Quantcast

Zasto TADICEVA SLIKA...........

Toranaga

Primećen član
Banovan
Poruka
589
Imam i ja mnogo primedbi na ovu vlast, a naročito na premijera, i celu njegovu "kombi stranku" pa mi nikad ne bi palo na pamet da izadjem na ulicu i zapalim njegovu sliku, kao niti bilo čiju zastavu. Taj način izražavanja protesta je svojstvenim nekim drugačijim ljudima, a nekako slučajno, takvi ljudi su u najvećem broju članovi ili simpatizeri SRS.

Dobro imaju i DS i LDP-ovci zanimljive performanse.
A sto se spaljivanja slika tice to su gluposti.Aj da su spalili njega pa i neka korist a ovako od spaljivanja obicnog papira nikakve vajde nema.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.433
Pa krali su slike zato je to kulturna revolucija a ovo u cetvrtak sto je bilo moglo bi se po tom principu nazvati sportskom revolucijom posto su krali patike.

yes brate nije mi palo na pamet... sve se uklapa.... :)

ali neshto velim ako je ovo osam godina polse te revolucije bila kultura, neshto sam skloniji sportu kad im vidim rezultate kakvi su ovima bili....

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Gledam, na holandskoj TV, miting srba u Hagu...:roll::roll:potresno, a meni ih, najiskrenije zao
Uhvatili se u, ono, NOVOKOMPONOVANO TURBO- DZIHAD KOLO,POTPUNO ISTO IZGLEDA KAO ""KOLO"" U PRISHTINI:o
Za nekog, ko ne poznaje novokompovanu srBsku FOLK KULTURU, nikakve razlike,(sem zastave) nema

I ja sam primetio da i ti imas i ruke i noge kao i one islamske zene samoubice, da nisi i ti jedna od njih ? :roll:

Reci za "Srpsko kolo" da je novokomponovana kultura, covek bi pomislio da ti je IQ bar koren od broja poruka na forumu, ali izgleda da nije ni toliko ;)

alergicna

Iskusan
Poruka
6.805
I ja sam primetio da i ti imas i ruke i noge kao i one islamske zene samoubice, da nisi i ti jedna od njih ? :roll:

Reci za "Srpsko kolo" da je novokomponovana kultura, covek bi pomislio da ti je IQ bar koren od broja poruka na forumu, ali izgleda da nije ni toliko ;)

Chestitam ti ""ZIGMUNDE"" na ""dobroj"" proceni:roll::roll::roll:i "poznavanju" srpskskog folklora :!:
Da li si ikada video, kako se IGRA SRPSKO NARODNO KOLO???
Mislim na Moravac, Zikino kolo....ovo sad lichi na neki mix izmedju TURSKOG I VRANJANSKOG kola i VEZE NIKAKVE SA SRBIJOM NEMA!!!:roll:

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Chestitam ti ""ZIGMUNDE"" na ""dobroj"" proceni:roll::roll::roll:i "poznavanju" srpskskog folklora :!:
Da li si ikada video, kako se IGRA SRPSKO NARODNO KOLO???
Mislim na Moravac, Zikino kolo....ovo sad lichi na neki mix izmedju TURSKOG I VRANJANSKOG kola i VEZE NIKAKVE SA SRBIJOM NEMA!!!:roll:

Jesam, ali ne ocekujem folklor i izvorno kolo od prosecnog Srbina na demonstracijama u Hagu, Cikagu, Sidneju ili Atini. Izvini me samo za trenutak, da se na*ebem keve ovim klincima sto igraju kosarku tu ispred zgrade, mentoli da li su oni videli Jordana ili Bodirogu pa da znaju sta je prava kosarka i kako se igra :roll:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.