- Poruka
- 99.381
Zasto SNS placenici unistavaju fasade?
Da li stvarno mislite da je to nacin borbe?
Kako ste to uspeli da opravdate u svojoj glavi?
Ko vama prosipa te ideje? Vas simbol, srednji prst, pa diverzija sa onim otcepljenjem Vojvodine, pa ćacilend, pa mrdic saga, sad ovo unistavanje fasada... kako brate moj napaceni mislis da je to pobeda? Kako ta vasa zamisljena Srbija pobedjuje kada je unistavate?!?!
Isto pitanje za huligane... Cemu zvrljanje svih stubica i bandera?!
Kakav je to izraz ljubavi prema klubu? Umesto da se ofarbaju tereni i ds sredjujete kraj u kome zivite vi ga unistavate. Ima ljudi a samim tim i njihova deca da mrze klub a ne da za isti navijaju. Imate ove sto odrade ceo deo zida na zgradi pa kako se niste setili njih da angazujete da nacrtaju najbolje momente iz istorije? Sutra neko da stane, priseti se i kaze jbt, da se ponovi!
Da li stvarno mislite da je to nacin borbe?
Kako ste to uspeli da opravdate u svojoj glavi?
Ko vama prosipa te ideje? Vas simbol, srednji prst, pa diverzija sa onim otcepljenjem Vojvodine, pa ćacilend, pa mrdic saga, sad ovo unistavanje fasada... kako brate moj napaceni mislis da je to pobeda? Kako ta vasa zamisljena Srbija pobedjuje kada je unistavate?!?!
Isto pitanje za huligane... Cemu zvrljanje svih stubica i bandera?!
Kakav je to izraz ljubavi prema klubu? Umesto da se ofarbaju tereni i ds sredjujete kraj u kome zivite vi ga unistavate. Ima ljudi a samim tim i njihova deca da mrze klub a ne da za isti navijaju. Imate ove sto odrade ceo deo zida na zgradi pa kako se niste setili njih da angazujete da nacrtaju najbolje momente iz istorije? Sutra neko da stane, priseti se i kaze jbt, da se ponovi!
