• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zašto toliko volimo svoje ljubimce

Moje ime je Đurđija

Domaćin
Moderator
Poruka
4.421
Normalno je da mi je i najveći neprijatelj draži od mog psa,zato što je ipak čovek,viši oblik postojanja.
A ipak nekad uhvatim sam sebe kako razmišljam o tome kako bi svet bio mnogo lepši kada bi bili verni,prosti i jednostavni kao životinje i da bi pre suzu pustio za psom nego za nekim ljudima.
........
Oni-ljubimci su jedan od pokazatelja kako je čoveku potrebno veoma malo a da to malo uvek fali u odnosima između ljudi.
Samo zato što je to čovekova interpretacija sebe samog.. :)
Njome, između ostalih, on pokušava da se oseća manje mizerno i manje uplašeno u svome danu.. ali mu - kao što se vrlo lako da videti širom sveta - ni ona ne pomaže..

Poštovati druge, jednako kao i sebe.. <-- u tome je tajna.. srećnih ljudi.. i srećnog sveta.. 💕

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.