- Poruka
- 99.381
Kej žrtava racije u Novom Sadu išaran porukama mržnje prema studentima
Nakon što su Zborovi građana Novog Sada u utorak uveče prekrečili grafite sa parolama protiv studentskog pokreta, danas su osvanuli novi grafiti sa porukama mržnje.
Oglas
Ovog puta na meti se nije našao rektor Univerziteta u Beogradu Vladan Đokić, već su poruke na račun studenata u blokadi i opozicije.
Na bedemu sprejevima su ispisane ćirilične poruke "blokaderi ustaše", "blokaderi štrokaderi", "nikad više žuti ološ", "blokaderi piculići", "FCK BLK" i "Srbija pobeđuje", piše 021.rs.
https://www.021.rs/novi-sad/vesti/4...onovo-isaran-porukama-mrznje-prema-studentima
Alo bolesnici, znate vi sta sarate idioti???
@Тихи