Quantcast

Zasto TADICEVA SLIKA...........

alergicna

Iskusan
Poruka
6.805
Jesam, ali ne ocekujem folklor i izvorno kolo od prosecnog Srbina na demonstracijama u Hagu, Cikagu, Sidneju ili Atini. Izvini me samo za trenutak, da se na*ebem keve ovim klincima sto igraju kosarku tu ispred zgrade, mentoli da li su oni videli Jordana ili Bodirogu pa da znaju sta je prava kosarka i kako se igra :roll:

To samo ide u prilog njihovoj "AUTENTICHNOSTI"

Dijaspora u Chikagu, BESPREKORNO igra Zikino kolo, ako se desi da te sluchajno nagazi, BESPREKRNO ce ti reci EXCUSE ME, IAM SORRY shto, naravno, nije nikakav problem, ovde je rech o nechem drugom!!

Reg

Elita
Poruka
24.714
Tadic nas je sve zeznuo ja licno nisam glasala za njega da bi se prekinule evroatlantske intergracije nego da bi se nastavile.A sto se tice protesta u Mitrovici, kao student tog univerziteta mogu da vam kazem da su osmisljeni i unapred irganizovani.

Dobro je da ima i nekoga sa lica mesta ko može da potvrdi ono što mi ovde nagadjamo - da ti protesti nisu spontani, već smišljeni i njihov jedini cilj je Tadićevo blaćenje, da bi ove "turbo-folk" snage došle na vlast. Prilično mi se gadi cela ta situacija.:roll:

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Tadic nas je sve zeznuo ja licno nisam glasala za njega da bi se prekinule evroatlantske intergracije nego da bi se nastavile.
A sto se tice protesta u Mitrovici, kao student tog univerziteta mogu da vam kazem da su osmisljeni i unapred irganizovani.

Pod uslovom da ti verujemo da si to sto kazes i da si iz K.M. kako kazes, objasni mi svoj licni dozivljaj oko Tadicevog ponasanja ovih dana i svega vezanog i za vas protest tamo...ustvari , samo oko toga?

Ovo drugo ja sama sebi objasnjavam onako kako jeste. .:confused::|

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Dobro je da ima i nekoga sa lica mesta ko može da potvrdi ono što mi ovde nagadjamo - da ti protesti nisu spontani, već smišljeni i njihov jedini cilj je Tadićevo blaćenje, da bi ove "turbo-folk" snage došle na vlast. Prilično mi se gadi cela ta situacija.:roll:

Da, ti protesti su organizovani u kombinaciji sa siptarima, plan je bio da siptari proglase nezavisnost kako bi Srbi demonstracijama pokazali negodovanje prema Borisu Tadicu i tako ga zbacili sa vlasti :roll:

univerzijada

Obećava
Poruka
65
Od proglasenja nezavisnosti Tadic se ni jednom nije obratio narodu sa Kosova osim prvog dana, cak je i u vreme velikog mitinga pobegao u Rumuniju. Osecaju se kao da ih je izdao. Razumem ih potpuno

Сви смо се осећали помало чудно.... посебно зато што је дан пре тога најављено да ће сви говорити на митингу а онда ....неодложна посла у Румунији.
Моји стари родитељи који су гласали за Тадића (да ме не отерају у изолацију) су били страшно разочарани.
И још увек су.

Ја нисам.
Знам да је миш....

al bundy

Legenda
Poruka
62.669
pametno... a mozda to bude i do maja... nemoj se iznenaditi. predviđanja vec sad govore o drasticnom padu popularnosti zhutih.... kada nas eu bude javno otkachila a to ce se brzo videti, zhuti nemaju nikakvo uporishte jer im se cela pricha svodi na to da osvojimo evropu...mozda bi jedino imali sanse ako zaigraju kazachok a mito :)
Ti si Merlinka jos sa rane jeseni pricala i da ce Toma biti predsednik Srbije jos do nove godine ,a blowjob Vucic valjda gradocalenik Beograda u istom periodu, a evo doslo vec prolece i jedna "prognoza " propade nacisto , a ni druga se ne nadzire :mrgreen::mrgreen:

Conte

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.056
51596533.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.