poruka
3.989
Kako mislite uvodi albance u Srbijiu. Pa albanski proizvodi i danas mogu slobodno da se uvezu kroz CEFTA sporazum. I sta je tu problem, neka je albanski proizvod, ali valjda ti kao potrosac, ako hoces da budes ekonomski patriota, treba da odlucis da li ces kupiti tako nesto. Zabraniti uvoz posebno iz tih retkih zemalja sa kojima imamo suficit bi bilo ekonomsko samoubistvo. Jer bi u tom slucaju oni zabranilli nama i mi bi smo u tom potencijalnom okrsaju bili na gubitku.

Dakle objasnite mi logiku otvaranja ove teme tipa "Bugari usli u Sofiju". Da li se neko juce probudio pa sad tek prvi put cita vesti ili sta se desava.

snowtrooper

Legenda
Poruka
58.608
Autorska tema:
Cemu potreba Vucica za otvaranjem granica za Albance i albanske proizvode?
Neki lobi mora da postoji iza ove odluke koja nije donesena u skupstini.
Kako je moguce nesto ovako potpisati bez javne rasprave?
Predsednikk nema ta ovlascenja po ustavu.

Kao sto rece fobos, njihovi proizvode vec mogu da se kupe u Srbiji.
To sa druge strane ne znaci i da moraju da se kupe, pogledaj na etiketi ko proizvodi pa odluci da li ces kupiti ili ne.

krinka5

Elita
Poruka
17.532
Ništa se bitno tu ne menja osim brže procedure na granici što odgovara jedino šošoneriji i ćokalijama jerbo mi i ne izvozimo/uvozimo nešto preterano u Grčku a u Tursku idemo preko Niš , ali ne znam kako idu stvari sa Kinezima , kako se roba za Kineze iz Soluna tretira ? . Jedina bitna promena se odnosi na slobodu rada, gde će šiptarski radnici ako su zainteresovani , dolaziti u pečalbu da pilaju drva i grade dimnjake u Srbiju . No što bi to činili kad imaju celu Jevropu gde se bolje plaća.

TTokarev

Poznat
Poruka
7.643
No što bi to činili kad imaju celu Jevropu gde se bolje plaća.

Hoces reci: hvala Bogu da je Srbija ovoliko siromasna da se u nju niko naseliti nece.
Ovakva Srbija vise ni Albancima nije atraktivna.

To sam nedavno cuo u Lavovu - UKR. Kazu, mi smo toliko siromasni da nikome iz Centralne Azije ne pada na pamet da se na Ukrajini nastani. A kod glupih Moskalja pola Tadzikistana taksi vozi.

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
26.106
Vama je lako. Kad Vucic padne, samo mu izvadite zdravstveni karton, i svi oni koji su sa njim saradjivali su dzabe krecili.
Medjutim, nije on toliko opasan sto je ludak, nego sto je to hiperaktivan ludak. Vidis ti da on ne izlazi iz aviona.
:hahaha:

Sve za dobro Srbije.

Bez zezanja, kod nas treba promeniti Ustav, da predsednik i zvanično bude deda, baba, tata i mama.

Kod nas najveći deo onih koji trče na glasanje nit znaju šta je Ustav, nit kome su kakva ovlašćenja, nit razumeju podelu i kontrolu vlasti (a nije im taj koncept ni srcu mio).

Promeniš ustav, pa se ne postavljaju glupa pitanja kako Predsednik može da uradi ovo ili ono.

Eto, može.

iig

Poznat
Poruka
9.877
Hoces reci: hvala Bogu da je Srbija ovoliko siromasna da se u nju niko naseliti nece.

To sam nedavno cuo u Lavovu - UKR. Kazu, mi smo toliko siromasni da nikome iz Centralne Azije ne pada na pamet da se na Ukrajini nastani. A kod glupih Moskalja pola Tadzikistana taksi vozi.
....ne znam što je tu loše...znači austrijanci su glupi što su dopustili da stotine tisuće srba živi i radi u austriji...i još nešto...ti tađžiki govore ruski,pišu ruski i razmišljaju ruski i borili su se za tu rusiju stotinama godina od carstva do sovjeta...a srbi su ubijali austrijance i austrijanci njih...međusobno se protjerujući ,pljačkajući i ubijajući i opet taj helmut prima balkanca u svoj dom...nisu rusi glupi već austrijanci...a ukrajinci...ukrajinci rade kod poljaka kao robovi a vole se koliko i srbi i hrvati.

Scott Isle

Poznat
Poruka
8.711
Autorska tema:

Nema on ovlascenja da se bavi privredom uopste. Ali vas banditski kriminalni demokratski ustav mu daje tu moc kao vodji pobjednicke partije. On kontrolise i parlament i vladu i predsjednicku funkciju i vojsku, i policiju.
Vucic je siptar, terorista, kriminalac, ali to se modje reci za svakog gradjanina i sluzbenika Srbije ivojske, to je sve kriminalna teroristicka banda.

Mr.Infinity

Elita
Banovan
Poruka
18.805
Autorska tema:
Opet se čudite. U pitanju je albanski narko kartel koji će skoro neometano da prevozi drogu preko Srbije, dok će Vučić da se omasti.

dive

Legenda
Poruka
60.517
albanija je oblezena i visoko kotirana kao zemlja u kojoj se ekonomija zasniva na prodaji narkotika, belog roblja i preprodaji organa
srbija je obelezena i visoko kotirana kao zemlja u kojoj vlada korupcija i kriminal

slicni se prepoznaju, znaju vladari zasto ujedinjuju svoje carstvo

al bundy

Legenda
Poruka
63.221

Pa dolaze šiptari i neki garavi , na sumanuto rastućim gradilištima po NS i BG ih ima koliko hoćeš , rade za 25 e dnevno plus neki smeštaj i hrana , pre godinu dana je završen najveći shoping mol u zemlji ovde na Limanu , više od polas radnika su bili Rumuni ,ciganija teška , a uzimali su 30-50 e dnevno , valjda im je to bliže od Nemačke i osećaju svoji na svome .

Отац Дроид

Buduća legenda
Poruka
44.733
Autorska tema:
Kakvi albanski proizvodi? Kako si tako plitak? Srbija ima veliki suficit sa Albanijom i potrebno je srusiti sve barijere za nase proizvode. Sa kim tebi odgovara da se oslobadjas? Sa Nemackom? :hahaha: Al ti nemas pojma...

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Pa sada, onomad je izjavio kako će se kao protivteža odlivu Srba demografska slika u Srbiji popraviti zahvlajujući izbeglicama iz Sirije i drugih muslimanskih država, a sada otvara granicu sa Albanijom.
Treba li da se podsetimo kako smo izgubili Kosovo? Treba li da se podsetimo šta nam se desilo nakon što smo prihvatili mnogo albanskih izbeglica koji su tada bežali od diktatora Envera Hodže?

Za čije babe zdravlje radi predsednik Srbije?

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.838
Autorska tema:
Zato sto radi sve sto mu naredi Merkelova koja je hazarka i u bliskoj vezi sa Sorosem. Soros mladji je bio u Ohridu kad i ovi papci, uvoze sto vise migranata na zapad a na Balkan migrante i veliku Albaniju.

Umesto da zatvorimo granice sa tim krvnicima niko ne reaguje. Isto ko i Nemci, uvoze im pola bliskog istoka i Afrike godinama a oni cute.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.