Quantcast

ZASTO TO RADIMO???ZAR NIJE DOSTA?

Mystica_lady

Početnik
Poruka
17
Ne kapiram zasto u neke muzicke teme upadaju ljudi koji ne slusaju tu muziku koja je uzeta za temu sa vrlo neumesnim komentarima?
Mislim da je dovoljno mrznje na ovoj planeti.
ako se nekome ne dopada odredjena vrsta muzike vrlo je primitivno i nezrelo da se bacaju razne prozivke.
ipak je to samo stvar ukusa.
Svako ima svoj ukus a o tome se ne raspravlja.
ako neko slusa neku vrstu muzike,njegovo opredeljenje se nece promeniti ukoliko ga neko isproziva.cak to pogorsava stvari.
Ipak smatram da postoje mnogo prioritetnije stvari od svadje sa "razlicitim" ljudima.
i zar vam nije muka od tih "razlika":verskih,polnih........mnogih..
dakle...?

Ana_0802

Primećen član
Poruka
556
Pa verovatno neki ljudi hoce da budu u centru paznje, ili mozda da imaju sto vise postova...glupost u svakom slucaju!!! U redu je da udjes na neku temu koja ti se ne svidja i lepo kazes "to i to mi smeta, zato mi se ne svidja...", ali to isticanje mrznje je mnogo debilno!!!

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Mystica_lady:
Ne kapiram zasto u neke muzicke teme upadaju ljudi koji ne slusaju tu muziku koja je uzeta za temu sa vrlo neumesnim komentarima?
ako se nekome ne dopada odredjena vrsta muzike vrlo je primitivno i nezrelo da se bacaju razne prozivke.
ako neko slusa neku vrstu muzike,njegovo opredeljenje se nece promeniti ukoliko ga neko isproziva.cak to pogorsava stvari.
Ipak smatram da postoje mnogo prioritetnije stvari od svadje sa "razlicitim" ljudima.
dakle...?

Hahahaha..Izvni,ali malo mi je smesno.Ti si prva upala na temu o Britney,pljuvala je,vredjala i govorila kako sam metal treba da se slusa i kako je pop najgori,a sad tu nesto pricas...Izvini,ali smesno je...

wild_child

Elita
Poruka
18.255
Lucky girl:
Mystica_lady:
dakle...?

Hahahaha..Izvni,ali malo mi je smesno.Ti si prva upala na temu o Britney,pljuvala je,vredjala i govorila kako sam metal treba da se slusa i kako je pop najgori,a sad tu nesto pricas...Izvini,ali smesno je...

Uze mi rec iz usta Lucky :lol:
Vrati je odmah :D :D

Poruka
8.999
Mystica_lady:

Idi mirishi cvece. *zev* *zev*
36.gif

Poruka
8.999

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
VisionOfDisorder:
LPhoklica:
VisionOfDisorder:
LPhoklica:
VisionOfDisorder:
Mystica_lady:

Idi mirishi cvece. *zev* *zev*
36.gif

:lol:

Shtrikash eh? :wink:
Good one.
ok, ok evo...
mržnja...ah da...
a gde su današnje novine?
....
hekla.gif

O kako lepo shtrikash srecice.
Razmisli i o ovoj zenskoj "duznosti":
35.gif

ma ja to stvaim u mašinu za pranje sudova :lol: :wink:

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
*Lenja_Pita*:
LPhoklica:
*Lenja_Pita*:
...čini mi se metalci najviše zapljuvavaju druge, nemojte mi uzeti za zlo, ali stvarno mi se čini...
ma oni su crni i ozbiljni, pa to mora da su sve pametni ljudi

Ti to ozbiljno ili se šališ, hoklice?
Mislim da stvarno mnogo pljuju tipa 'mi smo najpametniji jer mi znamo šta je prava muzika'.
zaporavila sam da stvim nekog smajlija, mislila sam krajnje ironično :roll:

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
LPhoklica:
*Lenja_Pita*:
LPhoklica:
*Lenja_Pita*:
...čini mi se metalci najviše zapljuvavaju druge, nemojte mi uzeti za zlo, ali stvarno mi se čini...
ma oni su crni i ozbiljni, pa to mora da su sve pametni ljudi

Ti to ozbiljno ili se šališ, hoklice?
Mislim da stvarno mnogo pljuju tipa 'mi smo najpametniji jer mi znamo šta je prava muzika'.
zaporavila sam da stvim nekog smajlija, mislila sam krajnje ironično :roll:

Uf, fala Bogu, ja pomislih svašta...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.