Zasto sve mora biti tako komplikovano...

Можда ја стварно не разумем мушкарце,
али да резимирамо: ти си јој рекао да паузирате,
она те преварила (као што је планирала више пута током ваше везе, чини ми се).
Допало јој се :lol: и јавила ти је да више ништа нема међу вама.
Пише ти поруке и пита те како си, да ли си дао другу годину...
КАКО ТЕ ЈЕ ПЉУНУЛА? :dontunderstand:

jesi li se pitala zasto je hteo da pauzira, pa to je jasno ko dan
 
Bio sam naivan da poverujem da ona nije kao sve druge i da nece da napravi sranje! Po meni, pauza nije raskid (ne znam za druge),i ne znaci da mozes da ides da svrljas okolo, nego mali odmor. Ali jedno iskustvo vise za ubuduce, zenama ne verovati ni trunku, ako mi je ona ovako napravila, ko zna sta bi druge mogle! Ma i ako se budemo nekada videli, vec vidim dramu za film i oskara! :)

Nije ni vredna svega! Samo da promenimo i u praksi detalje.

Bratislave, jel ti se dogodilo sa nekom drugom to sa usnama?

ovo iz tebe govori trenutna mrznja
moj savet ti je da ovakve ideje ne prosipas u javnost jer ces samo izazvati drvlje i kamenje
imas pravo da budes ljut i sve sto ide uz to
zato lepo iskuliraj sam sa sobom, odmori mozak od svega, zaebi ove "teta saveta" fazone na forumu, kad ni ti sa sobom nisi nacisto sta tek mi da ti kazemo
 
Zavrsila se srednja skola, ona je sve to uspesno zavrsila, pomogao sam joj da polozi informatiku, jeR bi ponavljala, dobila je 3 ili 4, ...

Vidi, ovde si se zaebo, ali da ti sada ne objasnjavam...
Noge, nemoj da odgovaras na njene poruke. Jednostavno nemoj.
Zenska ti je tjud zaebana rabota - stotinu ce vjera premetnuti
da ucini sto je srcu drago.
Ima kompleks nize vrednosti od tebe, veruj mi i nemoj da ti je zao. Ne moze da podnese to sto je sa tobom ususkana, bezbedna... Treba joj rizik, avantura, nepromisljenost, impuls, izgaranje, a mozda i neko ko je manje pametan od nje :confused:
I ne slusaj ove forumske pametnjakovitjke jer se one samo nasladjuju ovakvim stvarima. Bidi musko bre.
Jos dugo, zapravo nikada, neces odgonetnuti sta se njoj u glavi desilo.
Blah...
 
Pa vidi ja po tvojim kriterijumima ti kontriram.. Ali ja stvarno ne vidim sto se ti ljutis.. Nije vam islo.. Upali ste u fazu preispitivanja.. Njoj se to novo sto je probala svidelo i hoce da krene dalje.. Gde je tu problem? Posteno je raskinula sa tobom.
Dakle sama rec pauza ti sve kaze.. Kad pustis pause na plejeru, muzika staje. Pitanje je da li ces promweniti cd ili ces opet pustiti play .. Zar ne ?
Dakle .. Pause=muzikla staje :arrow: Tokom pauze vi NISTE u vezi. Ona je promenila cd .. I to je to;)

Pa, da je posteno, i nije bas! Ali ok! Ako je htela da promeni cd, mogla je to da uradi, da me je pozvala pre svih tih dogadjaja i rekla da nam ne ide, rekao bih u redu, ok! Ali nije morala sve to tako, posle svega sto smo prosli!
Muzika prestaje kada stisnes stop. Kada pritisnes pause, verovatno hoces da nastavis da slusas muziku.
 
ovo iz tebe govori trenutna mrznja
moj savet ti je da ovakve ideje ne prosipas u javnost jer ces samo izazvati drvlje i kamenje
imas pravo da budes ljut i sve sto ide uz to
zato lepo iskuliraj sam sa sobom, odmori mozak od svega, zaebi ove "teta saveta" fazone na forumu, kad ni ti sa sobom nisi nacisto sta tek mi da ti kazemo

Ok, hvala, iskuliracu! Hvala i tebi Tiranosurus-Žex!
 
