Zašto u Srbiji ljudi voze pogrešnim smerom? Nema šanse da je namerno niko nije lud da želi da pogine
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Odakle si ti rđo kada nas nazivaš bolesnim narodom?!Potpuno bolesno udbasko drustvo i narod.
Blato i dno od drustva i ljudi.
A zašto bi ĉekao na raskrsnici zeleno ako nema nikog u 2 noću?Zašto u Srbiji ljudi voze pogrešnim smerom? Nema šanse da je namerno niko nije lud da želi da pogine
a sta radis ti u 2 nocu na pustoj raskrsnici gde nema nikog?A zašto bi ĉekao na raskrsnici zeleno ako nema nikog u 2 noću?
Odakle si ti rđo kada nas nazivaš bolesnim narodom?!
Zaradjuje lebaca sta radis ti u 2 nocu na pustoj raskrsnici gde nema nikog?
Зато што можда неко наиђеA zašto bi ĉekao na raskrsnici zeleno ako nema nikog u 2 noću?
Drogirani samo.Zašto u Srbiji ljudi voze pogrešnim smerom? Nema šanse da je namerno niko nije lud da želi da pogine
Kod nas se ne kaže SKUPINA brate hrvate, već GRUPA, kužiš ?A ti si Crnogorac, e pa nisam znao to.
Vi SNS-ovci niste narod, vec skupina ljudi koji klece pred lokalnim SNS mafijasem.
Možda treniraju specijalne veštine, izbegavanje dronova kamikaza, za ovaj predstojeći rat koji najavljuje Merc?Uvek se nađe poneki ludak. To je svojevremeno nazivano srpskim ruletom, kad voziš u suprotnom smeru sa ugašenim svetlima.
Možda i pokušaj samoubistva jer je vozio Golf, a ne tenk.Kazna je smesna.
Ovakvim likovima treba zauvek zabraniti da sednu za volan, i zatvoriti na par godina.
Namerna Vlvoznja u suprotnom smeru na autoputu je pokusaj ubistva, sa predumisljajem.
Nije samo u Srbiji. Može se videti more klipova u kojima to ljudi rade širom sveta. Bilo kuda - ludaka svuda.