Zašto volite Jarčeve

gost 433974

Veoma poznat
Poruka
12.863
Evo da zaokruzimo celi zodijak, ici cemo redom...

Link ka prethodnim temama:

Suština ove teme je da kazete zašto volite ljude u ovome znaku
Sta je to kod njih, sto ih čini posebnim po vama
Kako se slazete sa njima
I naravno, ruku na srce, neizbezno je, neka padaju i negativni komentarčići, ako neko baš želi
 
Jaooo... Jarčeve ne srećem i verovatno ih prirodno odbijam, ništa nas ne dovodi u situacije koje bi nas značajnije povezale, i ne poznajem ih ali imala sam jednom prilikom da se silom prilike dopisujem sa jednom Jarčicom zbog nepravde koja mi je učinjena na jednom drugom forumu. Razmenismo brojeve.
Auuu!
Dnevno 50 poruka i 20 poziva.
Ja joj govorim-neka, nije važno, boli me uvo za forum, eto... ako nas nanese put nekad, da pijemo kafu.

Ne, ona misli da sam deprimirana i povređena, a i usamljena.
Greh sam počinila prema njoj jer sam samo prestala da se javljam i odgovaram, ali to je bilo previše pažnje za mene.

Jesu li svi Jarčevi tako... kako bih rekla... invazivni? :eek:
 
Jaooo... Jarčeve ne srećem i verovatno ih prirodno odbijam, ništa nas ne dovodi u situacije koje bi nas značajnije povezale, i ne poznajem ih ali imala sam jednom prilikom da se silom prilike dopisujem sa jednom Jarčicom zbog nepravde koja mi je učinjena na jednom drugom forumu. Razmenismo brojeve.
Auuu!
Dnevno 50 poruka i 20 poziva.
Ja joj govorim-neka, nije važno, boli me uvo za forum, eto... ako nas nanese put nekad, da pijemo kafu.

Ne, ona misli da sam deprimirana i povređena, a i usamljena.
Greh sam počinila prema njoj jer sam samo prestala da se javljam i odgovaram, ali to je bilo previše pažnje za mene.

Jesu li svi Jarčevi tako... kako bih rekla... invazivni? :eek:
Ma jok,...samo kad zgotive nekog.
To je inače prava retkost! 😁
 
Jaooo... Jarčeve ne srećem i verovatno ih prirodno odbijam, ništa nas ne dovodi u situacije koje bi nas značajnije povezale, i ne poznajem ih ali imala sam jednom prilikom da se silom prilike dopisujem sa jednom Jarčicom zbog nepravde koja mi je učinjena na jednom drugom forumu. Razmenismo brojeve.
Auuu!
Dnevno 50 poruka i 20 poziva.
Ja joj govorim-neka, nije važno, boli me uvo za forum, eto... ako nas nanese put nekad, da pijemo kafu.

Ne, ona misli da sam deprimirana i povređena, a i usamljena.
Greh sam počinila prema njoj jer sam samo prestala da se javljam i odgovaram, ali to je bilo previše pažnje za mene.

Jesu li svi Jarčevi tako... kako bih rekla... invazivni? :eek:
A pa to da spasavaju druge ne bi li dobili medalju im je no2,oce i da zaplacu da pokazu fejk empatiju,no1 im je da su uspesne i postovane
 
Jesu li svi Jarčevi tako... kako bih rekla... invazivni?
Hmmm, pa ne bih rekla
Zavisi kako ko
Mislim da ima uticaja i to gde se nekom nalaze i druge planete, u kom znaku
Ove jarčeve sto ja znam, zapravo dodju mirne osobe.... a mozda ih ne znam dovoljmo xD
Za sebe bih rekla, posto imam podznak i mesec u ovom znaku da se ne ponasam bas tako,
i naroctio se ne bih tako ponasala pred osobama koje ne poznajem
 
Ma jok,...samo kad zgotive nekog.
To je inače prava retkost! 😁
Do sad sam najređe sretala Jarčeve i Vage, i ovaj jedan slučaj Jarčice mi je bio baš.... ono... traumatičan. Kad ono proverim, moj prvi momak je bio Jarac isto-zove da mi kaže šta je jeo, gde je bio, sve u detalje, ali detalje koji su praktično suvišni, koga je sreo, šta će tačno po redu raditi posle poziva...
:sad2:
Za mene je to bilo TOO MUCH!
 
Muškaci su đžentlmeni, po pravilu,...kulturni su i znaju da se ponašaju prema ženama, uredni su (tipa, ne psuju u ženskom društvu, ne viču, ne dave sa sportom, itd.) Sve i da izgledaju k'o klošari! I obavezno imaju neki svoju strast, taman im "došla glave".To se meni generalno kod njih sviđa!
I mnogi nose,...bradu, ofc! 🤩
 
Do sad sam najređe sretala Jarčeve i Vage, i ovaj jedan slučaj Jarčice mi je bio baš.... ono... traumatičan. Kad ono proverim, moj prvi momak je bio Jarac isto-zove da mi kaže šta je jeo, gde je bio, sve u detalje, ali detalje koji su praktično suvišni, koga je sreo, šta će tačno po redu raditi posle poziva...
:sad2:
Za mene je to bilo TOO MUCH!
Auuuu, mislim da to nisu pravi Jarčevi
Ja to nikad ne radim recimo ili retko retko kad
Jedino ako se cujem sa svojima, pa ih obavestim gde sam sta sam
Ovako ne
 

Back
Top