Evo me opet. Imam neke novosti.
Izdrzao sam i kulirao je skoro mesec dana. Pre neki dan pocela je da me bombarduje porukama da je pogresila sto je sve to uradila, misli da je ostavila pravu ljubav, da me voli i dalje, da bi mi se mozda vratila, ali se plasi neke moje osvete, pa da ju je sramota sad zbog svega, plasi se ako se ponovo posvadjamo...
Tih, spanska serija!
 
Evo me opet. Imam neke novosti.
Izdrzao sam i kulirao je skoro mesec dana. Pre neki dan pocela je da me bombarduje porukama da je pogresila sto je sve to uradila, misli da je ostavila pravu ljubav, da me voli i dalje, da bi mi se mozda vratila, ali se plasi neke moje osvete, pa da ju je sramota sad zbog svega, plasi se ako se ponovo posvadjamo...
Tih, spanska serija!
Много се она тебе плаши.
Чиме ли је то изазвано? :think:
 
nema para, a daje ti 200 iljada dinara.
ajde molim te, šta lupaš?
idoli su joj maričuji i ostale iz španskih serija?
pa kada vidim kakve kokoške i kravetine furate, kontam da ni vi niste bolji
tako da ne znam šta tražite bolje devojke, niste vi za bolje.
mislim, koji je to nivo..beginner?
ko zna kakve ste ličnosti kada vam svaka tek izlegla kokoška radi takve stvari.
budi srećan sa tom tvojom raspalom labilnom droljom,
nikada nećeš pronaći bolju jer - slično privlači slično.

odvratno
kako je moguće da takvi životinjski odnosi izmedju ljudi postoje
plaši se tvoje osvete?
pa šta ste vi, krvni neprijatelji? mazohisti?
 
Poslednja izmena:
nema para, a daje ti 200 iljada dinara.
ajde molim te, šta lupaš?
idoli su joj maričuji i ostale iz španskih serija?
pa kada vidim kakve kokoške i kravetine furate, kontam da ni vi niste bolji
tako da ne znam šta tražite bolje devojke, niste vi za bolje.
mislim, koji je to nivo..beginner?
ko zna kakve ste ličnosti kada vam svaka tek izlegla kokoška radi takve stvari.
budi srećan sa tom tvojom raspalom labilnom droljom,
nikada nećeš pronaći bolju jer - slično privlači slično.

odvratno
kako je moguće da takvi životinjski odnosi izmedju ljudi postoje
plaši se tvoje osvete?
pa šta ste vi, krvni neprijatelji? mazohisti?
Prvi budes cetnik-pocetnik
pa tek onda na kraju veliki vojvoda z:D
 
a ok, trebalo je u startu da napiše da je polučovek
čiji se odnos sa drugim ljudima zasniva na
govnima poput osvete, kuliranja, ucenjivanja...
tako se niko ne može zadržati na duže vreme.
Da si citala pazljivo njegove postove videla bi da se odnos te devojke prema njemu zasniva na osveti kuliranju itd. i tkz "zenskim sranjima"
Medjutim takodje bi znala d se svi koriste tim "oprobanim" sredstvima nowdays, i da je to jedini nacin. On je samo neiskusan u majstorstvu koriscenja tih sredstava.
A ona je ocigledno na vecem nivu
i to pominajnje osvete je tako dobar izgovor, na nivou centralne otadzbinske uprave D:
 
haha.
pa čitala sam, al ipak pominje da je sa njom bio 2.5 godine, to nije malo
to bi trebalo da bude nešto zrelije i altruističnije od običnih tinejdž ljubavi...
ako on uopšte zna za tu opciju.. možda misli da se ovako ljubav čuva.
ako već oće tako, onda bar nek nauči da koristi to suptilno i podsvesno, da udara tačno u onaj delić psihičkog aparata u koji treba
mada je i to bolest poremećenog uma, al ok, svako je ponekad takav
a ne ovako direktno i prostački
 
haha.
pa čitala sam, al ipak pominje da je sa njom bio 2.5 godine, to nije malo
to bi trebalo da bude nešto zrelije i altruističnije od običnih tinejdž ljubavi...
ako on uopšte zna za tu opciju.. možda misli da se ovako ljubav čuva.
ako već oće tako, onda bar nek nauči da koristi to suptilno i podsvesno, da udara tačno u onaj delić psihičkog aparata u koji treba
mada je i to bolest poremećenog uma, al ok, svako je ponekad takav
a ne ovako direktno i prostački

