ZAŠTO TUŽILAC, CESID, NVO, DS,LDP,URS,...NE REAGUJU?

DZOS

Veoma poznat
Poruka
13.681

Kupio sam danas ovaj broj i citajuci sadrzaj stalno mi u glavi misao da li ce neko da reaguje na sve napisano. Po mom misljenju, po sluzbenoj duznosti bi trebao reagovati Javni tuzilac a po logici casti i postenja, ostali optuzeni za ucesce ili saucesce u jednom od najtezih krivicnih dela. Pre svih, mislim na direktno prozvane kao sto su RIK,CESID, NVO,...o strankama vlasti i da ne govorim. Posto je sada sve odstampano i kao takvo predstavlja dovoljan materijalni dokaz, "cutanje" (citaj: ne podizanje tuzbe ili bar podnosenja krivicne prijave) meni govori samo jedno: SVI SU KRIVI!

Kupio sam danas ovaj broj i citajuci sadrzaj stalno mi u glavi misao da li ce neko da reaguje na sve napisano. Po mom misljenju, po sluzbenoj duznosti bi trebao reagovati Javni tuzilac a po logici casti i postenja, ostali optuzeni za ucesce ili saucesce u jednom od najtezih krivicnih dela. Pre svih, mislim na direktno prozvane kao sto su RIK,CESID, NVO,...o strankama vlasti i da ne govorim. Posto je sada sve odstampano i kao takvo predstavlja dovoljan materijalni dokaz, "cutanje" (citaj: ne podizanje tuzbe ili bar podnosenja krivicne prijave) meni govori samo jedno: SVI SU KRIVI!

SVI SU UČESTVOVALI

Не реагују ДЗОС,као што не реагују на било шта што на било који начин доводи у питање један те исти модел власти који је успостављен и који је је за њих једини исправан и важећи ,без обзира на партијске рокаде.

Je l' vidiš šta si napisao? Ovo je izjava luđa od Mirčićeve da je nešto dokaz jer piše u Šešeljevoj knjizi. :rotf:

Osim Dveri. :lol: Do nedavno je bilo "svi osim radikala", a sad svi osim Dveri. :lol:

ti si patološki mrzitelj pa ti i razum u skladu s tim...
ako je nešto napisano, pa i u Šešeljevim knjigama, a iznosi podatke/dokaze o nečem što zadire u kršenje zakona, izbornog procesa, treba da bude svakoj normalnoj državi bar kao indicija da je do kršenja zakona došlo, pa prema tome valjalo bi izvršiti provere.

sve ti to znaš, samo ti mržnja ne da da rasuđuješ jer si jednostran... teško tebi, pogotovo sada nakon izbora...

Da nista drugo nisu napisali osim ovoga, bilo bi dovoljno da neko reaguje.

200tf1h.jpg

Pa što autori ne podele svoja saznanja sa policijom i tužilaštvom ,već čekaju da to drugi urade za njih ?

Ocito nisi razumeo smisao teme. Ali, evo pojasnjenja. Jedna izborna lista izdala je poseban temat broj u kome iznosi veoma smele i teske optuzbe na racun navedenih u naslovu.
Prirodno je ocekivati da neko reaguje na to. Ili po sluzbenoj duznosti (Javni tuzilac) ili po osnovu "narusavanja ugleda" organizacija koje sebe nazivaju npr. Centar za SLOBODNE IZBORE i DEMOKRATIJU.
Ne ceka tu niko nikoga nego se JA pitam zasto prozvani ne reaguju. Ja mislim zato sto su im prsti u pekmezu. A sto mislis ti zasto cute? Nije ti cudno? Koliko je samo slucajeva bilo da neka NVO iznese neke sumnje i Tuzilac odmah reaguje? Zasto? Zato sto je to bila politika.

Je l' vidiš šta si napisao? Ovo je izjava luđa od Mirčićeve da je nešto dokaz jer piše u Šešeljevoj knjizi. :rotf:

Osim Dveri. :lol: Do nedavno je bilo "svi osim radikala", a sad svi osim Dveri. :lol:

Tebi ipak ne vredi objasnjavati. Ti nisi ni procitao o cemu se radi. Vazno je da sumnjas da je nesto prosrpsko.

И ДСС је објавио свој извештај о изборним неправилностима, који потврђује тачност онога што Двери тврде још од изборне ноћи:

Извештај ДСС о изборним неправилностима на парламентарним и председничким изборима 6. маја 2012.

27. јун 2012.

Парламентарне и председничке изборе одржане 6. мајa 2012. године је обележило низ пропуста који су утицали на нерегуларност проглашеног изборног резултата. С обзиром на то да уочене неправилности нису биле последица случајних грешака, већ системских пропуста, може се говорити о осмишљеној крађи гласова. Основни узроци изборне крађе се налазе у: примени јединственог бирачког списка, колапсу у дистрибуцији изборног материјала током изборне ноћи, неправилностима садржаним у записиницима о раду бирачких одбора, правно неутемељеним ставовима Републичке изборне комисије, као и у измени изборног резултата од стране Републичке изборне комисије при електронском уносу података по основу исправке „логичко-рачунске грешке“.

http://www.standard.rs/izvestaj-dss-o-izbornim-nepravilnostima-osmisljena-kradja.html

Saznanja su podeljena sa policijom i tuzilastvom,jos pre mesec i po,ali su nadlezni odlucili da iskuliraju...Reci ti meni,da li je normalno da liga osvoji vecinu u Veterniku :lol:

Или УРС и ДС у Гњилану?
Или ЛДП који не пролази у највећим градовима, али ваљда надокнађује мањак помоћу гласача са КиМ?

Podržavam, onda će da se sazna u kojoj štampariji su štampani plakati za Dveri i ko je finansirao.

Podržavam, onda će da se sazna u kojoj štampariji su štampani plakati za Dveri i ko je finansirao.

:hahaha: ma daj da konacno raskrinkamo te najvece stetocine u drzavi.
Koji je tvoj problem sa Dverima? Uzmi (ako negde nadjes) njihov plakat pa lepo proveri ko je stampao. Na svakom pise sitnim slovima negde na dnu.
Mislim da je prica o "finansiranju" i "plakatima" odlicna maska za nepostojanje valjanih argumenata kontra njihove politike.

Back