Zasto Vatikan podrzava opoziciju, a protiv je Vucica?

Svaki normalan covek zna da Vucicevic prica bezocne lazi i ne moze da zamisli sebe kako deli stavove sa ovom spodobom...
Na blogu poznatog naučnika dr Miroljuba Petrovića se pojavio komentar, ali je ubrzo obrisan (?!), da on takođe raspolaže dokazima o saradnji vatikanske masonerije Opus Dei sa "Otvorenim društvom" Džordža Soroša sa ciljem da se Dragan Đilas dovede na vlast.

Na blogu dr Miroljuba Petrovića se pojavio komentar, ali je ubrzo obrisan (?!), da on takođe raspolaže dokazima o saradnji vatikanske masonerije Opus Dei sa "Otvorenim društvom" Džordža Soroša sa ciljem da se dovede Dragan Đilas na vlast.
Ovo postaje sve interesantnije. Gde ima dima ima i vatre, sto bi reko nas people.
Siguran sam da ce se u Informeru pojaviti svi ti dokazi.

Ovo postaje sve interesantnije. Gde ima dima ima i vatre, sto bi reko nas people.
Siguran sam da ce se u Informeru pojaviti svi ti dokazi.
Ako ne budu stopirani od samog Vučića. Zapadne službe su premazane svim bojama. Vučko sada mora igrati jako oprezno. Zapad vodi pokvarenu politiku. Sa jedne strane su kao ljubazni a u džepu je uvek nož

Svaki normalan covek zna da Vucicevic prica bezocne lazi i ne moze da zamisli sebe kako deli stavove sa ovom spodobom...

Tako smo mi u nekom našem poslovnom svetu mislili da jedan smrda priča nešto loše za jednog kolegu i izmišlja o njemu
Čak se kolega žalio kako mu je napakovao tu laž

Nakon 6 godina vidimo da je smrda u pravu a da kolega laže a ne soli.

Ima i ona gledaj ko priča a ne šta priča ali i ćorava koka ubode zrno

Back