Svet je poremecen i srozan to je cinjenica.
A poenta je da bas zato sto je bio 2 ipo godine, ta devojka nije razvila ta sredstva, tj ona ga je iskoristila da u sigurnosti na miru razvije sredstva. I ta stabilna veza i ljubav itd je nekako uvek 2nd grade u odnosu na 1st grade wild life, taktiziranje itd. Tako daje i ona "sazrela" i prevaazisla taj niski nivo iskrene ljubavi itd, i otisla u pravi zivot.
A on je siroma ostao na pocetnik nivu, pitajuci se Bogu zasto ga je kaznio tolilko.
 
nije ona sazrela, samo nije više naivno dete, porasla je.
sazrevanje je sledeći nivo gde se vraća čistoti na nivou deteta sa inteligencijom/percepcijom sveta zrele jedinke,
sposobne da shvati kako mehanizam funkcioniše, ali sa slobodnom voljom da mu se ne potčini radi zadovoljenja tih nekih "španska serija" potreba.

on i ona očito još puno imaju da guraju do toga, a možda nikada neće ni stići (ne stignu mnogi ni sa 50 godina)
stoga neka od ovoga nikada ne očekuju neku čistu i "protiv celog sveta" ljubav.
 
nije ona sazrela, samo nije više naivno dete, porasla je.
sazrevanje je sledeći nivo gde se vraća čistoti na nivou deteta sa inteligencijom/percepcijom sveta zrele jedinke,
sposobne da shvati kako mehanizam funkcioniše, ali sa slobodnom voljom da mu se ne potčini radi zadovoljenja tih nekih "španska serija" potreba.

on i ona očito još puno imaju da guraju do toga, a možda nikada neće ni stići (ne stignu mnogi ni sa 50 godina)
stoga neka od ovoga nikada ne očekuju neku čistu i "protiv celog sveta" ljubav.
"I kada budes na nebu bio, kako si me medju svetom priznao, tako cu i ja tebe priznati na nebu. i Reci on je pravi vernik dostojan kraljevstva nebeskoga. I gle mnogi ce se na svetu prikaazivati vernicima, ali budite uvereni oni su svoju nagradu dobili na svetu, a onaj ko cini dobro i ne prikazuje ga, njegova nagrada na nebu je"
 
"I kada budes na nebu bio, kako si me medju svetom priznao, tako cu i ja tebe priznati na nebu. i Reci on je pravi vernik dostojan kraljevstva nebeskoga. I gle mnogi ce se na svetu prikaazivati vernicima, ali budite uvereni oni su svoju nagradu dobili na svetu, a onaj ko cini dobro i ne prikazuje ga, njegova nagrada na nebu je"

sazrevanje je sledeći nivo gde se vraća čistoti na nivou deteta sa inteligencijom/percepcijom sveta zrele jedinke,
sposobne da shvati kako mehanizam funkcioniše, ali sa slobodnom voljom da mu se ne potčini radi zadovoljenja tih nekih "španska serija" potreba.

poveži
 
sazrevanje je sledeći nivo gde se vraća čistoti na nivou deteta sa inteligencijom/percepcijom sveta zrele jedinke,
sposobne da shvati kako mehanizam funkcioniše, ali sa slobodnom voljom da mu se ne potčini radi zadovoljenja tih nekih "španska serija" potreba.

poveži

Medjutim zov vecine je prejak. Samo sveti ljudi mogu izneti svoje pravo sluzenje gospodu. Medjutim za njih nema nikakve nagrade osim na nebu, koja nije ni osigurana z:(
 

Back
Top