Зашто су Срби на Олимпијским играма обучени у заставу Хрватске?

Jesi sretan tamo?
Zivio sam u Donjoj Saskoj kao dijete, to je bilo najljepse razdoblje mog zivota.
pfffffff.... tebi je kao detetu ostalo u lepoj uspomeni jer inace sve iz detinjstva ostane u lepoj uspomeni, zaboravimo lose.
u principu nije lose, ne mogu da gresim dusu. a to sto su sve moje uspomene i sve ostalo u Srbiji, znaci da moj osecaj moze da bude samo subjektivan.
 
pfffffff.... tebi je kao detetu ostalo u lepoj uspomeni jer inace sve iz detinjstva ostane u lepoj uspomeni, zaboravimo lose.
u principu nije lose, ne mogu da gresim dusu. a to sto su sve moje uspomene i sve ostalo u Srbiji, znaci da moj osecaj moze da bude samo subjektivan.
Jao seronjonjo jedan, isti si ujaci moje matere.

:mrgreen:

"Mili moj neka si na putu, samo vadi nimacku valutu."


Ja bi se ove sekunde mijenjao s tobom, bi bogami.

Trazi si tamo neku Njemicu i pravi djecu, ima cura na sve strane, je*bes Srbiju.
 
:eek:
proci cemo kao Zoran Radmilovic u kafani dok su pili zajedno, kad je mislio da je Serbedzija Hrvat. Kaze mu Dragan Nikolic nije on covece Hrvat nego Srbin. Serbedzija to potvrdi. Radmilovic razocarano ispije vinjak i kaze: u majku mu gde sad da nadjem svog Hrvata
Zoki i Gagi prcali Serbedziju, lafo mislio da je Hrvat :hahaha:
 
Trula poljska roba...
Firma 4F sa "dugom" tradicijom od 2007. ...:patkica:
Nekad su Poljakinje sa nasih zena skidale najloke jer su prvi put to videle u zivotu...
A sada Poljska NATO drzava oblaci nase Olimpijce...

Pa gde nesta srpski Mančester Leskovac ?
Gde su nasi dizajneri?

Ocigledno se neko u masonskom Srpskom Olimpijskom Komitetu ugradio...da se proda NATO katotalibanima Poljacima posao...

PA ZAMISLI TI KOJE JE TO PONIZENJE...
DA JEDAN NOVAK NO1 TENISER SVETA KOJI JE SAM ZA SEBE SVETSKI BREND... REKLAMIRA ZA DZ NEKAKAV TRULI POLJSKI BREND ?! ?!

"Brend" 4F ... za koji se culo jos samo na novogodisnjoj turneji 4 skakaonice....(sportu kojeg mlate 3 drzave...kao i vaterpolo...)


....
Srbijanski degenerici nisu u stanju stvoriti brend ni preko Novaka Djokovica, sta dalje da drobimo. Naravno to treba zahvaliti Bi Dži jugoustasama. :lol:
 

Back
Top