Gravital
Iskusan
- Poruka
- 5.588
Nema fabrike , čeličane , rudnika , kopanja ,asfaltiranja , zidanja , šnajderaja moleraja...
Sve samo neke priče o ljubavima u kanceliarijama , gledanje u ekran , nešto sive zone , niko ništa ne radi a para kaplje .
Da li je to projekat devaspitanja omladine putem filmova?
Sve samo neke priče o ljubavima u kanceliarijama , gledanje u ekran , nešto sive zone , niko ništa ne radi a para kaplje .
Da li je to projekat devaspitanja omladine putem filmova?

