Zasto volimo Napokona

Hvala Juka brate moj. Evo kako su muskarci umni, kako umeju da budu reciti. A ono kao penis vs brejn i te fore. Vazi vazi.
Juka ce sa svakim normalnim bicem izac u provod i castit bez zadrske.Na skadarliji za boemske duse ili bilo gde.Volim ljude i druzenje i prijatne price o zivotu o svemu.Ali moj druze Napokon uvek neko zlo pokvari mir u dusama ljudi i stvara se nepovrrenje.Nikako da ljudi shvate da se samo uzajamnom harmonijom moze da srece i blagostanja.
Ali da bi to bilo tako treba raditi na tome,ulagati,paziti strogo da se nekoga ne povredi.Ali cudna neka vremena dosla moj druze nigde opustenih ljudi zena .Kao da ce se ziveti 5 zivota.Zivot treba da se trosi a ne stedi.Brzo prodje ,stres iskljuciti i boriti se da ne postoji.
Niko nije duzan nikoga da trpi.Skloniti se od zlih ljudi i bit ce sve dobro.
Nisam ja djaba pisao moj Napokon o nadrkanosti.
Covek(zena) se moraju sami izboriti da budu vedri i pozitivni u drustvu.
Losa je ekonomija sve poskupelo ali to vredi za svakoga svi smo u istom kosu.
Samo osmeh na lice i da se zdravo i bit ce svega.

Juka ce sa svakim normalnim bicem izac u provod i castit bez zadrske.Na skadarliji za boemske duse ili bilo gde.Volim ljude i druzenje i prijatne price o zivotu o svemu.Ali moj druze Napokon uvek neko zlo pokvari mir u dusama ljudi i stvara se nepovrrenje.Nikako da ljudi shvate da se samo uzajamnom harmonijom moze da srece i blagostanja.
Ali da bi to bilo tako treba raditi na tome,ulagati,paziti strogo da se nekoga ne povredi.Ali cudna neka vremena dosla moj druze nigde opustenih ljudi zena .Kao da ce se ziveti 5 zivota.Zivot treba da se trosi a ne stedi.Brzo prodje ,stres iskljuciti i boriti se da ne postoji.
Niko nije duzan nikoga da trpi.Skloniti se od zlih ljudi i bit ce sve dobro.
Nisam ja djaba pisao moj Napokon o nadrkanosti.
Covek(zena) se moraju sami izboriti da budu vedri i pozitivni u drustvu.
Losa je ekonomija sve poskupelo ali to vredi za svakoga svi smo u istom kosu.
Samo osmeh na lice i da se zdravo i bit ce svega.
Jeste. Svako se bori da izadje iz svoje zone komfora. Zivot lako ucauri i onda vreme prolazi brzo. Kao da je nastelovano tako.

Back