Zasto TADICEVA SLIKA...........

Peti oktobar je druga KULTURNA REVOLUCIJA SRBIJI
Prva je bila 9og martaA ovo u chetvrtak, pa to je takav blam i prevara, CHISTA MAIPULACIJA MASAMA radi odrzavanja na vlasti VECHITIH GUBITNIKA

kulturna.. jel to ono kad su zapalili skupshtinu, pokrali nameshtaj i umetnichke slike koje nikad nisu nadjene, pa i kad im nije dosta bilo te zapalili rts....

kako sad vechiti gubitnici, a niko da ih skine sa vlasti i opozicije...:)

a za 9.mart se slazhem, prvi i jedini iskreni protest od drugog svetskog naovamo... al' sutradan vuk se prodao satrapu i ... itd....
 
О, Боже... одакле овако поремећена схватања...

e136.gif


Принцип негативне селекције је потпуно обузео неке људе.
А ти кололоко могао би да предложиш Вука Бранковића ЗА СВЕЦА ДС-а, Г17* и ЛДП баш вам се уклапа у демагогију, и да напишеш образложење...:roll:

po istom principu, svetac je ""postao"" Nikolaj Velimirovic a chujem da se ""pregovara"" da i Mladica proglase svetcem:roll::roll:
 
kulturna.. jel to ono kad su zapalili skupshtinu, pokrali nameshtaj i umetnichke slike koje nikad nisu nadjene, pa i kad im nije dosta bilo te zapalili rts....

kako sad vechiti gubitnici, a niko da ih skine sa vlasti i opozicije...:)

a za 9.mart se slazhem, prvi i jedini iskreni protest od drugog svetskog naovamo... al' sutradan vuk se prodao satrapu i ... itd....

da, kada je Sloba pokrao ïzbore" kda seu Beograd sjatilo 1 000 000 i vishe ljudi

a to shto se Vuk ""prodao""videlo se na sledecim demonstracijama, kada ga je taj satrap, za malo, ubio
 
Kazes da je ljutnja znak poraza demokratske ideologije u Srbiji?Jel si to hteo da kazes?

Извини а ГДЕ си ти у Србији видео и ДЕМОКРАТИЈУ и ИДЕОЛОГИЈУ? Ало, доста више са флоскулама. На политичкој сцени је а и у животу РАЗБОЈНИЧКИ НЕОКОМУЊАРИЗАМ диктиран из западњачке централе Социјалистичке интернационале - ништа друго!:x:x:x
 
Na TV b92 u 16 i nesto casova pored ostalih vesti prikazan snimak danasnjih mirnih demonstracija u sev.delu Kosov.Mitrovice gde su studenti izveli performans predavanja od strane andjela ( student u liku istog ) Pandorine kutije a istu je primio predst.UMNIK policije............na kraju su demonstranti zapalili zastavu EU i sliku pred.Srbije Borisa Tadica............
Sada.......... student u liku andjela verovatno predst. tzv."milosrdnog" pa nekako ide uz "Pandorinu kutiju".mada je viseslojna poruka........ali zasto slika B.T da gori ?..........mislim...........isti je pri polaganju zakletve dao izjavu da "koliko mu je stalo do borbe pol.za Kosovo toliko i do EU"................mozda je to a mozda i nije..............
Ako sam nesto pogresio ispravite me.........
Sta vi mislite...................

Ja mislim da su demonstanti, bez sumnje, radikali. Kratko i jasno.
 
Na vestima u 18.30. h, tv b92 je potvrdila datu prvu vest u dnevniku u 16 i nesto sati, oko protesta i paljenja slike K.Rajs i B.Tadica u K. Mitrovici.....................
Sad upravo na RTS1 u tv dnevniku dat je izvestaj o istim dogadjanjima u Kosovskoj Mitrovici prikazujuci video zapis paljenja velike slike na kojoj se vidi K.Rajs i .................."?".a tv spiker tokom prikazivanja tog snimka navodi da je spaljena slika Kondolize Rajs pored koje se nalazi pred.SAD Dz.Bus sa albanskom kapom na glavi...................

E sad............ ko stvara i "manipulativno" prenosi istine a ko lazi........ili nam je politicka scena kao i medijska -prezentacija prepuna napred vec recenog-......("istina i lazi" ).....
 
kulturna.. jel to ono kad su zapalili skupshtinu, pokrali nameshtaj i umetnichke slike koje nikad nisu nadjene, pa i kad im nije dosta bilo te zapalili rts....

kako sad vechiti gubitnici, a niko da ih skine sa vlasti i opozicije...:)

a za 9.mart se slazhem, prvi i jedini iskreni protest od drugog svetskog naovamo... al' sutradan vuk se prodao satrapu i ... itd....

Pa krali su slike zato je to kulturna revolucija a ovo u cetvrtak sto je bilo moglo bi se po tom principu nazvati sportskom revolucijom posto su krali patike.
 
Zanimljivo da ko god ima primedbu na ovu vlast istog trena mu se prilepljuje etiketa da je radikal. Eto ja nisam taj radikal i sve najgore mislim o tom Tadicu ciju su sliku spalili.

Imam i ja mnogo primedbi na ovu vlast, a naročito na premijera, i celu njegovu "kombi stranku" pa mi nikad ne bi palo na pamet da izadjem na ulicu i zapalim njegovu sliku, kao niti bilo čiju zastavu. Taj način izražavanja protesta je svojstvenim nekim drugačijim ljudima, a nekako slučajno, takvi ljudi su u najvećem broju članovi ili simpatizeri SRS.
 

Back
Top